Zniszcz marzenie

Będziesz miał, ale wszystkie spisane w narzeczu rosyjskich Eskimosów żyjących w Afryce

Chciałbym aby moje zapasy akademickiej śliwowicy powróciły do stanu pierwotnego.

Czemu pod awatarem się pisze "nowy"?
Toż ja już nieźle zużywany...


"To Be Is To Do" : M. Gandhi
"To Do Is To Be" : F. Nietzsche
"Do Be Do Be Do": F. Sinatra
Odpowiedz
Będziesz miał, ale niestety będą to same jednostki po operacji zmiany płci

Chciałbym żeby jednak nikt mi nie podwędził moich zapasów

Czemu pod awatarem się pisze "nowy"?
Toż ja już nieźle zużywany...


"To Be Is To Do" : M. Gandhi
"To Do Is To Be" : F. Nietzsche
"Do Be Do Be Do": F. Sinatra
Odpowiedz
Będziesz gdy cię wyrzucą ze szkoły.

Chciałbym mieć włócznię która zawsze trafi wybrany cel.
Odpowiedz
Stało się. Od dzisiaj codziennie przychodzi do ciebie paczka tejże gumy, zeskrobanej spod ławek w szkołach z całej Polski.

Chciałbym żeby moja broda rosła co najmniej trzy razy wolniej.

Czemu pod awatarem się pisze "nowy"?
Toż ja już nieźle zużywany...


"To Be Is To Do" : M. Gandhi
"To Do Is To Be" : F. Nietzsche
"Do Be Do Be Do": F. Sinatra
Odpowiedz
I tak się dzieje, a Islam zalewa świat i wszyscy patrzą na Ciebie jak na heretyka. Pasdarani już biorą Cię na muszkę...

Chciałbym żeby motocykle były pojazdami uprzywilejowanymi
Odpowiedz
I tak się dzieje, ale tylko jeśli wykupisz abonament, kosztujący 1000zł miesięcznie.

Chciałbym żeby w tym kraju było dobrze.





Odpowiedz
I będzie dobrze. Ale Ty już tego nie dożyjesz.

Chciałbym, jeżdżąc pociągami, nie natrafiać na niepotrafiących się zachować buraków. (pozdro z pkp, misie )
Odpowiedz
I będziesz jeżdził, zabawkowym pociągiem.

Chciałbym, żeby scenariusz do młotka sam się napisał.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
I się napisze, ale niechcący ktoś go spalił. ( WTF o jaki młotek chodzi? )

Chciałbym być najlepszym graczem w minecrafta!
Odpowiedz
I jesteś, tylko oglądasz live streamy 24h dziennie i nie masz czasu grać. (Ty ty... nie wiedzieć co to Młotek? :O >>>check this out>>>http://pl.wikipedia.o...ntasy_Roleplay<<
Chcę przeprowadzić światową kampanię edukacyjną na temat Młotka.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Niestety nikt jej nie zobaczył

Chciałbym być najszybszym człowiekiem na świecie !
Odpowiedz
I będziesz... W umieraniu.

Chciałbym, aby kaczki nie były żółte.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
No to będą w jakimś naprawdę gejowskim kolorze, na który już w ogóle nie będziesz mógł patrzeć.

Chciałbym częściej, dużo częściej pamiętać swoje sny. Dla niszczycieli marzeń dodam, że te spokojne są w porządku, koszmary lubię wspominać, a te pokręcone są w ogóle najlepsze.

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
I bedziesz pamiętać, ale tylko 0,0000000000000000000000000000000000000000000000000001 sekundy snu (nie mówiłeś, że w całóści ).

Chciałbym być bogiem w fajnej książce.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Cóż możesz zostać Bogiem wyłącznie w książce którą napiszesz sam

Chciałabym, żeby koty się nie fochały tak często.
Odpowiedz
Martwe się nie będą fochać .

Chcę, żebyście bezsprzecznie mnie uznali waszym Bossem. Forever.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zniszcz marzenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...