[F:NV] Wampiry i wilkołaki

Witam. Nie wiedziałem czy założyłem temat w dobrym dziale ale chyba tak. Mam pytanie do ludzi którzy przeszli wiele razy grę. Czy w sadze Fallout występują wampiry i wilkołaki? Albo coś na ich podobieństwo jak np Yao Guai. Dzięki za wszelkie informacje na ten temat. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Nie we wszytskich częściach Fallouta jakie wyszły nie ma wampirów ani wilkołaków są tylko napromieniowane Ghule...
Odpowiedz
A kłamstwo, bo w III jest jedna przygoda, w której napotykamy na wampiry, ale jest to dość specyficzne nawiązanie. Nie psuję zabawy polecam poszukać samemu, powiem jedynie, że misja zaczyna się na pewnym strzeżonym moście
Odpowiedz
Ale to jest , chyba jakiś dodatek , bo jakoś mnie się nie wydaje , że jest coś takiego .
A long time ago in a galaxy far, far away....
Odpowiedz
Nie trzeba mieć żadnego dodatku. A zadanie zaczyna się jeśli mnie pamięć nie myli nie na moście, a w Megatonie, w barze Moriartiego. Siedzi tam sobie taka dziewczynka, która daje nam list do mamusi i tatusia... Idziemy dostarczyć list - w ten sposób znajdujemy ów most - i zaczyna się zabawa. Cały łańcuszek zadań.
Odpowiedz
← Fallout

Wampiry i wilkołaki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...