Divinity 2 problem

Chyba wiem o co chodzi. Wejdź do folderu z grą (na płycie) i poszukaj instalatora PhysX. Spróbuj go zainstalować. Jeśli instalator będzie wywalał błędy to są dwa wyjścia:
- Nie chcę rzucać oskarżeń, ale może być to wina pirackiej wersji gry.
- Masz porysowaną płytę.
Spróbuj i napisz, to coś pokombinujemy.
Odpowiedz
Znalazłem jakies visual c++++ 2005 czy cos takiego zainstalowalem i dziala. Ale powinno na nowych tez dzialac. Ciekawe od czego to zalezy. I dzieki za pomoc
Odpowiedz
Cieszę się, że mogłem pomóc. Radzę Ci ściągnąć i zainstalować najnowszy patch, bo w grze występuje wiele bugów.
Odpowiedz
Mam inny problem. Mam miejsca na uroki i kamieni ale nie wiem jak polaczyc w zbroi te kamyczki od urokow ;/
Odpowiedz
Nie wiem, czy o to Ci chodziło, ale może na coś się przydam.
Żeby coś zakląć musisz udać się do zaklinacza. Grałem dawno temu, gry nie mam aktualnie na dysku, a informacje znalazłem w atlasie gry.
Więc, żeby coś zakląć potrzebujesz składników. Poszukaj czegoś w oknie zaklinania. Jeśli nic nie pomogło, napisz, coś pokombinujemy.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Zakląc to ja umiej ale zeby wlozyc klejnoty w bron czy zboroje. Bo to juz co innego. I nie wiem jak to zrobic
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Divinity 2 problem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...