Komp nie chce mi się uruchomić

Ostatnio regularnie co miesiąć muszę formatować komputer ponieważ nie chcę mi się uruchomić windows. Najpierw zaczyna siętak że pisze "zapraszamy" chwile sięładuje a potem siętnie i nic a jak uruchomię drugi raz to komputer dochodzi do momentu ładowania się paska na samym końcu gdzie piszę windows professional i dalej nic sięn ie dzieje nawet do pulptu nie chcę wejść. W trybie awaryjnym działa ale normalnie nie chcę sięuruchomić tak mniej wiecej po miesiącu lub dwóch siętak dzieje. nie wiem co może byćgrane. Dysk się psuje czy jak bo sam już nie wiem :*
Odpowiedz
Chyba pierwsze podstawowe pytanie brzmi: jaki to windows?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia wtorek, 11 czerwca 2013, 11:56 napisał

Chyba pierwsze podstawowe pytanie brzmi: jaki to windows?


Pozwolę sobie odpowiedzieć na Twoje pytanie Ati

Cytat

momentu ładowania się paska na samym końcu gdzie piszę windows professional


Ale niestety nie jestem w stanie pomóc z Twoim problemem, nie znam się aż tak.
Odpowiedz
Windows XP Professional
Windows 7 Professional
Windows Vista Professional (xD)
Windows 8 Professional

?

Ja bym radził nie formatować go co miesiąc - to powinno pomóc. Skoro uruchamia się na trybie awaryjnym to sugerowałbym tez poszukać czego Windows nie ładuje/z czego nie korzysta podczas trybu awaryjnego i wśród tych rzeczy szukać źródła problemu.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Karczma

Komp nie chce mi się uruchomić - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...