[Filmy] Człowiek ze stali - Nowy zwiastun


Człowieka ze stali, czyli nową odsłonę Super-Mana w Polsce ujrzymy już za miesiąc – 21 czerwca. Przedstawi ona początki Clarka Kenta (Henry Cavill), który będzie poszukiwał prawdy o swoim pochodzeniu, a przy okazji zostanie również bohaterem ludzkości, broniąc ją przed generałem Zodem (Michael Shannon). W pozostałych rolach zobaczymy między innymi Amy Adams, Laurence Fishburne'a, Kevina Costnera i Russella Crowe'a. Za film odpowiadają takie osobistości jak Zack Snyder oraz Christopher Nolan, co pozytywnie nastraja przed seansem, bo obaj panowie doświadczenie i talent mają. Czy oznacza to więc, że będziemy mieli wreszcie okazję obejrzeć ekranizację godną jednego z największych herosów w historii komiksu? Jakie jest wasze stanowisko w tej sprawie?

Odpowiedz
To jest ten film, na który, jeśli dożyję do premiery, pójdę na 100% do kina. I to pewnie, jak w przypadku najnowszego Batmana i Hobbita, więcej niż raz. Dobrze, kto lubi bardziej supermana od batmana ręka do góry!
Odpowiedz
To wszystko powinno zostać na kartkach komiksów i w bajkach. Te filmy są robione na siłe i moim zdaniem są słabe, chociaż nie powiem- Batman mi sie całkiem podobał..może dzięki Nolanowi.
"ah jak to różnie się pija...alkohol kąsa jak żmija"
Odpowiedz
Okej, trailer mnie przekonał. Pójdę... o w mordę. "Pójdę na Supermana" - aż muszę to sam sobie przeczytać.

Jeśli Nolan zrobi z Supergłupka coś wartościowego, to zacznę się do niego modlić.
Odpowiedz
Nolan jest li tylko producentem, to Snyder reżyseruje. Tak jest, ten facet od ekranizacji komiksów ("300" i "Watchmen").
Odpowiedz
Nolan pomaga też w scenariuszu Z tego, co wyczytałem na FilmWeb jego funkcja opiera się na: materiały do scenariusza, historia.
Odpowiedz
Ejże, faktycznie fajny ten trailer.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
A wiesz, że właśnie chciałem tu to zamieścić?

Rise before Zod.

Kneel before Zod.




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ej, ale ten film był fajny. Wiąże się nierozerwalnie ze wspomnieniami szczęśliwego dzieciństwa, przedszkola i filmowych obiadków u babci
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ranger Krzyś dnia środa, 22 maja 2013, 18:49 napisał

Dobrze, kto lubi bardziej supermana od batmana ręka do góry!


Halo! Ktokolwiek?!
Odpowiedz
Na bank wybiorę się do kina

A tak btw - to w ogóle można lubić Supermana? Oo Koleś ma gacie na spodniach. Większym faggotem jest chyba tylko Whizzer (który zresztą też miał gacie na spodniach ).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Don't forget




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia czwartek, 23 maja 2013, 20:31 napisał

A tak btw - to w ogóle można lubić Supermana? Oo Koleś ma gacie na spodniach. Większym faggotem jest chyba tylko Whizzer (który zresztą też miał gacie na spodniach ).


Ten Superman ubrał się we właściwej kolejności. Zatem, pudło.
Odpowiedz
A tak, zapomniałem o Aquamanie Nie dość, że zrzynka z Namora, to jeszcze taka kiepska

Cytat

Ten Superman ubrał się we właściwej kolejności.


Dlatego napisałem, że na tego się wybiorę do kina


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia czwartek, 23 maja 2013, 16:56 napisał

Jeśli Nolan zrobi z Supergłupka coś wartościowego, to zacznę się do niego modlić.

Do Nolana czy Supergłupka? :D
Odpowiedz
Do Supergłupka modły byłyby bez celowe. Odbijałyby się od nieprzenikalnej bariery jego gaciowej głupoty

Cytat

A tak btw - to w ogóle można lubić Supermana?


To jest źle zadane pytanie. Jego cel, tak samo jak Kapitana Ameryki, był zgoła inny. Równie dobrze możesz zapytać, czy można lubić szwaczkę z zakładów Lenory 40 lat temu Jej cel jest tylko jeden: wizerunkowo-propagandowy. Tak samo jak z Superkiem czy tym drugim Banał-Manem, choć Superek, jako najstarszy z całej pończochowej ekipy, przechodził przez największą ilość trawestacji, usiłujących z niego zrobić coś więcej niż nic. W każdym razie lubić go nie można, bo nie posiada absolutnie żadnych komponentów emocjonalnych, które angażowałyby odbiorcę. Jest oczywisty, dosłowny, miałki, jednowymiarowy i szablonowy tak bardzo, że nie da się do niego ustosunkować głębiej (przynajmniej ja nie potrafię).

Chociaż zaraz, jest tandetny, więc jednak jakiś afekt negatywny jest.

Cytat

Większym faggotem jest chyba tylko Whizzer


Oj nieeeeeeeee...



Dla mnie to jest najdenniejsza ze wszystkich fetyszystycznych koncepcji.
Odpowiedz
I +1 za opinię o latarniach Wiciu.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ojej, Green Lantern Znalazłem coś gorszego.

Hal Stark, czyli Iron Lantern - połączenie Iron Mana i Green Lantern -> http://marvel.wikia.com/Hal_Stark_(Earth-9602)"]KLIK[/url]



Cytat

Jego cel, tak samo jak Kapitana Ameryki, był zgoła inny.


Ano racja, racja, z tym że z Kapitana Ameryki coś się udało później wykrzesać, gdy go dokoptowali do Avengersów. Walory Capa obniżał tylko:



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Nowości

[Filmy] Człowiek ze stali - Nowy zwiastun - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...