[NWN1] Opis Klasy

Szukam szukam i znaleźć nie mogę ;d Może ktoś mi napisać umiejętności czy tam czary zmiennokształtnego

Bo gram od dziś w NWN 1 Kampanie podstawkę dodatki potem ;d i mam 3 lvl druida ale nie wiem dokładnie czy robić go czysto czy Druid+Zmienno bo nie wiem co on potrafi ;d Słyszałem ze w Smoka można się zmienić ;d

Dlatego proszę was o pomoc
-Jakie ma umiejętności Zmienno??
-Lepiej rozwijać czysto druid czy druid+zmienno
-Jakie lvl osiągnąć najpierw druidem i zmienno jeżeli radzicie zmienno+Druid
-Jakiego towarzysza wziąć z tawerny awanturników??
-A i kiedy mogę robić od towarzyszy zlecenia na te amulety pierścienie od tego Tomka szabrownika Linu itd???
Odpowiedz
Atuty Klasowe - Zmiennokształtny
Druid/Zmiennokształtny jest dobry, jeżeli szybko poświęcisz kolejne poziomy na rozwijanie Zmiennokształtnego, bo jego humanoidalne przemiany są całkiem silne, które są dostępne bodajże od 12. poziomu (5. Druida i 7. Zmiennokształtnego). Czysty Druid też jest silny, chociaż nie może nosić ciężkich pancerzy i zaawansowanej broni, ale może zamienić się w Żywiołaki, ale dopiero na 16. poziomie.
Może zamienić się w Smoka, ale dopiero na 21. poziomie, spełniając odpowiednie warunki - dla Druida, dla Zmiennokształtnego.
Co ważniejsze, jeżeli będziesz skupiał się na przemianach, odrzucając zaklęcia Druida, to od 11. poziomu Zmiennokształtnego otrzymasz b. dobre przemiany w nieumarłych i konstrukty, ale utracisz szansę na potężne druidzkie zaklęcia. Wszystko zależy od tego, co preferujesz.
Jako uniwersalnego towarzysza broni sugeruję Linu, bo potrafi leczyć, nosi ciężki pancerz i zna się na czarowaniu. Otwieranie zamków czy dezaktywacja pułapek w podstawowej wersji nie jest tak ważna. Dopiero w dodatkach zniszczenie skrzyń powoduje niszczenie zawartości.
Zlecenia od towarzyszy otrzymasz, zdobywając kolejne poziomy doświadczenia. Upewnij się, że po każdym zdobytym wspólnie poziomie, porozmawiasz z nim na prywatny temat. Po bodajże trzech takich rozmowach, otrzymasz odpowiednie zadanie.
Odpowiedz

Cytat

Dopiero w dodatkach zniszczenie skrzyń powoduje niszczenie zawartości.
Nie w dodatkach lecz w NwN2!
Ja twierdzę iż 10 druid 29 zmiennoksztaltny 1 mnich to niesamowite poloczenie, bo sila zrecznosc i kondycja ci nie potrzebne, bo będziesz zmienial kształty, a przy tym tez te cechy (czary rakszasy sa potężne, koboldy mogą być niewidzialne w nieskonczonosc). Druid potrzebny by być zmiennokształtnym i poza tym zwierzęcy towarzysz oraz zaklęcia (jest taki atut co sprawia, ze można czarować bedac zpolimorfowanym ale glowy nie dam). Mnich to premia do kp za Mądrosc, poza tym można przez cala gre oszczedac trochę punktów do przewrotu.

Takim połączeniem przezabawnie się gra, a do tego jest dość potężne.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Próbowałem potwierdzam, a walka to po prostu super wygląda
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Opis Klasy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...