Zniszcz marzenie

Będzie... ale w roku 4567 i będzie skopana jak gothic 4 Arcania.

Chcę być najpotężniejszym nieśmiertelnikiem na świecie!
Odpowiedz
Dobrze. Niedługo ktoś Cię przetopi na nieśmiertelnik i będziesz miał poczucie taaaaakiej potęgi!

Chciałbym, żeby następna część Kung Fu Pandy okazała się bardzo dobra.
Odpowiedz
I będzie, ale tylko pod względem graficznym.

Chcę móc przewidywać przyszłość.
Odpowiedz
Cóż potrafisz przewidywać przyszłość ale dowiadujesz się z niej wiele przykrych rzeczy, które kiedyś ciebie spotkają więc postanawiasz zabić się po przez skok z mostu ale i to się tobie nie udaje, bo wiesz że i tak ciebie uratuje jakiś nieznajomy, a tym się nieznajomym okaże Edward ze Zmierzchu

Chciałbym aby Dragon Age 3 (o ile by powstał ) nie okazał się kompletną klapą

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Nie będzie. Będzie wspaniały! Ale wyjdzie tylko na Wii. I tylko po rosyjsku. I tylko z abonamentem. I nie będzie go można zamówić przez Internet.

Chciałbym mieć już z głowy jeden z egzaminów, na który ni huhu się nie przygotuję.
Odpowiedz
Jusz masz za soba


Chce byc rapistą!
Odpowiedz
I będziesz. Będziesz nawet dawać koncerty.... przed swoim lusterm.

Chcę mieć dobrego przyjaciela.
Odpowiedz
I bedziesz miec, az on odbije ci dziewczyne.



Chce miec jakiegos NORMALNEGO kolege...
Odpowiedz
I będziesz mieć. Będziesz z nim miło spędzać czas... Aż w końcu zabiorą cię do domu wariatów, jako człowieka, który rozmawia że sobą.

Chcę nie czuć bólu.

@UP Nie mam dziewczyny.
Odpowiedz
i nie będziesz go czuł - gdy zamkną cię w Wiecznym Pudełku.


Chciałbym, by była lepsza pogoda i nie dopadały mnie co chwila wnerwiające przeziębienia.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Będzie piękna pogoda - arktyce, a przeziębienia będą cię omijać szerokim łukiem - po tym jak zarazisz się śmiertelnym Spaczeniem z Morra.

Chciałby być Mefistofelesem.
Odpowiedz
Jesteś nim, ale niestety przy dostawaniu tego imienia nie zauważyłeś małego druczku traktującego o konieczności kastracji i cotygodniowych gej party u Lucka.

Chciałbym obudzić się kiedyś wyspanym

Czemu pod awatarem się pisze "nowy"?
Toż ja już nieźle zużywany...


"To Be Is To Do" : M. Gandhi
"To Do Is To Be" : F. Nietzsche
"Do Be Do Be Do": F. Sinatra
Odpowiedz
Robisz to, w zakładzie karnym dla czarnych homoseksualnych gwałcicieli.

Chciałbym mieć zbroję maksymiliańską.
Odpowiedz
I dostaniesz w prezencie! Tylko okaże się, że była kradziona. Wpakują Cię i jeszcze zbroję zabiorą.

Chciałbym umieć zmotywować się do częstszej gry na gitarze.
Odpowiedz
Ale wpadłeś w łapy Krzyżaków, którzy wypalili Ci oczy.



Chciałbym zmienić się w Super Sayjana.;
Odpowiedz
Co uda Ci się, tylko jeśli dasz się przerobić na eunucha.

Chciałbym aby papierosy były zdrowe.
Odpowiedz
I wyjdzie. Diabelsko drogie, porażająco beznadziejne, do cna zepsute i zupełnie niegrywalne.

Chciałbym mieć nielimitowany zapas herbaty.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zniszcz marzenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...