[Torment] Live stream z przechodzenia Planescape'a

Witam, mam pomysł na taką inicjatywę, aby streamować przejście planescapa'e. Byłoby to moje trzecie przejście. Szczytnym celem byłoby zainteresowanie tą znakomitą grą nowych użytkowników oraz przypomnienie jej starym wygom.
Niestety dopiero zaczynam takie przedsięwzięcie i mam problemy z wypromowaniem akcji.

Stream znajdowałby się o ustalonej godzinie pod adresem: http://www.twitch.tv/axcel3d

Grał będę z najnowszymi wersjami modów:
- widescreen-v3.05
- Ghostdogs_PST_UI_mod_v2.2
- Ultimate WeiDU Fixpack_v4.13 (by Qwinn)(includes Platter's Fixpack 1.37, Restoration Pack, SKARDAVNELNATE'S All-Inclusive Fixpack
- PST Unfinished Business v4.12 (by Qwinn)
- Qwinn's PST Tweak Pack v4.12
Odpowiedz
Oglądanie tego filmiku przypomina masturbację, poważnie. Wiem, ze Torment jest grą "awesome" do kwadratu, ale:




Samo oglądanie tego, jak sobie klikasz nie wystarczy by kogoś zainteresować. Widz powinien widzieć, a prędzej nawet słyszeć, Twoją reakcję na prezentowane fragmenty gameplay'u. A jeszcze ściślej - twe komentarze. Gdzie są jakieś TWOJE (powtórzenie celowe) przemyślenia, uwagi, dowcipy - cokolwiek?! Nie ma. Tak jak i mnie dłużej oglądającego to wideo.
Odpowiedz
Sam do siebie na razie nie bede gadal. Jakby sie zebrali ogladający to juz predzej. Uwaga słuszna. Równiez zdaje sobie sprawe, ze P:T nie jest tka widowiskowy jak np Mass Effect.
Odpowiedz
Wydaje mi się, że Planescape jest jedną z tych gier, którą wolimy się nacieszyć w pojedynkę, niż oglądając kogoś innego


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Popieram, ogólnie livestreamy z przechodzenia gier są mało sensowne, bo tak naprawdę jak ktoś chce to sam zagra a nie będzie patrzyć na ciebie, żeby poznać całą fabułę, po czymś takim siadanie do gry jest zdecydowanie mniej przyjemne.

Odpowiedz
Całkiem ciekawie ogląda się czasem takie materiały, jak już się przeszło grę, a filmik wzbogacony jest o jakieś naprawdę ciekawe komentarze przechodzącego. Torment jednak jest grą pochłaniającą olbrzymie ilości czasu (jeżeli chcemy dokładnie zagłębić się w fabułę i świat) i raczej nie chciałoby mi się wygospodarować go jeszcze więcej, żeby obejrzeć, jak ktoś inny dobrze się bawi


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Live stream z przechodzenia Planescape'a - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...