Piłka Nożna- ogólnie

To zdjęcie nic nie pokazuje Nie żebym się czepiał czy cos ale równie dobrze może miec 20-30 cm. dystansu od reki bramkarza i wywala sie specjalnie. Chce zdjecie z boku.

Messi prawdopodobnie wyłączony z meczu rewanżowego. To zobaczymy jak się Barca zaprezentuje bez Małego.
Odpowiedz
To sobie chcij i obejrzyj powtórkę lub skrót na YouTube, to zobaczysz, kto kogo za co złapał
Odpowiedz
Hah, bez do-tej-pory-niezniszczalnego Messiego może być im ciężko!

[Dodano po minucie]

No i dobrze, niech odpadną . Ale to tylko moje marzenia.

A co dzisiaj? Real z Galatą wydaje się przesądzony, ale Borussia z Malagą?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Możliwe że Messi wystąpi.
Mecz był emocjonujący wynik 2:2 może nie do końca zasłużony dla PSG, z samego przebiegu gry, ale prawdopodobnie w rewanżu nie będą już mieli tyle do powiedzenia.

Coś mi się widzi że po takim meczu już nikt za Valdesem płakać nie będzie, od lat ratuje go głównie to że ma niewiele do roboty, bo błędów popełnia całe mnóstwo, aż dziwne że jak dotąd nie zdecydowano się ściągnąć mu na Camp Nou żadnej konkurencji.

Odpowiedz
Uważam, że dwa remisy nie powinny dać zwycięstwa jednej z drużyn, ale, niestety, zasady nie są fair. Trzeba jednak przyznać, że PSG walczył do końca i przez pewien czas wydawało się, że pokona Barcę. Ale to zrobił wczoraj Bayern. Nie oglądałem meczu, bo nie miałem do tego odpowiednich kanałów telewizyjnych, a na Internecie mi się ciął i do tego musiałem się na dzisiaj wyspać, ale... 4:0?! Barcelona dostała spore lanie Raczej szans na finał już nie ma.

A dzisiaj Borussia kontra Real. Na kogo stawiacie? Ja na Borussię. Jeśli wygrają to finał LM będzie czysto niemiecki.
Odpowiedz
Lewandowski gromi Real. 4 bramki to duże osiągnięcie, nie widziałem wszystkich goli, ale trzeba przyznać, że Polak spisał się znakomicie. Szkoda tylko, że nie gra tak w reprezentacji. Ciekawe będą rewanże, może Lewemu uda się zdobyć tytuł króla strzelców?
Odpowiedz
Kolejorz! Pasy! Arka!

Jak wam się podoba reforma ligi po zmianie.

Tzn. Nie będzie dzielona przez pół liczba punktów po 30 kolejkach + system finansowania biedniejszych klubów. Bo śmiech, żeby takie kluby jak ŁKS, czy Polownia Wwa, padły przez debilnych prezesów.
Lady Sylvanas Windrunner




Lordaeron belongs to the Forsaken - always and
forever.





http://eu.battle.net/...Gartris/simple


Szukaj tego co jest tak ważne, że życie bez tego, staje się niewyraźne. Znalazłeś?

Odpowiedz
Real był bliski przejścia. Na szczęście Borussia się nie dałą (porażka "tylko" 2:0). Oczywiście, znowu nie oglądałem meczu, bo leciał na jakichś niedostępnych dla wszystkich kanałach Ponoć jednak Ramos strasznie faulował Lewego, co znany nam wszystkim sędzia Webb nie zauważał.

A dzisiaj rewanż Barcy z Bayernem. Niemcy znowu dokopią Katalończykom?
Odpowiedz
I tak bywa, szkoda że tak się skończyło, to nie jest dobry sezon Barcy, jakkolwiek by to nie brzmiało w końcu półfinał LM i pewna wygrana w lidze hiszpańskiej to bądź co bądź sukcesy, chociaż po Dumie Katalonii można oczekiwać więcej.

W finale jak większość polaków będę za Borussią, z pewnością faworytem będzie Bayern, ale zeszły finał LM pokazał, że rola faworytów im nie leży, więc kto wie?

Odpowiedz
Wow myślałem, że Barca się zemści, a tu proszę... Spadek z piedestału. Coś czuję, że Bayern wygra LM, Borussia gra dobrze, nie przeczę, ale wątpię, aby podołała świetnym Monachijczykom. Bayern obecnie jest najlepiej grającym klubem, moim zdaniem.

