Podziel się szczęściem

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia środa, 29 maja 2013, 18:25 napisał

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Dostałe się, dostałem! Znaczy przeszedłem dalej! XOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXXOXOXOXOXOXOXOXOXO
Ernst & Young Internship! XDXDXDXDXDXDXD
Hmmmmm... tylko co wybrać – Katowice (yyyy, smog? NIE!), Warszafffka (yyyy, no chyba Legioniści, by mnie zabili), Poznań (może, może), Kolonia (absofuckinglutely!), Wiedeń (yes!, yes!)?


Gratulacje! Wybierz Kolonię, w sierpniu jest tam gamescom!
Odpowiedz
A ja wstałem i nie spałem !!!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Lio, uciekaj z tego przeklętego kraju
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Gratulację Lio

Podpisuję się pod Mattem

Moim powodem do szczęścia jest staż w MBS jako referent . Nie ma to jak prosta papierkowa robota
A pierwsza wypłata już 12 czerwca
Tylko niestety za dwa tygodnie maja

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
A ja wczoraj po południu miałem zajebisty (żem się naśmiałem naspalałem tuszczyku i nabiegałem i takietam) dźeń.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Ja właśnie wczoraj skończyłem ME 2 i za niedługo (na Steamie są promojce wakacyjne) kupię DA I po bałdźo niskiej cenie ...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Zdałem wszystkie egzaminy w pierwszym terminie i mam wolny wrzesień!
Odpowiedz
Nabijam sobie posty (co za szczęście).

PS. Hassan nie pisałem tego tylko to były moje ręce, banuj je nie mnie!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
A czemu nie ?
Mam radosną nowinę:
Wyzdrowiałem z choroby, która istnieje chociaż jej nie ma!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
A zatem pogratulowalibyśmy Ci, gdyby był po temu powód
Odpowiedz
Jesteś w zmowie?
Mam dowód

Cytat

pogratulowalibyśmy
!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Dzielę się szczęściem - Najnowszy Mortal Kombat na PC.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
W tym zapowiadającym się tygodniu pracuję tylko dwa dnia a 12 lipca mam wypłatę stażowych pieniążków
Ot to jest powód do szczęścia

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Tak tak...

Ja się w końcu wyspałem!

Ale ja to się potrafię dzielić szczęściem!

Jupii to mój setny post!!!
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Zostałem pozdrowiony w audycji radiowej! I nawet moja zadedykowana piosenka się pojawiła. Made my day.
Odpowiedz
W jakim radiu (no chodzi mi o to czy w Trójce czy RMF FM itp.)?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Karczma

Podziel się szczęściem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...