Zgadnij co to za film?

Grzybobranie: Apokalipsa sezon 2.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Prawie, ale niezupełnie. Dorzucę jeszcze jeden obrazek kiepskiej jakości i kolejną podpowiedź - serial stosunkowo nowy, z pierwszej dekady tego wieku:P

[Dodano po 2 dniach]

No dobra, może jednak to było za trudne. Serial nazywa się "Jericho". Niech zadaje pierwszy lepszy!
  • grzybobranie2.jpg
Odpowiedz
Skoro mogę zadać:



Mam nadzieję, że nie za brutalne, ale wszyscy widzą, że sztuczne. Chyba.

[Dodano po 5 dniach]

Widzę, że się nie kwapicie to dam podpowiedź:

Reżyserem tego filmu jest tam sam pan, który odpowiedzialny jest za serię "Krzyk". No dalej, wiem, że lubicie to zabawę!
Odpowiedz
Daj inny screen, ciężko zgadnąć po zdjęciu faceta, który je sos do spaghetti przez kark. To jakaś komedia?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
To jest Cursed, o.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Taaaak!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Marty? Zaraz, znam! Znam! *wkopuje się w stertę kaset*


EDIT: No przecież.. Ostatni film o Legii Cudzoziemskiej?

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zgadnij co to za film? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...