[Turniej] Heroes of Might and Magic 3

Em... Coś przeoczyłem? Turniej wynika z tego, że kilka osób chcących grać w tym samym terminie w tę samą grę robi to - czy tak?
Jeśli tak, to trzeba ustalić:
- grę
- ludzi
- termin

Jeśli osoba, która zapisywała te trzy rodzaje danych w swoim kajecie ginie w pomrokach czasu, kibla, netu czy innego medium, logicznym się zdaje, że bierze się za to inna. Hassan - chciałeś to umówić, fajnie. Bielu się ożywił, że jednak to zrobi, więc mu to "oddałeś", też fajnie. Ale jednak nie zrobi, co nie jest fajnie, jednakże z różnych niefajnych powodów, które nie są przedmiotem tej dyskusji. Znajdzie się zatem ktoś, kto po dwóch dniach bez odgórnej decyzji może wyznaczyć te trzy dane, mówiąc, że kogo nie ma, to się z nami nie bawi i jego strata?

Ja ze swej strony proponuję grać:
- w Herosów 3
- z tymi, którzy się zgłosili
- w następną niedzielę od rana
- na zasadach podanych przez Hassana i Kura, czyli 2 grupy po 5 osób każda, o ile tylu nas będzie. Jeśli nie będzie, to się do soboty zmodyfikuje zasady pod listę pewnych obecnych. Niedzielę proponuję, bo to zwykle w życiorysie wszystkich dzień telewizyjnych marazmów i jedzenia obiadów, już po imprezowym weekendzie, zwykle jeszcze lub już nie w kolejnym syfnym dniu pracy. Niedziela możliwie od rana, dajmy na to 10, może 12. O szczegóły dogadamy się, jeśli się dogadamy, już na pewniaka z grającymi dzień - dwa wcześniej.

Kwestia stawiania serwera w ramach Gamerangera, skoro na niego się decydujemy, pozostaje płynna. Jeśli ten nie będzie mógł, to może tamten. Jeśli A nie będzie mógł grać z B, choć pozostali (C,D,E,F) mogą, to niestety, ktoś odpadnie lub pokombinujemy na jakieś inne pary, żeby było sprawiedliwie. Sam nie powiem, że NA PEWNO WAS WSZYSTKICH ZBIORĘ DO KUPY przed saloonem w samo południe, bo nie wiem jeszcze, czy mi nie wypadnie w niedzielę to lub tamto, uniemożliwiające organizację tudzież sam udział. Choć w tej chwili nie wydaje mi się.

Z grających mamy zatem:

- zurkiatę
- Hassana
- Kura
- Rangera
- Tego Okrutnego Cierpiętnika
- Kija
- Ati
- mnie
- ?+/- Bielu?

Termin: niedziela. Czas start dla dyskusji, że za wcześnie, za późno, że ten ma wtedy chrzciny, a tamta jedzie do dziadka i nie ma opcji.

Zasady: widoczne powyżej.

The man in charge: obojętnie, skoro instynkt nas zawsze pcha ku temu, wskażmy sprawdzony wcześniej motyw. Hassanie, jeśli miałeś już jakąś koncepcję, zanim się Bielu zdekonceptualizował, to baw się wedle uznania
Odpowiedz

Cytat

Em... Coś przeoczyłem? Turniej wynika z tego, że kilka osób chcących grać w tym samym terminie w tę samą grę robi to - czy tak?
Jeśli tak, to trzeba ustalić:
- grę
- ludzi
- termin


Takie rzeczy ustala organizator - ale w momencie jego zniknięcia/pojawiania się w kratkę powstaje chaos, który przeszkadza w dogrywaniu tych podanych przez Ciebie szczegółów. Ale to takie just sayin.
Skoro sprawa jest przesądzona, mogę wrócić na moje stanowisko organizatora.

Myślałem jeszcze, że żeby oprócz walki w grupach i na zasadzie eliminacji, półfinałów i finałów, jako osobną kategorię zrobić battle royale - ot wykazać by się było można i w napieraniu się w mniejszym i większym gronie. Co prawda jest nas więcej niż maksymalny rozmiar jednej partii, ale jeśli byśmy robili to po głównej kategorii, możnaby do niej wziąć 8 najlepszych punktowo osób.
Piszcie co myślicie o terminie, datowo 10.02.2012 - od razu trzeba zaznaczyć, że gra zajmie nam większą część dnia.

Also; znajdę źródło tych obrazków w Twojej sygnaturze Macka, zobaczysz!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Rano - od której? 9-10? bo to można różnie interpretować
Odpowiedz

Cytat

Niedziela możliwie od rana, dajmy na to 10, może 12.


Czytać. Jeśli nie ze zrozumieniem, to przynajmniej w ogóle

Dla mnie może być i 9 rano, choć wszystko wskazuje na to, że będę pracował w sobotę na noc, więc wrócę zapewne prosto z pracy przed komp i będę tak nieprzytomny, że podbiję własny zamek i utopię swego herosa, ale co tam
Odpowiedz
Zrobimy przerwę taktyczną na sen najwyżej. Z resztą wątpię, żeby każdy mógł spokojnie posiedzieć przed kompem cały dzień. Ba, całkiem możliwe, że w niedzielę będę wracała do domu, dlatego przynajmniej 2h przerwy będą mi potrzebne... Hm, chyba że przesunę swoj powrót na poniedziałek co i byłoby milsze, bo pociągi mniej zapchane, a i ja bym tutaj sobie spokojnie zagrała. Dobry plan? Świetny plan! Idę budzić Hassana, żeby mu to oznajmić.
Odpowiedz
9 na zegarze, gdzie są wszyscy Herosi? Hassana dorwała jakaś klątwa "urwania od internetu", więc raczej on nas nie skrzyknie. Kto się pojawi tutaj teraz celem grania, niechaj pisze do mnie na gg, PM lub od razu na GameRangerze - użytkownik Wiktul, pokój do Herosów 3 pt "GameExe", hasło "GE".
Odpowiedz
Ja tak pewnie po 10 będę mógł grać. Muszę się jeszcze przetransportować w inne miejsce i pewnie ruszę do dzieła.
Odpowiedz
46 %. Jak dołączę za jakaś godzinę, to co? Nagle wskoczę w buty kogoś sterowanego do tej pory przez AI?
Odpowiedz
Może, jeśli uda się mi dołączyć - olejemy losowanie miast i będziemy grali takimi, jakimi chcemy i lubimy? Epicka solówka pomiędzy Cytadelą a Lochem, byłaby wtedy możliwa!
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] Heroes of Might and Magic 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...