Candy Box

Chciałbym wam przedstawić bardzo ciekawą grę przeglądarkową mieszczącą się pod tym adresem: http://candies.aniwey.net/index.php
Jest to action-rpg rozgrywający się w świecie fantasy gdzie najważniejszym pierwiastkiem są cukierki.
Gra wbrew temu co widać na samym początku jest bardzo rozbudowana. Nie jest ona łatwa i wymaga wiele cierpliwości, ale zapewniam że potrafi dostarczyć całkiem sporo zabawy. Oldskulowa grafika powinna przypaść do gustu starszym graczom.
Nie chciałbym o niej za dużo pisać aby nie zepsuć wam radości z odkrywania jej sekretów których jest niemało.
Czy odważycie się zanurzyć w ten świat pełen magii, potworów i słodkich lizaków?
Odpowiedz
I ile udało Wam się zebrać najwięcej cukierków do tej pory?
Odpowiedz
Ciężko policzyć bo na bieżąco je wydaje albo konsumuje.
Odpowiedz
A wyruszyłeś już na Questa?
Odpowiedz
Owszem, ale utknąłem na smoku.
Odpowiedz


Na prawdę.. gdzie oni jeszcze ich nie wcisną?
Odpowiedz
Ale... wreszcie można je mordować
Odpowiedz
http://www.youtube.co...?v=gAYL5H46QnQ

Od razu pomyślałem, jak zacząłem rzucać tymi cukierkami na ziemię Świetny pomysł na grę, wciąga! Dobrze, że cukierki się ładują nawet, gdy jesteśmy w innej karcie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
omujborze, ta gra promuje otyłość i cukrzycę!
Zło, zło, to trzeba zniszczyć! *Idzie protestować pod ambasadą ameryhańską*





Odpowiedz
Coś się stanie, jak wyrzucę jakąś tam ilość cukierasów na glebę?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja już smoka widziałem. Epicka grafika.





Odpowiedz
Po klikaniu na kapelusz kupca macie + 100 cukierasów.

Po klikaniu na grafikę lizaka macie niższe ceny w sklepie.

Produkcja lizaków na farmie to maksymalnie 100 lizaków / sekundę - nie ma co pakować tam więcej lizaków.

Po zdobyciu cauldrona uwarzcie kilka mikstur G.M.O.O.H., po czym użyjcie w jakimkolwiek queście do skutku, aż traficie do krowiego poziomu. Powinien wypaść wam róg, który zwiększa trzykrotnie produkcję lizaków na farmie.


Póki co tyle sekretów


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Po pokonaniu nekromanty na schodach zamku.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wątpiłaś?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Candy Box - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...