Wszystkiego najlepszego...

Wszystkiego najlepszego Ty. Dyżo zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz samych przyjemności :0
Najlepszego

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Ty

[Dodano po 8 dniach]

Sto lat krag! Dużo szczęścia, zdrowia i pomyślności
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego, Lionel!
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Najlepszego Lionelu! Dużo udanych sesji w Pathfindera, masy krytyków podczas walk i samym magicznych skarbów w lochach do znalezienia!
Odpowiedz
Dołączam się do życzeń. Happy happy!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Najlepszego Lio! Łatwego pisania, zawsze przyjemnego czytania, samych świetnych pomysłów oraz realizacji wszystkich marzeń
Odpowiedz
Przyłączam się do życzeń Lio! Sto lat.
Odpowiedz
Ja również przyłączę się do życzeń. Wszystkiego najlepszego!
Odpowiedz
Dzięki wszystkim za życzenia ... gdybyście tylko wszyscy mieszkali w Poznaniu, to zrobiłbym imprezę tematyczną GE xD
A tymczasem DJ puszcza piosenkę, która mnie doprowadziła do łez... ludzie wiedzą, jak rozbawić mnie POP - I don't know about you but im feeling 22!

http://www.youtube.co...?v=AgFeZr5ptV8
Odpowiedz
Spóźnione życzenia, Lio Żebyś dalej był taki zakręcony


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Lio najlepsze aczkolwiek spóźnione życzenia urodzinowe Życzę ci dużo muzycznych pasji, dobrej passy życiowej oraz samego wiecznego zakręcenia i pozytywnej osobowości

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
A, co tam. Puki jeszcze mogę - najlepszego dla Hatera!

Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...