Zadajemy pytanie osobie niżej.

Pani Bólu oczywiście.

Nie mam pomysłu więc pytanie w maksymalnym stopniu głupie, przeczytane na jakimś forum - dlaczego włosy łonowe są kręcone?

Odpowiedz
Bo idzie do rosołu.

Po jakich forach wędruje Bhaal998, że takie pytania znajduje?!
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Może nie tyle forum, co na mistrzach to widziałem

Do czego mi się przyda dysocjacja jonowa zasad jeśli nie będę miał zawodu związanego z chemią?
Odpowiedz
Abyś miał jako takie pojęcie o budowie materii, lepiej pamiętał że coś takiego jak zasady czy jony istnieje, rozumiał istotę kwasowości.. ale po co to wszystko, nie wiem. Kiedyś może się przyda. Poderwij jakąś laskę na wiedzę. A w ogóle to uczyć się, a nie szukać wymówek!

Dlaczego nie słucham własnych rad i się nie uczę, to znaczy: czy istnieje lepsze wyjaśnienie niż lenistwo łączone z głupotą?

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Oczywiście, że istnieje lepsze wyjaśnienie (i wymówka), mianowicie zbliżająca się nieuchronnie zimowa wyprzedaż na Steamie! AŁAMÓJPORTFEL

Dlaczego niby powiedziano mi, żeby więcej nie zalewać laptopa kawą?
Odpowiedz
Wszyscy liczyliśmy na to , że wyrośnie z niego piękna petunia.

Dlaczego Król Cieni z Nwn 2 nosi brzydką maskę i niezbyt gustowną przepaskę biodrową, hę?

[Dodano po 3 miesiącach]

Albo inaczej... Który z poniższych zawodników wygrałby walkę?


Odpowiedz
Superman ssie, więc jest tylko jedna opcja

Gdyby Ranger Krzyś żył w świecie Dragon Balla, jaką postacią by był?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Yamchą.

Kucyki vs anime?
Odpowiedz
Kucyki oczywiście, chińskie bajki ssają


Wódka czy wódka?
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Z dwojga złego wódka, no niech będzie.

Co słychać?
Odpowiedz
No, ja tam osobiście nic nie słyszę.


"Borsuk frunie nad elektrownią" - to zdanie zostało zaszyfrowane szyfrem negacyjnym. Jak byś je rozszyfrował(a)? (jak brzmi odwrotność?)

Że też zadaję takie pytania... Ale ja jestem zakręcony... jak termos.

@down: polecam obejrzeć serial "Miodowe Lata" (w tym przypadku konkretnie odcinek "Tajny szyfr")
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Nie wiem co to szyfr negacyjny i nie chce mi się wpisywać w google

Czy serial Wiedźmin, który aktualnie sobie odświeżam, mógł zostać lepiej nakręcony?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Mógł. Przez Spielberga.

Jak leczyć chandrę inaczej niż przez alkohol i grę na dudach?
Odpowiedz
Po prostu przy okazji śpiewając Amazing Grace, w przerwach między łykami.

Dziobiemy kogoś?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Tylko nie mnie, ja już mam piracką opaskę ;(

Kogo macie na celowniku?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Dysydentów.

Kogo nie mamy?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Nie znam takich trudnych słów, jestem nowy w internetach.

Co może zmienić naturę sępa?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Wyrwanie wszystkich piór.

Ile wart jest jeden sęp?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Tyle ile jego pióra

Ile warte są sępie pióra?

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zadajemy pytanie osobie niżej. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...