[TESIII] Znak zodiaku

Jaki wybraliście (grając pierwszy raz) znak zodiaku? Ja wziąłem Lorda, i do dziź tego żałuje .
Odpowiedz
Ja wojownika ,bo wybrałem norda anord jest bardzo dobry jako wojownik.
Odpowiedz

Użytkownik Draxor dnia Aug 13 2004, 02:17 PM napisał

Jaki wybraliście (grając pierwszy raz) znak zodiaku? Ja wziąłem Lorda, i do dziź tego żałuje .

wiem lord to najgorzsy znak bo po co ci leczenie na tak badziewnym poziomie ?

Ja lubie czeladnika aby mieć więcej many i możliwość jej regeneracji w przecieństwie do antronacha który nie umożliwia nam jej regenerować
Odpowiedz
cien , jak grałem ostatnio to mi zycie uratowało - uzylem i zwiałem po zniszczeniu Morag Tong
Odpowiedz
Ja wziąłem wieżę, i do tej pory mi się nie przydała... Nawet nie wiem po co. A za drugim razem wziąłem damę.
Odpowiedz
tia , ale nie uratuje zycia wieza , a cien tak
Odpowiedz

Użytkownik Qurnik dnia Aug 23 2004, 05:47 PM napisał

tia , ale nie uratuje zycia wieza , a cien tak

najlepiej nie komentować innych wypowiedzi
ale moim zddaniem znaki które przydają się nam na cały czas czyli np. Antronach i czeladnik , mag oraz wojownik. Bo później możemy uzyskać te umiejętności jak daje znak wieża czy cień ucząc się odpowiedniej szkoły magi oraz samego zaklęcia.
Odpowiedz
ja wziałem wojownika bo wojem gram
Odpowiedz
Na poczatku mialem Cien, ale teraz gram z Wieza. Wbrew pozorom dobrze wykorzystana Wieza potrafi byc naprawde uzyteczna.
Odpowiedz
Według mnie to wojownik dla woja najlepszy, i go zawsze biorę.
Odpowiedz
ja bretona ze znakiem czeladnika
Odpowiedz
a ja nie wiem o co chodzi
Odpowiedz
chodzi o to jaki znak zodiaku ma twoja postać w Morrowindzie...sam gralem wieżą gdzyż bardzo był mi przydatny czar otwierania zamków dzieki czemu nie musialem sie bawic wytrychami, ani takze byc jakims tam zlodziejem.......
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
A ja zaskocze wszystkich bo powiem że gram Wężem i się z tego ciesze. Wiem że na początku mało przydatny lecz po osiagnięciu 20 poziomu zadać przeciwnikowi pewne 90 obr. to jest coś i co z tego że strace 30 pkt. życia są przecież mikstury.
Odpowiedz
a ja wziąłem ten z koniem I w sumie nie żałuje, znaki zodiaku i tak są mało przydatne
Odpowiedz
Ja bym tak nie mówił . Na poczatku jak tworzyłem postać to za bardzo sie nie zastanawiałem i wyszła mi taka mieszanka, że hoho. Mag bez regenarcji many, tylko ja absorbujący i do tego z niewrażliwoscia na magie. Nie musze chyba mówić co z tego powstało . Ale później okazalo sie, że jest to genialne zestawienie ktore robi z ciebie praktycznie gościa nie do pokonania... Ale ile potrwało nim doszedłem o co z tym moim wszystkim chodzi ...
Odpowiedz
Ja na początku z tego co pamiętam wybrałem Wojownika (grałem wtedy Cesarskim Wojownikiem) ale później wybierałem Rumaka.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Ja grajac pierwszy raz wybrałem wojownika gdyż grałem Nordem
Odpowiedz
Cóż, ja wybrałem Wojownika (gram Rycerzem) i bardzo mi sie przydał. Ten początkowy bonus dla długiego ostrza jest nadzwyczaj przydatny.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Znak zodiaku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...