[RPGi tekstowe] Gry via www


Wiele osób gra w gry internetowe... choć nie mówię tu wcale o produkcjach pokroju "World of Warcraft". Gry poprzez przeglądarkę zyskały znaczną rzeszę fanów dzięki swojej prostocie, dostępności i możliwości odgrywania postaci w całkiem darmowym świecie, który mogą sami tworzyć. Dodać do tego należy opcję stworzenia własnej gry oraz społeczności graczy, między którymi nawiązują się więzi pogłębiane nawet na zlotach. Z myślą o nich, jak i o tych, którzy dopiero odkryją ten świat, przygotowaliśmy dział "Gry via www". Na początek przedstawimy w nim serię tekstów o grach Cerelain, Cyrodiil oraz Faerun. Prócz tego czeka na was kilka tekstów dla nowicjuszy oraz trzy recenzje: Dark Throne, Pardus oraz Imperium Smallville & MANCRPG. Serdecznie zapraszamy do lektury, zaś inne gry, zainteresowane współpracą w ramach tego działu, prosimy o odwiedzenie zakładki "Redakcja" i kontakt z Courunem Yauntyrrem.



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No naprawdę jestem wniebowzięty, że pomysł, który początki miał w mojej głowie, rozpoczęty przeze mnie, wreszcie się ziszcza ... Na prawdę przykro mi, że nie mogę już go kontynuować, ale parę moich artykułów już się ukazało. Miło.
Odpowiedz
Muszę przyznać MajareQ, że ja na początku kompletnie nie widziałem tego działu... Teraz zwracam honor


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Po prostu M. trochę za wolno szło ci tworzenie tego działu
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Courun z tego co wiem GameExe jest w Internecie jedynym miejscem gdzie się poświęcasz. U mnie jest troszkę inaczej... mam ViaWWW, Kezarth, EL etc. Choć staram się to wszystko jak najlepiej rozplanować i naprawdę są tego widoczne pozytywne skutki to jednak przez pracę i szkołę czasu trochę z tygodnia wypada. A nie tylko tym człowiek żyje

Ale jak będziecie mieli jakieś zadanie dla mnie to w dalszym ciągu chętnie pomogę.

PS. http://mementomori.biz - nowy materiał dla Was
Odpowiedz
Z drobną pomocą siostry wszystko się udaje Jeśli będzie dobrze to niedługo powstanie dział Bruineny Gromkiej Wody. A za jakieś pół roku dołączymy inną grę, taką już moją autorską której projekt już się ziszcza
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz

Cytat

A za jakieś pół roku dołączymy inną grę, taką już moją autorską której projekt już się ziszcza


mówisz jakbyś był redaktorem działu... hyhyh...
Odpowiedz
Nie jestem, ale odczuwam silną chęć pomocy Cou tam gdzie mogę coś wnieść A że owa przyszła gra będzie moja własna to wiadomo, że się w niej udzielę
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Udzielam się także poza GE, ale nie o tym temat. Doceniam twoją pracę, twórczo ją rozwinąłem i udało mi się doprowadzić do realizacji - teraz to kwestia aktualizacji o nowe teksty i nowe gry. Będzie prościej, bo inni będą widzieć czego oczekujemy.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Czego nie rozumiesz? Odpowiadałem MQ w swoim poście.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Cytat

Będzie prościej, bo inni będą widzieć czego oczekujemy.


A żebyś ty wiedział ile ja się nakombinowałem, żeby to tak ładnie wykombinować i miało to sens ...
Odpowiedz
No to poklaszczmy społem Btw, potrzeba mi grafika, który pomoże mi lyout do jednej gry zrobić Ktoś chętny?



Ogłoszenia to nie tutaj.
Każda kobieta ma jakiś sekret, każda jest zła



Ale nie każda ma odwagę się przyznać.
Odpowiedz
Przypominam, iż nadal szukamy chętnych gier, które pragną zamieścić teksty w ramach "Gry via www". Proszę o kontakt ze mną, a zdradzę więcej szczegółów.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia poniedziałek, 26 stycznia 2009, 09:24 napisał

Przypominam, iż nadal szukamy chętnych gier, które pragną zamieścić teksty w ramach "Gry via www". Proszę o kontakt ze mną, a zdradzę więcej szczegółów.



Nie wiem na ile temat jest jeszcze aktualny, ale na stronie głównej gexe.pl zauważyłam nieaktualne już informacje o grach via www. Część gier, które są tam przedstawione już nie istnieją, jak np. Cerelain. Inne zaś nie są w ogóle ujęte, a gracz czy to fabularny, czy mechaniczny zapewne znajdzie tam coś dla siebie.
Jako, że po części jestem maniakiem takich gierek, opartych na silniku vallheru chętnie napiszę kilka artykułów o poszczególnych grach które jeszcze funkcjonują.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[RPGi tekstowe] Gry via www - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...