[GI] Jaka jest wasza ulubiona zbroja w Gothic 1

Moja to zdobiona szata guru
Odpowiedz
ja lubie zbroje cięzka najemnika , ciezka szkodnika , szate mrocznych sztuk (tą co daje xardas) , zbroja cienia (ta co ma diego)średnie zbroje straznika swiatynnego i zbroja z rudy
Odpowiedz
A którejś zbroi nie lubisz wobec tego?
Odpowiedz
O, jaki śmieszny spamerski temat, z którego nic nie wynika

A moimi ulubionymi wdziankami są pancerz straży królewskiej i szata sędziego, bo widzimy je tylko w intrze i tylko kodem je można zdobyć MUAHAHAHAHA!
A na serio, to z wyglądu jak dla mnie najfajniejsze są wszystkie szaty magów, oczywiście z Szatą Mrocznych Sztuk na czele.


Za to najmniej mi się podoba lekka zbroja najemnika - tylko jakiś taki jeden naramiennik i prawie nic więcej... co to ma być? Dobrze, że krótko ją nosimy, tylko przez kawałek drugiego rozdziału (po Gnieździe Pełzaczy), a po Wielkim Przywołaniu już można kupić średnią zbroję.

A, i jeszcze ciężka zbroja strażnika - sama w sobie fajna, ale szkoda, że nie można jej zdobyć bez kodów... choć w sumie nosząc ją i tak nie widzielibyśmy tej "paszczy" na jej przedzie (najfajniejszy element tej zbroi ). Więc może i lepiej, że tylko inni strażnicy ją sobie noszą, a my patrzymy sobie na zbroję jednocześnie tłukąc tych strażników
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tomo dnia wtorek, 18 kwietnia 2006, 09:31 napisał

Dla mnie jest najlepsza zbroja nekromanty i ciężka zbroja cienia. Jak można zdobyć zbroje magnatów??
Odpowiedz
Żeby zostać magnatem ukończ posade strażnika i do magnatów tam koło bulita
Odpowiedz
Koło bulita ale trzeba być strażnikiem i mieć pozwolnie od GOMEZA KRUKA
Odpowiedz
← Gothic

Jaka jest wasza ulubiona zbroja w Gothic 1 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...