Walentynki na Game Exe!


Czasem mówi się, że Walentynki to obca moda, która napłynęła do nas tylko po to, by sprzedawcy podreperowali sobie budżety w chudych miesiącach. U nas jednak nie będziemy zachęcać do rejsu we dwoje ani namawiać do występów w radiu, gdzie będziemy sprawdzać naszą wiedzę o ukochanym. Dziś uczcimy Walentynki w nieco innym stylu i towarzystwie. Nie zabraknie rzecz jasna miłości – tej fantastycznej.

walentynki, walentynki na gameexe

W fantastyce temat miłości nie jest żadnym tabu. Wymyślone światy nie stronią od wzajemnego zauroczenia, zaś niejednokrotnie miłosne perypetie bohaterów znacznie wzbogacają dobrą fabułę. Jak więc uczcić dzisiejszy dzień, mając do dyspozycji wyobraźnię? Bez obaw – przygotowaliśmy dla was kilka niespodzianek.

Przede wszystkim warto bliżej przyjrzeć się efektom pracy naszych redaktorów, którym amory nie uderzyły do głowy na tyle mocno, by się obijać i nie przygotować czegoś specjalnie na ten dzień. Startujemy z romansami Sheparda, czyli głównej postaci w grze "Mass Effect 3". Nasz "dziarski komandor", płci wszelakiej, może uratować świat i przy okazji okazać trochę więcej serca jednemu z towarzyszy. Któremu i jak rozgrzać serce w obliczu zagłady dowiecie się z naszego artykułu. Na tym rzecz jasna lista atrakcji się nie kończy. Mamy dla was także tłumaczenie felietonu, który porusza kwestię ewolucji seksualności i homoseksualności, rzecz jasna w odniesieniu do fantastyki. Obie części analizują także samą tematykę płci. Czy motywy te pojawiały się w literaturze często? Gdzie szukać ich początków? Tego dowiecie się z felietonów, które przetłumaczyła dla was czarodziejka imieniem Sansa Stark.

Przemyśleń ciąg dalszy, czyli dość obszerne przemyślenia naszego naczelnego, to nic innego, jak próba skierowania graczy podczas sesji na glębokie wody miłości. Po drodze jednak czeka mielizna pełna banału i uratowanych księżniczek, przed czym Wiktul przestrzega.

Gdyby czytania nadal było wam mało, to przygotowaliśmy jeszcze dwa teksty, będące tłumaczeniem na nasz język ojczysty opowiadań z Miasta Mechanizmu Zegarowego. Warto rozpocząć od początku, czyli wprowadzenia, by potem przejść do historii o prostych rzemieślnikach. Na koniec, dla wszystkich spragnionych namiętności i majątkowych korzyści, oferujemy specjalny konkurs walentynkowy.

Nie samym czytaniem człowiek żyje a to przecież dzień, w którym okazujemy sobie miłość, dlatego przygotowaliśmy także podsumowanie ankiety. Pytaliśmy w niej o osobę, którą najchętniej przytulicie mając taką okazję. Wachlarz odpowiedzi był naprawdę pokaźny, więc nic dziwnego, że wasze głosy także odpowiednio się rozłożyły. Spójrzmy na wyniki.

ankieta

Zgodnie z powyższym, w swoje ramiona najchętniej wzięlibyście rudowłosą Triss Merigold, którą znacie doskonale z książek Sapkowskiego i dwóch (a wkrótce trzech) gier rodem z Polski. Widać, że patriotyzm wciąż jeszcze w narodzie nie zginął.

Kolejne miejsce przypadło w zasadzie... parze bohaterek z gry "Dragon Age". Wychodzi na to, że nie kręci was Morrigan bez Leliany i Leliana bez Morrigan. W końcu mówią, że jak kraść, to miliony, więc dlaczego nie od razu obie panie? Podium zamyka proste stwierdzenie, że nasza połówka jest już tuż obok i nie potrzeba jej dalej szukać. Tak trzymać!

Nim pozwolę wam się oddać lekturze nowych materiałów mam także wieści od Eirin, która udostępniła wyniki naszych Wyborów. Cóż, wygląda na to, że zwycięzcy przez pewien czas będą się mogli pochwalić popularnością. Jesli jeszcze nie zaglądaliście do odpowiedniego tematu na forum, to trzeba jak najszybciej nadrobić zaległości. Biorącym udział dziękujemy, zaś wylosowani powinni pamiętać o obowiązkowej daninie dla Lolth. Hojnej, rzecz jasna z dobroci serca.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Żadna z opcji w ankiecie nie uwzględnia że mogę grać kobiecą postacią i mieć kochasia np: Alistair, Zevranna, Andersa, Fenrisa, Kaidana Alenko, Thanea Kriosa itp


Panowie dostali nawet opcje z trójkątem i wszystkie możliwe laski z wymienionych gier ...
Odpowiedz
Cóż, życie sprawiedliwe nie jest - to pole bitwy, test i kuźnia duszy A ty nie narzekaj, miałaś Batmana lub Geralta do wyboru i obydwóm Panom dałaś kosza. Jak mogłaś?!
Odpowiedz
Ej, przecież był Wiktul, on powinien wystarczyć każdej pannie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik dnia piątek, 15 lutego 2013, 01:15 napisał

Panowie dostali nawet opcje z trójkątem i wszystkie możliwe laski z wymienionych gier ...