[Dodano po 2 dniach]

Hot plota: Prezydent Madrytu namawia Lewandowskiego do przejścia do Realu. Najlepsze jest to, że to ponoć prawdziwe zajście. Potem z kolei prezydent poszedł pogadać z dyrektorem generalnym BVB. Dyrektor to potwierdza, jednak nie wiadomo, czy rozmawiali o transferze Lewego czy o pogodzie
Odpowiedz
Nic dziwnego, Lewandowski jest teraz na topie i moim zdaniem musi z tego skorzystać i zdecydować się na lepszy klub, w grę wchodzą: Bayern, Real i MU, a może i Barcelona (choć oficjalnie głosów w tej sprawie nie ma). Moim zdaniem Lewy najlepiej wpasowałby się do gry Realu, nie jestem kibicem tego klubu, ale sądzę że takie są realia.

Odpowiedz
Nie wiem, czy Lewandowski w Realu nie będzie miał ciężkiej batalii, aby dostać się do pierwszego składu. A ponoć Mourinho przechodzi do Chelsea Londyn i z chęcią umieściłby Lewego w głównym składzie. Napisał mu o tym w SMS-ie, więc to też jakaś porąbana plotka, choć ziarno prawdy w niej jest, bo słyszałem, że kibice/zawodnicy wyrazili głośne poparcie dla Mourinho, aby był trenerem drużyny.
Zaś agent Lewego mówi tak: Lewandowski przejdzie do klubu lepszego od Barcy i większego od Borussi. Wniosek - chodzi mu Bayern.

Według mnie powinien własnie dołączyć do Monachijczyków, ew. dobrego klubu angielskiego - Manchester Unt. lub City, Arsenal czy Chelsea.
Odpowiedz
Przechodząc do Bayernu naraziłby się kibicom Borussi, Arsenal od dawna nie odnosi sukcesów i zapewne nie będzie w stanie dać mu odpowiedniego wynagrodzenia, Chelsea jest jakąś opcją, choć za tym klubem niezbyt przepadam. A agent Lewego gada na prawo i lewo co mu się podoba, a prawda ile w tym prawdy ciężko powiedzieć, może to tylko podpuchy. Zresztą patrząc na jego słowa, to w tym sezonie Real też pokonywał Barce, czy to w lidze czy w Pucharze Króla

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik krzyslewy dnia sobota, 4 maja 2013, 15:12 napisał

Wow myślałem, że Barca się zemści, a tu proszę... Spadek z piedestału. Coś czuję, że Bayern wygra LM, Borussia gra dobrze, nie przeczę, ale wątpię, aby podołała świetnym Monachijczykom. Bayern obecnie jest najlepiej grającym klubem, moim zdaniem.

I moje przewidzenia się ziściły. Szkoda, bo całym sercem byłem za Borussią. W pierwszej połowie miała przewagę, ale pod koniec drugiej trochę odpuściła, jakby czekała na dogrywkę. Nie opłaciło się. Ale muszę przyznać, że widowisko było świetne, dużo emocji - szczególnie przy akcjach Polaków.
Odpowiedz
Prawda, emocji było niemało. Oglądałem transmisję z niemieckimi komentatorami i oni darli się niemożebnie, tak emocjonująca rozgrywka. No cóż, też byłem za Borussią. Poziom rozgrywki był wyrównany, chociaż wydawało mi się, że Bayern miał więcej okazji do strzału dzięki parciu do przodu, a Borussia bardziej bazowała na współpracy w polu.
Odpowiedz
Szkoda, mogła być dogrywka i karne. Ale Robben w końcu zrobił to, `do czego został stworzony`.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Wchodzi Fornalik do sklepu w Mołdawii. Sprzedawca pyta:
-Co podać?
-A co jest?
-Awans z grupy, mroźna mołdawska zima, halucynacje z głodu i wyziębienia, oraz śmierć.
-To ja poproszę ten awans.
Ale nie było awansu.
Została tylko mroźna mołdawska zima, halucynacje z głodu i wyziębienia oraz śmierć. Ale Fornalik nie miał piniondza, więc wrócił do domu i zastał całą rodzinę wymordowaną przez politbiuro. Dla nich trud już skończony.


Podprowadzone stąd: https://www.facebook.c...pilkanoznabeka


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Karczma

Piłka Nożna- ogólnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...