Oficjalny qqq topic

Jak w temacie - qqq?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Że qqq, co? Hassan?

Zanim zajrzałem, gotów byłem się qqq, że to Ranger założył...
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
To raczej QQQ.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bhaal998 dnia środa, 27 lutego 2013, 21:15 napisał

O czym jest ten temat? Q.Q


Spam alert! Spam alert! Dał dwa Q. Q. a przecież powinny być trzy "q", czyli "qqq"! Przykro mi, Panie Mordu 998, ale muszę Cię raportować. To nic osobistego, żyj z tym!



qqq
Odpowiedz
No qqq!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Z pozdrowieniami z Australii. qqq!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia środa, 27 lutego 2013, 21:45 napisał

Z pozdrowieniami z Australii. qqq!



ǝıu ɥo ǝupɐds ǝıu ǝz ǝɾǝızpɐu ɯɐɯ
ɐ
ɐ
ɐ
ɐ
ɐ
ɐ
ɐ
ɐ
ɐɐ
ɐɐɐ
ɐɐɐɐ
ɐɐɐɐɐ
ɐɐɐɐɐɐ
*ɯnq*

witam qqq


<3
Odpowiedz
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
qqq?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
q
q
q



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Gdzie są moderatorzy?
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Oficjalny qqq topic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...