[The Elder Scrolls V: Skyrim] Wampiryzm

jak stać się wampirem i złapać tą chorobę?
Odpowiedz
Wyjaśniłem w tekście, zaczyna się od:

"Gdzie więc Arashnee zaraziła się Sanguinare Vampiris? Możliwe jest to w wyniku ataku wampira. Gdzie takiego szukać? Cóż, w grze nie ma żadnych wampirzych królestw ani rodów, jednak kilkoro z dzieci mroku znalazło swoją przystań w Skyrim. Pełną ich listę, wraz z lokalizacją, przedstawia poniższa tabela".
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
jak stać się wampirzym lordem
Odpowiedz
Wampirzy lord jest do dup... bo po przemianie nie może zbierać lutu oraz przemieszczać się bez problemu wchodząc do jaskiń każdy cię atakuje każdy npc zawsze i wszędzie,lepiej grać zwykłym wampirkiem z zaklinaniem na 100 i do tego korona z eterium z Qesta kużnia eterium chyba ? regen hp i kondychy i można śmigać w ciągu dnia do tego mod w którym npc nie atakują cię jak jesteś w 4 stadium wampiryzmu co do reszty modów wampiryzmu radzę trzymać się z daleka bo wymagają dużej ingerencji w grę i instalacji dodatkowych programów i w ogóle gra wtedy staje się za baaardzo OP. ;p
Odpowiedz
Potwierdzam, wampirzy lord jest beznadziejny

Próbowałem nim grać, ale te czary i atak szponami jest beznadziejny, jako wojownik z mieczem i zbroją byłem silniejszy

Myślę że taka forma była bardziej dla jakiś postaci, które w walce bezpośredniej sobie słabo radzą
Odpowiedz
Gram sobie teraz w Skyrim i przypadkiem odkryłem (nie wiem czy weszło to z jakimś patchem czy było tak zawsze) że zwykła mikstura uleczenia z choroby usuwa początkowe stadium Sanguinare Vampiris.
Odpowiedz
@Armageddonis
Zawsze było. Tak wiem data.
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls V: Skyrim] Wampiryzm - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...