Jakie macie średnie ?

Koniec roku, za 8 dni i pewnie każdemu wystawili już średnią. Jestem ciekawy jaką wy macie ?

To może ja się pochwalę(choć nie ma czym).Chodzę do klasy 3 gimnazjum, mam średnią 3,8(za dużo czasu na 4um spędzam,oj.. za dużo ) i 74pkt. z testu gimnazjalnego. Nie wiem jak wam ,ale mi pasi takie cuś ;p
Odpowiedz
Ja kończe II L.O i mam średnią 3.75 co złą średnią nie jest:] Oczywiście wszyscy narzekają ale nie będę robił z siebie kujona:] Mam lepsze rzeczy do robienia:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ja kończę 6 klasę i mam średnią 5.2/5.3 .
Odpowiedz
Kujon!:] My tu takich nie lubimy!:] A tak na serio to ja wychodząc z 6 klasy miałem też z 5.0:] A wychdoząć z gimanzjum miałem koło 4.5:] Zawsze ostatnie klasy mają u mnie najwyższe średnie:] A tak to trzymam średni poziom 3.5:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
KUJON!? Sam jesteś kujon, kujonie kujnięty! :P:P Na serio, u mnie jeden gość ma 1.6, a jeden 5.9.
Odpowiedz
ja mam 5 .2
Odpowiedz
Nie no...same kujony:/ A kto ma średnią wykrazcającą ponad "zwykłe" 6.0? Napewno ktoś się znajdzie:] Opowidzieć wam kawał? No dobra;]
W busie jedzie student. Chłopak wygląda koszmarnie. Chudy, blady, niewypsany i niedożywiony ogólnie nie wygląda najlepiej. Zagadała do niego starsza pani.
-Coś pan marnie wygląda...powinnien pan odpocząć.
-Ostatnio nie było łatwo, musiałem cały się czas uczyć i mam średnią 5.0.
-Och to może chociaż pomogę panu potrzymać ten płaszcz?
-To nie płaszcz tylko mój kolega...ma średnią 6.0
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ja nie jestem kujonem dużo czytam bo lubię i tyle
Odpowiedz
Hehe kujoniki :] Jak ja wychodzilem z 6 podstawowki mialem srednia... 5.3 a teraz wychodzac z 1 gim mam srednia 5.0 Vampire Lord moja kolezanka ktora konczy teraz tez II klase L.O. ma srednia 4.9


Zaprzysiężony Królewskiej Gwardii

Odpowiedz
Zobaczymy misiaczki co powiecie jak traficie do liceów... Wtedy wasze piękne średnie będzie można podzielić na połowe Wiesz o czym mówie V.L?



I jeszcze jednego za Frara, tak jednego a najlepiej dwa...
Odpowiedz
A ja mam się czym pochwalić. Mimo, iż sporo czasu siedzę na forum, grywam nonstop w różnego rodzaju gry (nie tylko komputerowe), to jednak czasem trzeba przysiąść przy lekcjach (taka jest bolesna prawda), aczkolwiek nie dla wszystkich jest to regułą. Bowiem niektórzy, choćby nie wiem ile się "kuli" ne wyjdą poza 3.0, a niektórzy "olewając" sporo mają bez problemu 4.0. No ale co tu dużo gadac. Chyba sami to wiecie.

Użytkownik Vampire Lord napisał

Ja kończe II L.O i mam średnią 3.75 co złą średnią nie jest:]

Ja kończę w prawdzie dopiero I klasę II LO, ale mam średnią 4.5 ;p, co jest naprawde bardzo dobrym wynikiem.

Użytkownik Rycerz Sprawiedliwości napisał

ja mam 5 .2

Przepraszam, że to powiem, ale po Twoich postach jakoś tego nie widać .

Ps.

Przychodzi Jaś do domu i chwali się tacie, że dostał dzisiaj piątkę i jedynkę z matematyki.
- Dobrze Jasiu. Pięnie, że pięć, ale szkoda, że jeden. No ale za co ta piątka? - pyta ojciec.
- Bo pani się spytała ile to jest siedem razy sześć, a ja powiedziałem że cztardzieści dwa.
- No to ślicznie. A za co jedynka?
- Bo pani spytała ile to jest sześć razy siedem.
- Przecież to jeden chu*.
- No właśnie też tak powiedziałem.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Faktycznie kujony się szerzą ale nie bądźmy okrutni ja do czasu 6 klasy miałem same świadectwa z paskiem w 1 klasie gim. 3,60 a teraz pod koniec 2 mam 3,65. Infa i W-F podniosły mi trochę średnią

Odpowiedz
Ja spokojnie mogę mieć średnią o 1 wyższą, ale nowy komp, net i lenistwo często u mnie górują. A moja babka od biologi mawia tak:"to właśnie uczniowie trójkowi to kujony, bo ci którzy dostają same 4 i 5 to uczniowie systematyczni"- hmmm.......... troszkę w tym prawdy. A co do podstawówki to ja w niej zawsze miałem czerwony pasek i stypendium ;p Lecz przyszło gimnazjum i diametralnie podniósł się poziom (najbliżej mojej chaty jest najlepsza, ale zarazem z najwyższym poziomem szkoła na woli), także przyszedł nowy komp , lepszy net i stało jak się stało.

Meżny krasnoludzie Ekhtelionie, pochwal się swoją średnią i pokaż jak trudno jest w liceum ;p

PS. A jakie macie zachowanko kochani :twist: :twist: Bo ja mam b.dobre ;p
Odpowiedz
Ja mam tylko dobre bo trochę ucieczek było :twist:

Odpowiedz
ja mam zachowanie bardzo dobre
Odpowiedz
Rycerz proszę nie obrąź się, ale rozpisuj się bardziej, bo to potem wygląda jakbyś nabijał posty ;p

A co do ucieczek, to one dopiero teraz się zaczną :twist: :twist:
Odpowiedz
Ja teraz kończę II klasę Liceum i mam średnią 3,71. Narazie mi wystarczy. W III bedę musiał jeszcze podnieść.
Co do zachowania to mam b.dobre, ale to jest akurat najłatwiejsze do zrobienia.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Cytat

Meżny krasnoludzie Ekhtelionie, pochwal się swoją średnią i pokaż jak trudno jest w liceum


Niby nie mam się czego wstydzić. Podobno najwyższa średnia w klasie a szkoła dobra by nie było 4.36... Ale biorąc pod uwage gimnazjum i podstawówke to zjaaazd w dół. Tak to w liceum jest. Dla większości osób to szok jest jak ze średnie 5.0 ledwo wyciągają 3.0. Ludzie ode mnie z klasy w gimazjum mieli średnie ponad 4 a teraz średnia klasowa to pewnie ok. 2.8.

A tak poza tym to szkoła szkole nie równa. To co w jednej jest równe 4 w innej równe jest 5 a w jeszcze innej 3...
Odpowiedz

Cytat

QUOTE(Rycerz Sprawiedliwości)
ja mam 5 .2

Przepraszam, że to powiem, ale po Twoich postach jakoś tego nie widać icon_neutral.gif.


dlaczego? malo piszę ?
Odpowiedz
← Karczma

Jakie macie średnie ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...