Admin&Mod Log

Kasacja posta gościa z tematu "Każdy napotkany ork atakuje mnie?" z forum Gothica 3. Nie licząc wulgaryzmu, radziłbym autorowi zapoznać się z słownikiem ortograficznym
Odpowiedz
Kasacja tematu dodatkowa zawartość z forum Dragon Age: Początek. Pytanie o piracką wersję gry. Dzięki za raport

[Dodano po 2 dniach]

Kasacja dwóch postów Kriona z tematu [Solucja] Icewind Dale II w Artykułach. Dubel, poza tym kulała ortografia. Dzięki za raport


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasuje posta El Dżi Dżi z tematu Zmiana rasy bez resetu?. Opadajaca spirala OTu i inwektyw dotarła do dna z ostatnimi postami Azza i Garta, ostrzeżenie padło w przedostatnim, ten leci o 20. Puff.

[Dodano po minucie]

O, jeszcze post Azza leci. Ołti.

[Dodano po 14 minutach]

I ponieważ Ranger Krzyś wpadł w moje niecne sidła i napisał w temacie związanym z Fae, mogłem mu wreszcie zdjąć te 30% które dostał w związku ze zmianami w Faerunie, które zapowiedzieliśmy razem z amnestią. Niahaha!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
#1 Wydzieliłam z tematu OSCARY 2013 zalążki dyskusji o Django (fajny film, zdecydowanie zasługuje na temat).

#2 Wydzieliłam też z Serwerowej Galerii specjalny temat na marudzenie Tarowe.
Odpowiedz
Skasowałem post gościa z tematu Wasze Top 10 Filmów. Gość poinformował nas, że żeby dodać szybką odpowiedź, należy kliknąć. Dobra robota, gościu.



[Dodano po 2 dniach]

Usunąłem post gościa z newsa o nowym Wiedźminie - o, tym.

Reklamo, płoń!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
d g portefeuilles moin cher - no no, je ne pas

[Dodano po 2 dniach]

Przeniosłem temat Badanie dotyczące gier MMORPG do Karczmy. Dzięki za raport.

[Dodano po 2 dniach]

Poszły trzy posty gościa Pies woktek z tematu Twoja Stara i Twój stary. Multipost i niezrozumiałe dla nas, śmiertelnych lingo. A może szczekanie? Wszak autor przedstawia się jako pies.



[Dodano po 35 minutach]

Dodatkowo w temacie bombę zergarową dostały posty moje, Rangera Krzysia i porfiriona. Wybuchną o 17, krzycząc Allah Akbar i zabierając ze sobą kawałek jakiegoś budynku. Na szczęście bez ofiar śmiertelnych.

Posty poleciały za OT i na prośbę.



[Dodano po 5 dniach]

Przyszli do nas Rosjanie. Powiedziałem, żeby sobie poszli.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Przepędziłam kilku "Uskb ouhdbja" natrętów.

[Dodano po 12 godzinach]

No. To dzisiaj skasowałam chyba z 7 takich tematów. Do broni! GE jest pod ostrzałem!
Odpowiedz
O nie! To radzieckie boty!



[Dodano po dobie]

Temat Ankieta dla Fanów Fantastyki przeniosłem do karczmy.



Dzięki za raport.

[Dodano po dobie]

Przypadkiem zamiast postu usunąłem temat. Mam nadzieję, że ten zaraz wróci - skierowałem już sprawę do Nazina.

[Dodano po 2 godzinach]

I już po przywróceniu tematu Hej! Mam fajny pomysł na urozmaicenie gry mechaniczne... (dzięki Nazin!) usunąłem z niego post Azza. "Hyhy smerf" nie kwalifikuje się już nawet pod odstąpienie od reżimowej moderacji na forum Fae.

[Dodano po 17 godzinach]

Temat Ręczne i maszynowe został posłany w niebyt za bycie reklamą cykliniarstwa. Dziękujemy za polecenie Pawle, ale nie jesteśmy zainteresowani.

Dzięki za raport.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Kasacja tematu o cyklinowaniu w dziale Maska Zdrajcy. Nie ta tematyka, aczkolwiek doceniam profesjonalne podejście.

[Dodano po 5 godzinach]

Powtórka, ach ci akwizytorzy. Zupełnie jak w Egipcie. Anyway, dzięki za raport.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wydzieliłem 3 posty o zmianach w sygnaturach do nowego tematu. Ten jest tematem informacyjnym.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Uciąłem sygnaturę Enethera. Ze skrajności w skrajność.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Nie zrozumiałeś żartu I tak by ją dziś zdjął
Odpowiedz
Usunąłem temat "..." z działu Faerun Game -> Pozwolenia. Z początku było to jakieś podanie, ale pan je składający zamienił wszystkie swoje posty na wielokropki, czego absolutnie nie rozumiem. Treści zatem tam nie było.

Na GE nie usuwa się tematów - na przyszłość pisz z takim czymś do Nazina, to przywróci, a panu usuwającemu ewentualnie trzeba będzie wsadzić procenty.

Ależ bez sensu.
Odpowiedz
Idź sobie Turku, nie chcemy kebaba. Innymi słowy - bot od Sulejmana, sio.



[Dodano po 2 dniach]

Poszedł post Rangera Krzysia z tematu Sugeruję..., na jego własne życzenie. Był bez sensu.

Ranger, nie post.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Kasacja z tematu enether w Użytkownikach kilkudziesięciu postów.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Poszły dwa posty z tematu Sugeruję..., jeden Salema, drugi gościa o łudząco znanym nicku. Jeden post był informacją, że drugi post jest raczej tylko i wyłącznie prowokacją.

Ponieważ zaś sam temat się wypalił i już raczej wyczerpał, by uniknąć takich gagatków jak nasz gość, zamknąłem go. Jeśli założycielka, bądź ktoś z Faerunu będzie chciał w nim coś dopisać, otworzę go na życzenie.

[Dodano po 25 minutach]

I jeszcze jeden post poszedł z newsa o Raporcie - na życzenie użytkownika.

[Dodano po 2 dniach]

Usunąłem zdjęcie profilowe i avatar Kija. Mam wrażenie, że ktoś mu się włamał na konto, bo jeśli on sam to zrobił, to było to dość niesmaczne, zważając na to, że jest modem.

Dzięki za informację!

Tak, włamał mu się, już z nim o tym rozmawiałem



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Na prośbę usunęłam post enethera i Rengera, który jest Krzysiem z tematu "Mniej gadania, a..." Nu, nu, nu Preclu, nu, nu, nu!
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...