Podziel się szczęściem

Kolejna ustna matura zdana za mną. Uzyskałem 17 pkt/30 pkt czyli zyskałem 56 % co mnie nawet zadowala. Ach, jeszcze jutro chemia i wolne aż do 18 czerwca

[Dodano po 2 miesiącach]

Zdałem maturę !!!!! Cieszę się z tego pełnią szczęścia

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Muszę się pochwalić - dzisiaj było rozdanie nagród Saxxy w Team Fortressie, takie growe oscary dla najlepszej produkcji zrobionej ichnim programem i jestem wpisany jako zwycięzca saxxy w kategorii akcja.

Co prawda mój wkład w prace był tylko merytoryczny, w zasadzie nie zanimowałem i niezteksturowałem ani jednej klatki, praktycznie całość roboty wykonał mój kolega o magicznych talentach ale hej!

http://www.teamfortr...rds/?cat=action



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Awww yea.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Bo może się i uwsteczniam, ale kupowanie figurek do Skylandersów daje tyle frajdy.. Gierka też nie jest zła, nie ma to jak samemu sobie sprawić prezent na Mikołaja.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Mam wolne do szóstego stycznia!
Odpowiedz
A do mnie właśnie doszedł mixer:



I odkrywam świat nowej jakości audio. I gram znów w EVE! Teraz moje przygody w bezkresnej pustce kosmosu, gdzie nikt nie może usłyszeć mojego krzyku, będą miały lepsze podbicie basu.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Tym postem (właśnie!) wygrałem nasz mały, szałboksowy konkurs! Z racji tego, że nikt z uczestników od piątej rano nie napisał na forum, tym samym, wedle zasad wyzwania Withorda, jestem królem nerdów i nocnych marków GE. Pierwszy dekret - przywracam stare zasady rywalizacji.
Odpowiedz
Chyba warto się pochwalić. Dobiłem 100 post. Mam nadzieję, że dalej będę uczestniczył w życiu tego wspaniałego forum. Cieszę się, że tu trafiłem, ponieważ ciężko jest spotkać takich wspaniałych ludzi, gdzie indziej. Dziękuję Wam za tolerowanie mojej osoby oraz moich postów. Wiem, że mam braki w interpunkcji, lecz staram się nad tym pracować.
Pozdrawiam
Amrors.
Odpowiedz
Średnio szczęśliwa wieść. Dni szybko mijają i zaraz znowu zacznie się szkoła. Dzisiaj jestem szczęśliwy, bo dopieściłem swojego nowego bohatera w Savage Worlds. Pół elf pochodzący ze szlachetnego rodu, któremu odebrano włości i zamordowano rodzinę, szuka zemsty. Siedziałem nad tym jakieś dwie godziny, ale efekty są.
Kończąc smutnym akcentem, to szczęśliwy będę dopiero wtedy, kiedy zaliczę projekt na Wiedzę o Społeczeństwie.
Odpowiedz
U mnie też stan półszczęścia, bo wygrałam książkę. Co ciekawsze o przewrotnym tytule "Szkoła żon" Przewrotnym, bo książki już zebrała najlepsze noty i recenzje na różnymi waginistyczno-feministycznych portalach.

A prawdziwie szczęśliwa będę po 20.05, zatem trzymajcie kciuki do tego czasu.
Odpowiedz
Idzie sobie człek z samego rana na spacer z psem. Słonko wstaje, ptaszki zaczynają śpiewać, mgła się podnosi, a tu nagle leży sobie poroże jelenia z ośmioma odrostami (legendarny artefakt w moich stronach) Co lepsze radocha dostaje bonus x4, gdyż idę sobie poszperać w moich wcześniejszych trofeach myśliwskich i znajduje 4 butelki zapomnianej nalewki
Życie jest piękne

Czemu pod awatarem się pisze "nowy"?
Toż ja już nieźle zużywany...


"To Be Is To Do" : M. Gandhi
"To Do Is To Be" : F. Nietzsche
"Do Be Do Be Do": F. Sinatra
Odpowiedz
Jest powód, oj jest. Odnalazłem pierwszego baldura. Oczywiste jest to, że na chwilę obecną mój spam jest "off". Wsiąknąłem jak nigdy dotąd. No to wszystko. Idę grać.
Odpowiedz
A ja się dzisiaj ożarłem dobrych rzeczy
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
W końcu napisałem kolejną pracę (INTERPRETACJĘ, dodam). Co prawda termin minął dwanaście dni temu, ale... ale...
Odpowiedz
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Dostałe się, dostałem! Znaczy przeszedłem dalej! XOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXXOXOXOXOXOXOXOXOXO
Ernst & Young Internship! XDXDXDXDXDXDXD
Hmmmmm... tylko co wybrać – Katowice (yyyy, smog? NIE!), Warszafffka (yyyy, no chyba Legioniści, by mnie zabili), Poznań (może, może), Kolonia (absofuckinglutely!), Wiedeń (yes!, yes!)?
Odpowiedz
← Karczma

Podziel się szczęściem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...