Ocenianie gier

Witam.
Jestem nowy na tym forum i mimo, że od wielu lat interesuję się RPG-ami głównym powodem mojej rejestracji była możliwość oceniania poszczególnych gier na głównej stronie portalu. Oczywiście można oceniać również bez rejestracji, ale zauważyłem, że "strona" nie zapamiętuje moich ocen gier (po jakimś czasie licznik ocen odejmuje mój głos). Stąd moje pytanie - jak oceniać gry, by mój głos był uwzglęgniony i zapamiętany na stałe?
Odpowiedz
A czy od momentu rejestracji również głosy się anulują?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Licznik zapewne nie odejmuje twojego głosu, a po prostu nie zapamiętuje, że już głosowałeś. Dzieje się tak po czyszczeniu ciasteczek (czyli np. jak wyczyścisz historię przeglądarki).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dokładnie, licznik nie zapamiętuje moich głosów po wyczyszczeniu przeględarki, ale przecież mój głos ma być zapamiętany na stronie serwisu a nie u mnie na komputerze? Tak jak to jest np. na Filmwebie.
Rejestracja nic w tym względzie nie zmieniła, ale może dotyczy ona tylko forum, a nie strony głównej.
W każdym bądź razie dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Niedługo z całą pewnością się to naprawi i będzie zapamiętywało głosy.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Działa, testowane na innym komputerze. Archiwizuję.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Game Exe

Ocenianie gier - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...