Może dlatego, że to panowie wymyślali opcje Niestety, ale żadna redaktorka nie dołączyła do naszej kreatywnej czwórki w postaci Couruna, mnie, Hassana i Rangera

Mój głos w ankiecie padł, po chwili zastanowienia, na Triss. I nie ma w tym nic patriotycznego
Odpowiedz
A ja nawet dodałem opcję męską! I jakże roześmianą!

[Dodano po 7 minutach]

a, bo bym zapomniał:

Cytat

zaś wylosowani powinni pamiętać o obowiązkowej daninie dla Lolth. Hojnej, rzecz jasna z dobroci serca.





Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Jasne ...poco dziewczyny miały by brać udział w zabawie

Dzięki
Odpowiedz
Jak to po co? Żeby wybrać pomiędzy Geraltem a Batmanem. A jeśli lubi tych bardziej złych, ciut szalonych psychopatów, to zawsze pozostaje jej Joker tudzież Wiktul. Tylko przebierać!
Odpowiedz
Czyli pomiędzy facetami dotkniętymi kryzysem wieku średniego xD
Odpowiedz
Wiktul ma kryzys?!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Wiktul jest w średnim wieku? Widziałam! Dobrze mi się zdawało, że zaczynają mu się robić zmarszczki na mackach!
Odpowiedz
Ankieta która uwzględnia graczki jest "feministyczna" ?

Kiedyś bardzo lubiłam Game Exe ale ostatnio zaczynacie zaskakiwać raczej mało pozytywnie.

Pamiętam co stało się 2008- 2009r z magazynem Arigato opanowanym przez twórczych onanistów :

"Faceci wolą Tajwanki"

"Azjatycka mistrzyni GO-GO"

"Japońskie królowe pośladków"

"Pupki na niedzielę" - mój ulubiony

"Pośladki z Korei"

"Najpiękniejsze chińskie pośladki"

Magazyn o mandze (dział o modzie!!!) zmienił się w gorszą wersje ciasnych Azjatek...

Czasem lepiej swoje seksualne frustracje zostawić w spodniach i uwzględnić że ma się różnych odbiorców w tym i tych rodzaju żeńskiego
Odpowiedz
Oh wow, nie wierzę - ciekawy ciąg logiczny, z ankiety w której wśród 18 opcji (bo tyle ich jest?) jest mniej tych kobiecych wpadasz w porównanie z mmm, szowinistycznym podejściem do tematu mangi. Kogoś mi przypomina takie podejście.

Tymczasem widzę frustrację, ale raczej nie ze strony twórców ankiety, którzy podeszli do niej z łachem i dystansem. Tego dystansu również i Tobie życzę, mało pozytywnie zaskoczony smutny uśmiechu. Dobry nick, btw.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Czekaj, dlaczego ja też jestem kobietą i tak do tego nie podchodzę? A może nie jestem? ;o
Odpowiedz

Cytat

A może nie jestem? ;o





Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Vitanee gdzie ja negowałam twoją kobiecość?
Są kobiety które np lubią być nazywane "dupeczkami" a dla innych kobiet to obraźliwe i będą się burzyć.

Jak już wspomniałam chodzi mi oto że
"Żadna z opcji w ankiecie nie uwzględnia że mogę grać kobiecą postacią i mieć kochasia np: Alistair, Zevranna, Andersa, Fenrisa, Kaidana Alenko, Thanea Kriosa itp"
a nie o mniejszą ilość opcji dla dziewczyn.

Co do porównania do "Arigato"
"Recenzja czwartego specjalnego wydania Nowej Fantastyski

Święta to podobno najcudowniejszy czas w roku... Pod warunkiem, że spędzamy je w pięciogwiazdkowym hotelu, na jakieś tropikalnej wysepce w towarzystwie nasmarowanych mlekiem kokosowym Tajek... Argh!"

Dość podobny styl do "Arigato" chodzi faktycznie zabrakło gorących fotek
Odpowiedz
Jest też fakt techniczny- za dużo opcji do wybrania, wszystko się miesza i szary użytkownik zapomniał już jakie były pierwsze opcje ;p

[Dodano po minucie]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Hassan' dnia piątek, 15 lutego 2013, 16:53 napisał




Odpowiedz
← Nowości

Walentynki na Game Exe! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...