[BGII] Kanał YT CoB

Całkiem nowa, bo począwszy od początków maja, inicjatywa. Children of Bhaal pokusiło się o kanał YT. Warto zajrzeć, skorzystać z porad w walce. Najnowszy odcinek, dodany dzisiaj, jest tutaj. Dotyczy walki z beholderami i Niewidzącym Okiem.

Inicjatywa fajna, chociaż wolałbym komentarz w formie głosowej Miało pójść na Stronę Główną, ale póki co poczekam, jak się ta inicjatywa będzie rozwijać. Temat na forum CoB odnośnie kanału YT znajduje się w tym miejscu.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Przyznaje, że nigdy jeszcze nie wpadłem by mordować ich jako śluz.
Odpowiedz
Bardzo dobry pomysł z tym kanałem, rzeczywiście brakuje tylko komentarza w formie dźwiękowej, lub chociaż większych napisów, zobaczymy jak to się będzie rozwijać, może w przyszłości zdecydują się na kolejne filmiki, tym razem z komentarzem w formie głosowej.

Odpowiedz
Myślę, że jednocześnie można polecić YouTube'owy kanał Kinskiego - zwłaszcza, że to osoba, która na Baldurach zna się jak mało kto.

Jest tam kilkanaście ciekawych filmików z taktykami, komentarz (podobnie jak w tych z kanału CoB-u) w formie napisów. Nie wiem, czy na tym kanale będą się pojawiały nowe filmy, bo Kinski aktywnie działa teraz właśnie na kanale CoB-u, większość obecnych filmików jest jego autorstwa.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
← Baldur's Gate

Kanał YT CoB - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...