[Archiwalny] Sugestie, Propozycje

Można by dać do MMoRPGów forum Gulid Wars(WoW dla ubogich), bo z tego co widze to będzie popularna gierka, a premiera jest dziś ;p
to na razie założ jakis temat, jak bedzie popularne to i temat sie znajdzie
SPrawa dotycząca drugiego SB hmm...Ogólnie nie wiem jakby to wyglądało. Dwa Sb to= dwa bardzo zcisknięte SB...Chyba że jeden pod drugim? Nie zabardzo potrafię sobie wyobrazić jakby to wyglądało. Ogólnie można spróbować.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Oczywiscie ze jeden pod drugim albo (ten drugi) dostepny w jakims oddzielnym menu.
W tym Sb co jest teraz trzeba nadal trzymać się zasad czy robić tak jak w projekcie Ektheliona że regulaminu będzie trzeba się trzymać w SB głównym a nie forumowym.

Nic nie rozumiem z tego co napisałeś. SB jest (teraz) i obowiazuje w nim regulamin. Jak bedzie drugi to bedzie ial zlagodzone przepisy i innego moderatora.
Co do drugiego SB to uważam, ze nie ma sensu jak jedno będzie obok drugiego. SB oficjalne powinno być na głównej stronie forum, a to towarzyskie gdzieś indziej, by się nie mąciło.
Co do pomysłu dwóch SB to jestem nastawiony przychylnie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Ja jestem pozytywnie nastawiony na dwa SB. Jeżeli by się dało to proponuję dać głowny SB na górę strony, a towarzyski w miejsce głównego czyli na dole strony...


Tonari no Totoro!
od rozmow towarzyskich to jest chat na stronce ... lol ...
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Czyli jak widzę ogólnie jesteście za. (poza jednym lolem bez argumentów ). Proponowałbym zrobić sb dla pogadanek pod obecnym sb tygo go ukryć. Tzn. trzeba by było kliknąć by sie pojawił. I wyraźnie podpisać który jest który . Nazin powiedz co o tym sądzisz.
Szybciej i łatwiej byłoby założyć jednak kanał na mircu. Jeden link, bah, jesteś na miejscu i masz rozmowę na żywo, a nie obciążać strony odświeżaniem na sb.

Moja propozycja. Więcej dyscypliny.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Masz racje Deunan z tą dyscypliną... ale jak powstał regulamin to zaraz było, że jest głupi, ze ogranicza SB i takie tam. A tu znowu nie chodzi oto by teraz rozdawać warny, kasować co chwila wpisy w sb i sie z każdym kłócić. A kanał na ircu... hmm. Jeśli ciągle nie można wymóc na userach by pogaduszki załatwiali na gg i pm'ach to nie wiem czy idea irca coś zmieni. Ale moze warto sprobować. Tak czy owak decyzja należy do zarządu.

E D I T

W sumie to chyba można by przenieść chat ze stronki na forum. Tylko pozostaje kwestia "pozostawania" wpisów. Żeby ktoś jak go nie było pare dni mógł wejść i poczytać to co go mineło (a chyba ten chat takiej funkcji nie ma).
Przy przebudowie strony tj. zmianie laya, sugerowałbym wywalenie bloku "Sklep" (ten na dole strony), a blok Prasa i Artykuły przenieść na górę strony (pod publicystykę itd).
Pomysł drugiego Shoutboxa odpada. Jeden na forum to absolutne maksimum. Miejsce to służy do rozmów absolutnie o wszystkim, po co tworzyc drugie takie o okrojonej tematyce. Zarówno to niemądrze jak i nieekonomicznie. Skoro już ktoś rzucił takie słowo, zajmijmy się poszukiwaniem alternatyw. Aby to zastąpic zaproponowałbym wspomnianego już IRCa. Z tego co widzę naprawdę wielu z was niezdaje sobie sprawy z jego przydatności. Myślę, że nie będzie problemów ze stworzeniem kanału a po uruchomieniu zauważycie że IRC swoje zadania będzie wykonywał o wiele lepiej od prymitywnie wypadającego w tej konfrontacji SB. No oczywiście, o ile można to tak patetycznie porównywac.

Co do przebudowy strony, weszliśmy już w posiadanie nowej wersji graficznej portalu oznaczonej numerkiem 2.00. Gdy przyszłośc stanie się teraźniejszością, kiedy wdrożymy nową skórkę na łama Gameexe z pewnością poprosimy Was o ocenę i ewentualnie o zgłaszanie własnych idei aranżacji. Przyjdzie na to jeszcze czas.
Hehe drugi shout box gdyby był na forum to by się zrobił jeden wielki burdel co zresztą już jest w jednym shout boxie , zresztą wtedy to byśmy mieli jedno wielkie rykowisko na forum .

Natomiast popieram pomysł Irca wydaje się być ciekawym rozwiązaniem .

Co do wyglądu portalu sądze że przyszłość stanie się teraźniejszością jak się wkońcu wyjaśni sprawa intena , ale to już osobny nasz problem , który już po części jest rozwiązany.

Cytat

Natomiast popieram pomysł Irca wydaje się być ciekawym rozwiązaniem .


Osobiście uważam, że pomysł IRC;a chyba nie wypali ale pożyjemy zobaczymy. Wyjdzie w praniu...
Widzę, że admini posluchali mojej rady i dali możliwośc syndykacji newsów przez RSS. Brawo, tak trzymać! Ale mam co do tego pewną małą sugestię. Jak narazie to znaczek RSS jest na dole strony, a nie wszyscy tam patrzą. Przeniósłbym go na górę strony równolegle do napisu "Co słychać? itd." Dzięki temu wiecej osób dowie się o możliwości syndykacji RSS.
Dwa SB? _-_
Jak dla mnie to SB jest takim 'targowiskiem' - pisaniem na bieżąco, o wszystkim i o niczym, i opcji zachowania x00 wpisów. Na jednym z for własnie do tego służy SB - i jest dużo ciekawiej. Bo na chat musisz wejść, zalogować się, a jak wejdziesz w trakcie rozmowy - nic nie zrozumiesz. A SB zapamiętuje wpisy...
SB jest chatem z możliwością przejrzenia dawnych wpisów. I do tego powinno służyć.
Ale już zostało ustalone, że drugiego SB nie będzie. Co najwyżej pojawi się IRC... A regulamin do obecnego SB jest i obowiązuje więc nie masz co pisać jak to wygląda na innych forach.
A może by otworzyć dla wszystkich "Zdjęcie osobiste"?
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


← Game Exe
Wczytywanie...