[TESV] Zdobycie domu w Wichrowym tronie

Otóż nie mogę kupić tego domu! Gdzieś czytałem, że najpierw trzeba rozwiązać sprawę morderstw i trzeba znaleźć w Wichrowym tronie ciało. Przeszukałem całe miasto i nic! Czy ktoś może mi podać dokładne miejsce, w którym są zwłoki? Bo nie wiem czy to bug czy ja je ominąłem.
Odpowiedz
Musisz wpierw rozwiązać zadania "Utracona niewinność" i "Krew na lodzie" (czy coś w ten deseń). Z tego, co pamiętam, to ciało pierwszej kobiety znajdziesz na nagrobku na miejskim cmentarzu ;P Możliwe również, że uniemożliwia Ci to współpraca z Cesarskimi. Wtedy musisz podbić miasto z Tulliusem i osadzić jako jarla "swojego" człowieka. Wtedy też odblokuje się możliwość zakupu domu
Odpowiedz
Misja o której piszesz to własnie Krew na lodzie. Niestety ta misja jest bardzo zabugowana więc możesz nigdy jej nie wykonać.

PS Podobno ta misja uaktywnia się za 5 wejściem do Wichrowego Tronu.
Odpowiedz
Miasto już podbiłem dla cesarskich, ale ciała na żadnym nagrobku nie ma, a inaczej nie kupię domu. Próbowałem metodę wchodzenia i wychodzenia z miasta, ale nie poskutkowało. Może kiedyś się ta misja uaktywni...

[Dodano po 9 dniach]

http://www.youtube.co...?v=H29EHkYpEGY

Jakby ktoś miał z tym problem tutaj jest wszystko wyjaśnione jak zdobyć dom. Misja nie może się uaktywnić, jeśli zakończyliśmy wątek cesarstwo vs gromowładni po stronie tych pierwszych, ale nie jestem pewien czy to samo się nie zdarzy jak wybierzemy tych drugich.
Odpowiedz
Bo jeśli wybiera się cesarstwo i podbija się Wichrowy Tron to strażnik dający nam quest nie żyje. Ja grając za 3 razem nie przechodziłem nawet jedno questa dla Legionu a i tak gra mi się zabugowała i z questa jak i z wartościowej nagrody nici.
Odpowiedz
[font="Arial"]Coś jest na rzeczy z tym "zabugowaniem" , "zaburzeniem" czy "zabugrzeniem".
Mój bohater kompletnie nie zainteresowany woją domową znalazł trupa córki Łamaczy Tarcz, już po pierwszych odwiedzinach w Windhelm. Co z tego, kiedy nawet z kluczem otrzymanym od matki właścicielki, nie moge wejść do tego domu.
Zaraz po otwarciu drzwi wywala mi grę!!!
Na razie dałaem spokój. Nie potrzebuję tego domku, ale złości mnie to niewykonane zadanie.[/font]
Odpowiedz
No a ja to wykonałem izostał mi tylko amulet pusty bo nie zaklęty nekromanty którego nie moge sprzedac bo ma cel w misji ?, brak wzmianek w dzienniku o jakiej kolwiek misji związanej z morderstwami i wichrowym tronem. I brak możliwości posiąścia posiadłości w W. Tronie.

Jestem teraz w mieście postaram sie kogoś przycisnąć w tej sprawie, ale nie wróżę sobie sukcesów.
Odpowiedz
@up
Idź pogadać z zarządcą i koniecznie też chociaż 1 kartkę z hjerim
Ja mam inny problem- ukończyłem tę misję bez większych problemów,ale nie mogę kupić domu bo nie ma żadnej opcji dialogowej nie skończyłem misji z wojną domową tylko zrobiłem obrady, dodatkowo mogę dołączyć do gromowładnych bo kiedyś mi się nudziło więc zrobiłem tą inicjacie i teraz ten pomocnik ulfricka czeka aż złożę przysięgę

Proszę o pomoc
Odpowiedz
Słyszałem ,że po skonczeniu lini fabularnej gromowłądnych dom otrzymujemy za darmo. Awięc ukończyłem wszyskie zadania i nic. Jedynie moge go kupić. Błągam o
pomoc!!!
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Zdobycie domu w Wichrowym tronie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...