[GIII] Gothic 3 QP Pl

Witam. Nie było żadnego tematu o questpacku do Gothic 3 a jest on tego warty. Dodaje on kilkanaście misji w tym kilka długich. Wszystkie są zgodne z lore. Wyjaśnia też kilka aspektów gry np skąd się wzięły smoki. Ogólnie ten mod dodaje dużo nowych przedmiotów z Gothic 2+ NK. Każdy przedmiot w grze ma podpis. Jedyną wada jest brak dubbingu ale bez tego jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana Gothica.


Link do pobrania

http://www.gothic.phx...=details&id=75


PS Questpack należy instalować na wersje 1.74.

[Dodano po dobie]

Może ktoś grał w QP. Jakieś wrażenia? Co wam się spodobało a co nie. Może ja zacznę. Nowe misje jak najbardziej na plus. najbardziej podoba mi się misja o smokach i wątek asasynów. Teraz np kapłani ożywieńców mają swoja historię i wreszcie jest z nimi coś związane. Dodanie do gry Pancerza Łowcy Smoków , Gniewu Beliara , Pancerza Pirata(i Piratów) , Kamienia Przemiany w Smoka. Tak naprawdę nie ma chyba rzeczy do której mogę się przyczepić no oprócz braku dubbingu.
Odpowiedz
Grałem nieco choć szczerze mówiąc bez szału, mocno mnie drażnił brak dubbingu, już tak mam. Ale jeśli ktoś nie ma co robić, a gra mu się jeszcze nie znudziła, warte polecenia.

Odpowiedz
Widzę że zmian w 1.75 jest sporo, jak dla mnie nie jest to powód do ponownego zagrania w Gothica, ale jak przejrzałem tą listę, to zwróciłem uwagę na kilka detali, które w przeszłości mocno mnie denerwowały, np. ustawianie rozdzielczości.

Odpowiedz
Witam wszystkich.

Znalazłem ostatnio moją starą płytkę z GIII, a znalezienie info o końcowym community patchu i QP + CM specjalnie do niego, przyniosło pomysł, by ponownie pobiegać po bezdrożach Nordmaru

Ale mój problem jest następujący, otóż zgrywałem kiedyś kuzynowi G3, a że płytka moja w tamtym czasie była "niedostępna" (po prostu ją zgubiłem), to koleś dostał ode mnie wersję INT, która instalowała się w języku włoskim (nie dało się tego zmienić). Zainstalowałem ją swego czasu również u siebie, ponieważ potrzebowałem parę plików. Także wracając do sedna, gra w wersji INT zostawiła po sobie wredny wpis do rejestru, którego nie mogę nigdzie znaleźć. Oczywiście chodzi mi o wersję językową, bo do instalacji najnowszego QP wymagana jest wersja polska. Zadowolony kończę instalować CP 1.75, odpalam QP i wyskakuje mi takie info, że Quest Pack nie może być zainstalowany, ponieważ moja wersja gry to "Italian".

Odinstalowałem G3 jeszcze raz, usunąłem pozostałości po folderach w moich dokumentach oraz folder z grą i użyłem RegCleanera oraz CCleanera do oczyszczenia pozostałości po grze. Zrobiłem restart i zainstalowałem Gothica ponownie, potem CP itd. ale przy instalacji QP mam to samo, czyli wersję "Italian", mimo, że instalowana była oryginalna polska wersja.

A więc pytanie do Was moi drodzy brzmi:
Jak to ominąć? Jak znaleźć ów nieszczęsny wpis w rejestrze?

Błagam pomóżcie... Szlag mnie trafia, że nie mogę pograć w jedną z moich ulubionych gier.
Odpowiedz
Nie wiem czy w dobry miejscu pisze to ale mam problem odnośnie itemków z qp 4.2 i nie sa one dostepne w mod kicie ma ktoś pomysł jak je wypakować by normalnie w programie były dostepne?
Odpowiedz
← Gothic

Gothic 3 QP Pl - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...