[Star Wars: Knights of the Old Republic] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Star Wars: Knights of the Old Republic"!

Long time ago… Świat Star Wars, stworzony przez Georga Lucasa, to jedno z najbardziej dochodowych przedsięwzięć w historii kina. Każdy film to sukces kasowy, a każda gra, która miała się opierać na licencji SW, elektryzowała fanów na całym świecie.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Gra jest świetna! Fabuła, towarzysze, lokacje i ten fajny nieoczekiwany zwrot akcji! Szkoda tylko, że nie ma więcej zakończeń, ale ja jak na początku byłem dobry, to na końcu zły. No i brakowało mi tu czegoś w tej grze, przydałoby się też lepsze zakończenie, gdzie nie trzeba się wszystkiego domyślać.
Odpowiedz
Ah, grało się już jakiś czas temu. Kupiłem ze względu na polską wersję językową, okładkę i przyzwoitą cenę - wówczas to było coś koło 40zł.

Spodobała mi się fabuła, chociaż nie powiem, żebym nigdy nie widział ambitniejszej. Starcia bardzo dobre, postacie - chociaż dziś wizualnie trochę rażą - także ciekawe. Do tego możliwość wyboru dobrej lub złej ścieżki i budowy własnego miecza świetlnego. Czy gra była za łatwa? Dla mnie nie była zbyt wymagająca, ale może faktycznie należało na koniec nieco podkręcić tempo.

Zagrałbym jeszcze raz, niestety grę pożyczyłem i nie odzyskałem. Dobra rada dla was - takich gier się nie pożycza. Trzymać u siebie i grać
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Cytat

Zagrałbym jeszcze raz, niestety grę pożyczyłem i nie odzyskałem. Dobra rada dla was - takich gier się nie pożycza. Trzymać u siebie i grać

Cou a nie znasz takiego powiedzonka "dobry zwyczaj nie pożyczaj".Recenzja mi się podoba i do niej nie mam nic do zarzucenia .Mam wrażenie że screeny są jednak z SWTOR .A teraz co do gry to bardzo podobała mi się fabuła i świat tam ukazany.Towarzysze byli intersujący oraz posiadali ciekawe osobowości.Składanie miecza świetlnego i system walki to był dla mnie wypas .Żałuję trochę że mody nie są tłumaczone do KOTORA.Mam tu na myśli "Solomon Revange".Fakt że grafika przy innych dzisiejszych grach wygląda tak sobie ale nie o to tu chodzi.Dla mnie KOTOR ma wciąż sobie pełno magii. Radzę się zastosować do rady Couruna czyli trzymać dla siebie i grać. Daję grze 9/10

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz

Mam wrażenie że screeny są jednak z SWTOR

Faktycznie, masz rację z tymi screenami.
Odpowiedz
Ja w niej nie przeszedłem nawet pierwszej planety bo gra mi się wywala gdy wchodzę do dolnego miasta .
Odpowiedz
Ale obrazki nie pochodzą z 1 części tylko 3 części bądź jak kto woli The Old Republic
Odpowiedz
← Artykuły

[Star Wars: Knights of the Old Republic] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...