FPS

Czy ktoś gra w jakieś FPS, a jeśli tak to, który wg was jest najlepszy jeśli chodzi o klimat ?
tyko nie mówcie że nie gracie w FPS. Na pewno znajdzie się ktoś kto pogrywa w Quaka lub Unreala.
Odpowiedz
Witam,

Kiedyś pogrywałem w Quaka III Arena i uważam że jest to jedna z lepszych gier tego typu. Napewno sporym zainteresowaniem może się poszczycić Call of Duty i Wolfenstein też mają swój klimat. Co do Unreala to wole się nie wypowiadać ponieważ ta gra jakoś mi niepodeszła - sorry.
Odpowiedz
Rzeczywiście nowa odsłona Unreala Tournamenta (2004) przypomina szybkością rozgrywki Quaka III, wydaje mi się, że zrobiono to po to aby poprawić i tak już nie małą grywalność tej serii, choć prawdopodobnie gracze po otrzymaniu Unreala Tournamenta 2003 mogli czuć lekki nie dosyt. Jednak wcale się im nie dziwię, spodziewali się kolejnego kroku milowego w dziedzinie gier FPS a dostali „odgrzewane kluchy” . Lecz zastanawia mnie Slaw0 twoja lekka awersja do Urealnia (nie wiem czy chodzi tutaj o jakąś konkretną część czy o całą serię). Pierwsza odsłona tej gry jest jedną z najbardziej klimatycznych tego typu i jak na tamte czasy była wręcz rewolucją, uchodzi do dzisiaj za niedościgniony wzór.
Odpowiedz
Ja tez nie gralem jeszcze w 2004 a to dlatego ze nie sciagam bo zajmuje 6 CD . A co do reszty FPSow to gram w Americas Army - ciekawa gierka, tylko na net, symulacja zolnieza najwiekszej armii swiata, a w te wszystkie opisane przez Was fpsy tez gralem, ale to nie sa gry w ktorych sie czlowiek zakochuje Pogra sie troche i w odstawke... Nawet ten oslawiony nowy Painkiller - pogralem ze 2 dni i sie znudzil Pozdrówki
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
No cóż... Quake III na serwerach nadal ma się dobrze, świętując kolejne tryumfy i z miesiąca na miesiąc przybywa mu graczy więc coś w nim musi być, że tylu się w nim "zakochuje"

PS.
Jak wygląda sprawa z "Americans Army" słyszałem coś o niej ale dawno temu kiedy niewielu w necie chciało być dowódcą oddziału , jak to się teraz ma?
Odpowiedz
teraz jest fajnie, ludzie sa wyrozumiali dla noobow, a z tym dowódcą to nie wiem o co ci chodzi pewnie kiedys sie tracilo punkty jak sie skwasiło sprawe Obecnie jestem w fazie testów nowego patcha - 2.1.0
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
jesli chodzi o fps to gralam tylko w quake3 choc na lanie czasem dalej gram z ludzmi z osiedla a pozatym w cs'a gram po necie obecnie i obie gry sa swietne ))
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Quaka co prawda grałem mało ale wiem jedno to gówno nie dla mnie
Odpowiedz
Quake jest fajny ale Unreal (wszystkie części oprócz jedynki) lepszy. A z wojnnych FPS - ów najlepszy jest Call of Duty, Battlefield i Medal of Honor.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Z medalem mogę się zgodzić po przeszedłm ale ja i tak wole Maxa Payna (czyt. Pain'a)
Odpowiedz
Max Payne jest zbyt krótki dla mnie. Szybko się nudzi :lol:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Typowe rozwalanki: Unreal rulez
Nie Typowe rozwalanki : ) : FarCry
Bardzo nie typowe FPS: cała seria Thief (choć to w sumie już nie FPS tylko skradanka)
Wojenne: Medal of Honour
Rozrywkowe: max Payne 1 i 2
Odpowiedz
Ja przeszedłem Medala podstawę i Call of Duty. Fajne gierki, szczególnie ta druga (szkoda, że taka krótka, ale podobno dodatek wychodzi). W Unreala i Quaka nie grałem więc nie wiem, ale mnie jakoś nie pociągają "futurystyczne" FPS'y

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Fajnym FPS-em jest też Project IGI. Błędem w 1 jest to, że w trakcie nie mozna zapisywać. W 2 się to poprawiło.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
No, ale dwójka podobno jest cholernie trudna. .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
obie czesci sa dziecinnie proste i maja od groma bugow ;[[[[ szczegolnie 1 czesc jesli chodzi o fpp to tylko half-life i quake3 ewentualnie lapie sie jeszcze counter strike, call of duty i medal of honor + dodatki reszta to kicz ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Tak to prawda. Juz od pierwszej planszy gracz jest wystawiony na ogromne trudności. Całego nie przeszedłem bo grałem u kolegii. Ale doszliśmy do którejś planszy z rzędu. Gra wymaga skupienia i wprawy w takie gierki. Fabuła jest bardzo ciekawa.

To jest odpowiedź na post Rincewinda. Bo Angela mnie wyprzedziła. :lol:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie da się ukryć, że w części pierwszej IGI brak zapisu w dowolnym momencie gry był czasami wręcz irytujący, ale patrząc an to z innej strony podnosił poziom rozgrywki. Można jednak wnioskować na podstawie niektórych wypowiedzi, że prawdziwym zawodowcom :514: to nie przeszkadzało. Abstrahując jednak od IGI z fajnych FPS można wyróżnić:

1.Quake - za tak zwaną „grywalność”
2.Medal of Honor & Call of Duty - za fabułę
3.Max Payne - za klimat*

*jednak jak to było wspomniane powyżej jest za krótki ale i tak gra się nieźle, nie wiem jak Wy ale ja często do niego wracam do jedynki jak i do dwójki.
Odpowiedz
← Gry ogólnie

FPS - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...