[GI] Świątynia Śniącego, przełączniki z demonami

Mam problem. Po zabiciu Strażnika Świątynnego tymi kolcami z podłogi otworzyłem pomieszczenie, gdzie mam kolejne 3 przełączniki. Po uruchomieniu każdego pojawia się demon do zabicia. Problem polega na tym, że po ich zabiciu nie otwierają mi się kraty których ten strażnik pilnował, a wypróbowałem wszelkie kombinacje w kolejności uruchamiania tych przełączników. Zauważyłem też u góry 2 kamienne przeciski, ale strzały z łuku nic nie dają. Może trzeba użyć czegoś mocniejszego.
Odpowiedz
W zasadzie to nigdy tam nie doszedłem, ale postaram się pomóc. Tu masz link do solucji: http://gexe.pl/gothic...Solucja-Gothic
Nie jestem pewien, czy chodzi o tą scenę, ale znalazłem w solucji takie coś: "W kolejnym pokoju będą trzy przyciski - włącz je. Pokonaj demona. Zmaterializuje się szaman."
Jeśli ten szaman Ci się nie materializuje to spróbuj wczytać grę lub ją przeinstalować chowając gdzieś save'y. Uprzedzam, że nie jestem w tej kwestii doświadczony, więc radzę dokładnie przeczytać cały rozdział w solucji, którą podałem.
Odpowiedz
Przechodziłem to kilka razy, ale na tyle dawno, że już nie pamiętam. Spróbuj użyć "Telekinezy", jeśli masz dostępną gdzieś na zwoju, jeżeli sugestie Amrorsa nie pomogą
Odpowiedz
Przyciski należy wciskać w prawidłowej kolejności, wywołanie błędnej kombinacji powoduje pojawienie się demona, możliwości są 2, albo pomijasz jakąś kombinację, albo masz do czynienia z bugiem.

Odpowiedz
Wpierw trzeba wcisnąć te przyciski na górze (u mnie za pomocą kuszy), następnie kombinacja powinna być prosta.
Wpierw ten czerwony po lewej, potem ten na końcu i ten po środku.
Odpowiedz
← Gothic

Świątynia Śniącego, przełączniki z demonami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...