[Wiedźmin 2: Zabójcy Królów] Draug

Czemu kule ognia Sabriny? Przecież Draug krzyczy wyraźnie "TREBUSZE"? Czyżbym coś źle usłyszał?
Odpowiedz
Wyczytałem w jednym z opisów tej sekwencji, że draug ściąga z nieba kule ognia Sabriny. Stąd tak też napisałem, chociaż fakt, że podczas walki krzyczy "trebusze".
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Miałam ostatnio ten problem. Otóż znalazłam taki trik: kiedy przeciwnik krzyczy "trebusze!" należy krążyć dookoła niego. Wtedy bardzo szybko jego tarcza ulega zniszczeniu i potem można go systematycznie tłuc
Odpowiedz
Ja osobiście czekałem z szarżą aż uderzy w skałę i będzie stał tyłem, z umiejętnościami szermierki Draug umierał po minucie, może nawet nie .
Odpowiedz
U mnie Draug byl wykanczany w grze pod szermierke dzisiaj go pokonalem (pierwszy raz gram w wiedzmina 2 ), najlepiej uciekac przed tornadami, i atakowac go gdy zrobi szarze pomocne queen, z dobrym osprzetem nie stanowi wielkiego wyzwania jak so tej pory najwieksze problemy sprawowal mi Letho Draug troszke rozczarowal a teraz zacieram raczki, jak wroce z pracy, czeka mnie wielka bitwa z Hanseltem !
Odpowiedz
Nigdy nie widzialem w zadnej grze glupszej walki niz z draugiem. Do tej pory mialem wysoka ocene dla tej gry, do czasu
Odpowiedz
Boże jak on mnie wkurwia... zasięg ataku ma taki że napierdala z 5 metrów kiedy nawet doń podejść nie mogę, gdy uskakuję w bok podczas jego szarży to skurwiel zmienia kierunek i mimo to idzie ze mną na czołówkę.. a jak się chowam za zasłoną przed strzałami to te zaczynają lecieć z przeciwnej strony - wprost w moją dupę.

Nie wiem o co chodzi, ja rozumiem wszytsko ale to już powoli zaczyna mnie wpieniać... jakby tego było mało przez miecz z trybu mrocznego i queena sama się na czerwono świecę wiec nie widzę gdzie ma spaść pocisk z 'trebusza'...

ja pierdolę.
Odpowiedz
JA (ekhm) on jest przejebany na maksa. Nie dość że co chwile drze ryja trebusze i łucznicy to jak się porusza to ekran się trzęsie jak by parkinsona dostał. Queen chuja daje a o innych znakach nie wspomnę najbardziej przejebany boss z całej trylogii wiedzmina
Odpowiedz
Uwielbiam go na Mrocznym trybie. Z uwagi na to, że durna cutscenka nas paralizuje to zanim odzyskuję kontrolę na Geraltem Draugiś kochany ju pierwszy zamach wykonuje... i ~50% zycia w tyłek...
Odpowiedz
Przerabany boss - nie miałem cierpliwości po kilkunastu walkach. Zmieniłem poziom trudności na łatwy i poszedł w miarę sprawnie
Odpowiedz
← Artykuły

[Wiedźmin 2: Zabójcy Królów] Draug - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...