[BGII] [BG2] Granie Online

Możecie mi wierzyć - nawet jak się przeszło BG 2 n razy to multiplayer za 1 razem jest nieziemski. To jak kompania widzę, że trochę osób się nazbierało. Pisać w tym temacie kto chce grać w nowego multiplayera (wygodnie byłoby mi bez modów jakbyśmy z Bielem i Lio znowu grali, ale jak wam bardzo zależy możemy i z modami) oraz kto w jaką klasę by grał. Jak będzie min 3 osoby możemy grać (jak ktoś jest zielony w multiplayerze wszystko objaśnie)
Odpowiedz
Huh odkopię temacik. Co mi tam

Byłbym chętny na granie online bez modów ,ale dopiero w niedalekiej przyszłości. Za jakiś miesiąc być może. Musiałbym przenstalować Baldura bo mam trochę modów npc : Amber, Angelo, Varshoon, Solaufein, Xan, Yasraena, Larsha, Avi Maya i questowe np. Pieśń Władającej ,Innershade, Unfinished Buisness
oraz poprawkowe TwickPack i Fixpack czyli jak to wszystko uporządkuję i podładuję internet to jestem do dyspozycji.
Mam nadzieję ,że ktoś się jeszcze znajdzie

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ja jestem zawsze chętny. Chyba z Lio i Bielem coś nie wyszło, bo już dawno nie graliśmy. Jak nikt nie będzie więcej chciał możemy nawet we 2

Chociaż im więcej ludzi tym fajniej się gra.
Odpowiedz
To tak. W najbliższy piątek doładowuję net i do tego dnia mam zamiar przeinstalować Baldura. Postaram się namówić jednego znajomego z forum na wspólne granie ,ale gospodarzem gry nie będę, bo mój net potrafi zrywać połączenie, lecz dam radę grać.
Jak wszystko będę miał ustalone ze znajomym i gotową grę to napiszę do ciebie na PW.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ja chetnie ale zawsze jest tylko gadanie a grania jak nie bylo tak nie ma
Odpowiedz
Tym razem nie ma żadnego gadania. Z Bhaalem998 ustalamy szczegóły.
Jeżeli masz Fodro program Game Ranger i Baldur's Gate 2 + Tron Bhaala bez żadnych wgranych modów to możesz się do nas przyłączyć.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Bhaal998 nie 996

Czekamy do piątku jakby ktoś jeszcze chciał grać. Nie skończy się na gadaniu gramy w piątki i w weekendy (oczywiście nie bez przerwy )
Odpowiedz
Odkopuję temacik, ja bardzo chętnie mogę z Wami zagrać w Baldursa, no i oczywiście przypomnieć sobie tą nieziemską historię...
Jeśli jest ktoś chętny na grę - zapraszam na PW. Pozdrawiam!
Odpowiedz
Witam. Ciężko gdziekolwiek znaleźć w miarę aktualne posty. Oczywiście chętny do gry i szukam drużyny na przeżycie kolejnej przygody multiplayer ;-) prof. Woj/Barb/Pal. Kontakt na maila jakby ktoś szukał secondbreath@interia.pl
Odpowiedz
← Baldur's Gate

[BG2] Granie Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...