Jak często odwiedzasz forum?

Jak często odwiedzasz forum?

kilka razy dziennie (34 głosy [69.39%])
codziennie (7 głosów [14.29%])
kilka razy w tygodniu (8 głosów [16.33%])
raz w tygodniu (0 głosów [0%])
kilka razy w miesiacu (0 głosów [0%])
raz w miesiacu (0 głosów [0%])
tylko gdy oczekuje na post w moim temacie (0 głosów [0%])
Interesuje mnie jak często odwiedzacie forum i z jakiego powodu?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ja odwiedzam to forum kilka razy dziennie. Gdzyż lubię to forum ,forumowiczów. I interesóją mnie dane odpowiedzi w temacie odpowiedziane przez forómowiczów i różne inne sprawy o których niechce mi się mówic :mrgreen: :
Odpowiedz
Ja jestem na forum kilka razy dziennie. Nie pamietam dnia, żebym, nie był na forum od mojego przyłączenia się. Lubię sobie poczytać posty i pogadać z ludźmi, którzy są fajni. Na innych forach często mi się szybko nudziło.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Kilka razy dziennie. Powód - bo wchodze na kompa i sprawdzam co żeście popisali
Odpowiedz
Wchodzę na forum kilka razy dziennie :mrgreen: Pierwszą czynnością, ktorą wykonuje po włączeniu kompa jest włączenie GE, poczty itp. Na forum nie wchodzę oczywiście wtedy kiedy mam np. dużo nauki, nie mogę lub wyjeżdżam


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja też kilka razy dziennie, bo ogólnie zamuła jest w tym necie :mrgreen:
Odpowiedz
ja odwiedzam forum w zaleznosci czy dzieje sie cos ciekawego - raz dziennie lub kilka razy na dzien....po pierwsze z obowiazku jaki na mnie spoczywa(moderatorswo) a po drugie bardzo sie zzylem z nim(juz prawie rok na nim jestem) hmmmmmm (chlip:D) i to by bylo na tyle.....:D:D:D
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Pierwsze po odpaleniu kompa i netu (nie mam stałego łącza) to próba włączenia GE i sprawdzenie czy ktoś dopisał się do NNSO..... :lol:
Odpowiedz
Cóż, zagłosowałem na Kilka razy dziennie, ponieważ: mam wysoką rangę w Gwardii Królewskiej (w chwili, w której to piszę, tymczasowo nia rządze pod nieobecność Draxora) i jestem moderatorem na forum Gwardii. Pozatym, to naprawdę spoko forum ze spoko ludzmi . Ciekawi mnie, co kto napisał i kto nowy się pojawił. Na nawiasie, kilka razy odwiedził nas GoogleBot
Odpowiedz
Wy zaglądacie pare razy częsciej to ja musze jeszcze częściej by was moderować. Czujcie się moderowani całkowicie.

Wasz moderator i wykonawca woli moderatora
Odpowiedz
To i ja się może wypowiem. Na forum jestem zawsze większość czasu spędzonego przed komputerm na dzień. Dlaczego, ponieważ zżyłem się z tym forum i z ludźmi na nim postujacymi. Po połączeniu for niechciało mi się pisać, ale przyzwyczaiłem się i jestem kilka(naście) razy na dzień. Wiecie, są też obowiązki w Gwardii.

PS. Zauważyłem że wiele osób po połączeniu przestało już postować
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
A to było jakieś połączenie?

Ja słyszałem tylko o niechlubnym przewinieniu Patosa Ale to stare dzieje, jeszcze za czasów istnienia Strefy...

Ja jestem na tyle często, że odpisuję na wszystkie interesujące mnie tematy
Odpowiedz
No polączyła sie wasza Strefa i nasze Królestwo

Cytat

Zauważyłem że wiele osób po połączeniu przestało już postować


A to sataniści jedni :mrgreen: [joke]

No ale mamy za to nowych kumpli ze Strefy (pozdrawiam ), ktorzy zapełnili luke po niewiernych. Z ich strony równiez na pewno nie pisze dużo osób, a my zapelniliśmy im tą lukę


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dziwne... Bo Strefa zmieniła się w Valhallę, i założyła nowe forum... Z tego co wiem to Patos wysępił admina od Gameca, a potem "ukradł" mu to forum [coś tu było jeszcze z Blade'em...]

Mi to tito, bo piszę na tych dwóch forach [GE, Valhalla, ale są jeszcze inne ]
Odpowiedz
Hmmm róznie to ze mną bywa...:] Jednakże najcześciej sprawdzam co tu się dzieje kilka razy dziennie:] I podobnie jak Joanna sprawdzam czy ktoś walną coś w NNSO:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Widzę że najwięcej osób siedzi na forum kilka razy dziennie BRAVO oby tak dalej!!!
Odpowiedz
Wedlug powszechnie panujacej opinii siedze na forum za malo, postaram sie wiec naprawic swoje niecne postepowanie :>
Odpowiedz
Ja! Jeszcze ja! Jeszcze ja zaglądam kilka razy dziennie, oczywiście w miarę moich możliwości. A co jest najczęstszą przyczyną chwilowej nieobecności? Problemy z piep***** LAN'em . Ech, jak mnie to denerwuje, jak już chciałbym poczytać co napisaliśćie, a tu pac... "Połączenie z srewerem nie może byc zrealizowane." A jak już jestem, to zawsze przeglądam wszystkie tematy, stosując technikę od góry do dołu . Jak już mówiliście bardzo się zżyłem z forum i jest to jedyne miejsce, gdzie stale postuje. Pozdrawiam!

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Gameexa odwiedzam codziennie. Czytam dużo tematów, często odwiedzam Gildię Błaznów i lubię pisać dużo postów . Jestem zarejestrowany tylko na tym forum, bo według mnie jest najlepsze . Aaa! Zapomniałem jeszcze dodać że na tym forum spędzam cały mój czas na komputerze!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Karczma

Jak często odwiedzasz forum? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...