Zdjecia forumowiczow

Pomniejsz to zdjęcie stary....
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz


Maeg jest nieukontentowany niewielką ilością nakryć głowy w tym temacie.
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Pan, drogi panie, zdecydowanie jest gentle-mannem o statecznej ilości czapek. Good show!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia niedziela, 9 grudnia 2012, 01:35 napisał

Czemu masz klawiaturę na szafie?


To można mieć inaczej niż na szafie?
We geexe żodyn niy wi iże jeżech gorol.


ŻODYN.
Odpowiedz
Można! Moja, na przykład, jest doczepiona do laptopa!
Odpowiedz
Przerażające to ono nie jest - przynajmniej ja się nie przestraszyłem!

A to zdjęcie sprzed nieco ponad roku, zrobione w kinowej ciemności, bodajże telefonem komórkowym.

TA-DAAA!
Odpowiedz
Oł maj gad! Salem masz wąs, jak profesjonalny alfons.

W ogóle zauważyliście, że już nie ma takiego szału na obnoszenie się ze zdjęciami na forach? Ciekawe, czy to wina facebooka, czy tego, że na GE już wszyscy wiedzą mniej więcej jak kto wygląda?
Odpowiedz
(A obok siedziały dwie dziewoje... )

Raczej to pierwsze. Albo rosnąca potrzeba anonimowości/rosnąca paranoja (OMUJBORZE CIEKAWE GDZIE TO ZDJĘCIE TRAFI JAK JE TU UMIESZCZĘ PEWNIE WSZYSTKIE RZĄDY I NIERZĄDY ŚWIATA JE DOSTANĄ).
Odpowiedz
to były czasy. kiedyś gołe cyce latały na poczcie, a teraz taki spokój w tym temacie ;p
Odpowiedz
Ech, szkoda, że ten cennik co był obok Kura się nie zachował.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
niestety, nie podzielę się. nie posiadam takich perełek już. jedynie we wspomnieniach zostały
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...