Wszystkiego najlepszego...

Też się dołączę do życzeń. Wszego dobrego i niech Moc będzie zwami, czy co tam wolicie.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Najlepsze życzenia dla krwawego tyrana - Assurbanibala! Olbrzymiej piramidy z ludzkich głów, pogrążenia świata w rozpaczy i mroku życzy Ranger, wraz z pozostałymi Magami.
Odpowiedz
Najostrzejsze życzenia dla Czerwonego Rogu - Stalowego Topora!
Odpowiedz
Ty, patrz, faktycznie Czerwonorogi Topórzestali ma urodziny. Happy happy!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
To i ja się dorzucę do życzeń - tego, co dobre!
Odpowiedz
Również dołożę coś od siebie - więcej dobrego niz złego w całym Twoim życiu. Do kwadratu
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego i najlepszego

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Zaiste osobliwy to dzień, albowiem dziś urodziny ma... żeński narząd płciowy wulgarnie


Kwiatuszki z tej okazji:
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Padłem.

Najlepszego, żeński narządzie płciowy wulgarnie!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
O ile dobrze pamiętam, to nazwa tego użytkownika faktycznie była wulgarna. Bodajże Ekh zmienił ją później na bardziej opisową


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystkiego naj naj dla mokrej Tajki!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Oby już nigdy więcej nie umieszczało Cię tak nędznie na losowych mapach
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...