[ME3] Omega DLC. Nadchodzi ?



Zdjęcie jest z Comic Con, Shepard patrzy się na coś rodzaju stacji.

Czyżby długie spekulacje o Omedze się miały potwierdzić ? Chris Prestley na swoim twiterze oznajmił, że przez dwa tygodnie będzie miał kupę roboty.

Więc pewnie Omega DLC nadchodzi, bo budowa Omegi, przypomina też mocno Bazę Zbieraczy z ME2, może dlatego Cerberus stacje zaatakował ? Zniszczenie Bazy Zbieraczy jest kanoniczne, i szukał alternatywy.

Zanim jednak Omega mieć premierę będzie, to zapewne usłyszymy coś o nowym DLC do Multiplayera, bo ostatnie Earth póki co jest, i przez wielu bardzo chwalone.
Odpowiedz
Omega już dziś
Odpowiedz
Z tego co widziałem, DLC Omega będzie opowiadać tę samą historię, co jeden z komiksów o ME. Gameplaya pewnie obejrzę na YT, bo jednak szkoda pieniędzy (idą święta, trzeba kupić karpia i w ogóle;p).
Odpowiedz
Zatęskniłem za czasami, kiedy dodatek do gry oznaczał rozszerzenie jej o 50%, albo w zasadzie nową grę na tym samym silniku.

Google mówi 1600 pkt BioWare = 58 złotych.
Odpowiedz
@Withord: Dlatego obejrzałem sobie playthrough na YT. I nie żałuję, bo dodatek mnie nie powalił. Nie wyglądał na wymagający, miał jakieś usterki, fabuła kiepska, a do tego - jak wspomniałeś - słono trzeba za niego zapłacić.
Odpowiedz
Wie ktoś może jak zacząć ten dodatek? Jestem prawie na samym początku gry. Aktualnie wykonuje misję dla Ari. Przekonałem 2 gangi do współpracy. I tak się zastanawiam kiedy będę mógł lecieć na Omege.
Odpowiedz
Musisz chyba zwerbować wszystkie gangi i dopiero potem dostaniesz od niej maila na statku.
Odpowiedz
Dzięki. Już sobie poradziłem. Żeby nie zakładać nowego tematu. Wie ktoś może jak kodem zaliczyć zadanie? Bo DLC było tak krótkie że nie zdążyłem wykonać pobocznego zadania. A jak każdy prawdziwy gracz nie lubię niewykonanych zadań w dzienniku. A niestety powrócić na Omegę nie mogę.
Odpowiedz
Sorki za niezbyt konstruktywny post, ale się powstrzymać nie mogę

To "prawdziwy gracz", czy "kodem"? Prawdziwy gracz pogodzi się z tym, że jakichś zadań nie udało się wykonać
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
← Mass Effect

Omega DLC. Nadchodzi ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...