Promocja w Biedronce – Najnowszy "Deus Ex", "Rage", "Fallout 3" i inne gry za 19,99!


Jak pojawia się promocja w Biedronce, związana z grami, to zawsze są wśród nich ciekawe tytuły. Nie inaczej jest dzisiaj, kiedy ruszyła kolejna podobna akcja, a w niej za naprawdę niską kwotę – 19,99 zł – możemy zaopatrzyć się w takie pozycje jak "Fallout 3", "Rage", "Dungeon Siege 3", "Deus Ex: Human Revolution" czy "Alan Wake". Całą listę dostępnych gier znajdziecie tutaj. I radzę się pospieszyć z ewentualnym kupnem, bo inni gracze mogą sprzątnąć wam smaczniejsze kąski sprzed nosa!

rage, promocja
Odpowiedz
Dzięki, akurat miałem wyjść na zakupy.
Odpowiedz
Akurat dzisiaj byłem i widziałem te tytuły ale jakoś tak wyszło ,że nie kupiłem :<
A Deus Exa ktoś już zgarnął >.<

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Hej! tez poluję na Deus Exa Mam nadzieję, że będę miał więcej szczęścia niż ty, Obserwatorze,. Świetny news, krzyslewy - moja kolekcja cRPG dziś urośnie.
Odpowiedz
Dzięki! Ruszam się rozejrzeć.
Odpowiedz
Nie mogłeś najpier dać cynku kolegom z redakcji, Krzysiu? Jak tak dalej pójdzie zostanie dla mnie tylko "Bob Budowniczy: budujemy lunapark".
Odpowiedz
Król Artur II też niezła gra i też do zgarnięcia no i Deus Ex. Jutro skoczę do biedry
Odpowiedz
Zapomnijcie o Deus Exie. To się rozeszło jak ciepłe bułeczki.
Ja nie dostałem
Odpowiedz
Widziałem też jakieś książki Trudi Canavan


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Padał deszcz, było ponuro i mokro. Mój entuzjazm poszukiwacza wygasał, przytłoczony szarzyzną i beznadzieją... gdy już miałem poddać się i zwątpić, nagle zajaśniała wśród mroku mej duszy - iskierka nadziei! Tliła się gdzieś tam, wewnątrz mnie. Nie mogłem sie poddać, nadzieja umiera ponoć ostatnia, przynajmniej tak się mawia, nie? W pierwszej biedronce nie było tego co szukałem, w drugiej z pozoru też. To była próba ducha. Wytrwałem. Przewaliłem pudła i znalazłem go. W zafoliowanym pudełku DVD w czarno bursztynowych barwach swego majestatu trwał on. Czekał na mnie. Wyciągnąłem ku niemu dłoń i... świat odzyskał kolory
Odpowiedz
Lol, na steamie DX:HR był za 2,5 euro, lol.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia czwartek, 7 marca 2013, 20:43 napisał

Lol, na steamie DX:HR był za 2,5 euro, lol.





Wracaj do piekła, sępie nieczysty! Wyganiam Cie z tego forum, wprost do otchłani pogańskiego Faerunu! Tam gdzie miejsce twe przez wiek cały i 10 minut! Nurzaj się w skargach, Azzowych dyrdymałach i augiaszowym kodzie! Apage, Apage!

A kto prośby nie posłucha, W imię Ojca, Syna, Ducha. Widzisz Pański krzyż? Nie chcesz czipsów, napoju, Zostaw nas w pokoju!
Odpowiedz
Dzięki za info, w mojej biedrze były 4 egzemplarze Deus Ex... zostały tylko 3.

Odpowiedz
Jak mi wszystkie wykupicie, to zdobędę wasze adresy i poznacie mnie trochę bliżej
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Szczęście mi dopisało i mam egzemplarz Deus Exa . Tylko szkoda że wynikły małe problemy z instalacją ( zwłaszcza jak ma się internet z określonym limitem czyli na kartę )

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Przykro mi, Obserwatorze. Wiedz, że mogło być gorzej, na całe szczęście Deus nie pobrał przy instalacji gigowego patcha, jak to miało u mnie miejsce w przypadku instalacji steamowatego "Dawn of War 2". Wracając do tematu: dokupiłem jeszcze - Dungeon Siege III - owszem, kiedyś już ukończyłem tego h&s, ale nie miałem własnej kopii. W końcu mam i wychodzi na to, że już posiadłem prawie wszystkie gry Obsidianu. Brakuje mi wciąż jeszcze New Vegas....
Odpowiedz
Może w przyszłym roku

Ale trzeba przyznać że biedra nieźle sobie poczyna, tym razem zaoferowali masę dobrych/bardzo dobrych gier, w końcu oprócz Deus Ex, Fallouta 3, czy DS:III, pojawia się masa dobrych tytułów jak choćby Fear 3, Alan Wake, Król Artur II, a i o Rage było dość głośno. Można nie przepadać za wszystkimi gatunkami gier, ale są to dobrze oceniane tytuły z ostatnich 2 lat.

Odpowiedz
← Nowości

Promocja w Biedronce – Najnowszy "Deus Ex", "Rage", "Fallout 3" i inne gry za 19,99! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...