Czeeść, pospamujmy

O cholera, już miałem tym się zająć Hassanie,słowo honoru, ale...eee.... życie mego kotka znów jest w niebezpieczeństwie! Właśnie! Tym razem...hmmm...eeeee....aaaaa......aha! Tym razem zainfekował go facehugger, muszę natychmiast odwieść go do weterynarza, bo inaczej dostaniemy kolejny shitowaty sequel Aliena! Wybacz, ale na co najmniej kilka godzin jestem wyłączony. Myślę, że jak już uratujesz kotka, to spokojnie zdążysz zając się ta rzeczą, o zajęcie którą Cię prosiłem. Te kociaki ciągle pakują się w jakieś kłopoty...
Odpowiedz
O jezu, facehugger, mój kot! Krzyś, czekaj ja też muszę jechać!

Masz racje, te koty to faktycznie kłopotliwe zwierzęta.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Biedactwo chciało tylko zapolować na myszki w piwnicy, a tam takie szkaradztwo się zalęgło.... Brrrrrrry. Cóż, obaj nie możemy nic zrobić, a sprawa jest pilna! Może poprosimy...hmmm...eeeee.... mam! Krzyslewego, on chyba nie ma kota, powinien się nadać..

[Dodano po 3 miesiącach]

Przy okazji nocnych wojaży po necie - znalazłem wideo, które dość dobrze oddaje charakter Goku. Utwierdziło moje przekonanie , dlaczego to Son jest taki super

Odpowiedz
I tu wtrącę swoje trzy gorsze...
Oczywiście trza się pochwalić.
Trzy dni wolnego, czyli w moim wypadku trzy dni drukowania materiałów do Savage Worlds, grania w Drakensanga i Icewinda 2. Na chwilę obecną, próbuję zmobilizować się do zrobienia drewnianej skrzyneczki na wszystkie rpg-owe materiały. W głośnikach oczywiście soundtrack z IWD.
Odpowiedz
Jeszcze trochę i długi weekend, to se trochę odpoczniesz. Przynajmniej dla mnie będzie trochę wolnego. Nie wiem jak u Was z planami.
Odpowiedz
Drugi dzień przyjemnej nudy. Co do dzisiejszych planów, to tak:
- Czytanie "Zwiadowców" i "Malowanego Człowieka" (od kiedy to czytam, książka ta wysuwa się na prowadzenie w moim prywatnym rankingu)
- Szukanie i drukowanie materiałów do Savage Worlds (świetny system, szkoda, że tak mało osób o nim słyszało)
- Granie w Mount&Blade Warband.
- Pod wieczór biorę się za odrestaurowywanie drewnianej szkatułki na wszystkie materiały do rpg.
Odpowiedz
Znaczy od zera nie będę robił. Brak umiejętności. Znalazłem dość małą skrzyneczkę ze sklejki i dzisiaj zamierzam ją wyczyścić, pomalować i polakierować. Fotki wstawię dzisiaj wieczorem lub jutro z rana. Co do Savage Worlds to zapraszam do mojego wątku w "Inne RPG".

Mam już zdjęcia skrzyneczki. Jak na moje skromne umiejętności wyszła nadzwyczaj dobrze. Jak wcześniej wspominałem, znalazłem ją całą zabrudzoną, walająca się po garażu, ale co będę męczył. Zobaczcie sami.

Odpowiedz
Przyznaję skrzynka wyszła całkiem w porządku

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Dzięki za miłe słowa. Oczywiście, sam bym nic nie zrobił. Nie wiem, którą stroną pędzel trzymać.
Nakierował mnie tata majsterkowicz, który wykazał się nieziemską cierpliwością, tłumacząc mi wszystko krok po kroku. Swoją drogą, polecam taką zabawę każdemu. Teraz mogę spokojnie, być dumny ze swojej pracy.
Odpowiedz
Badass Ćwiek, twardy jak, no... Ćwiek.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Łiiiii, poprawiłem maturę z biologii o 2 p.p. Żegnaj medycyno na zawsze ;D.
Dobrze, że już dawno porzuciłem te marzenia i nie podchodziłem do matury ponownie, bo tylko bym popadł w depresję. A jak innym poszła matura, jakie przeczucia? No i na co się wybieracie, może jakieś ciekawe kierunki was interesują?
Odpowiedz
Spam, anyone?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Karczma

Czeeść, pospamujmy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...