Homoseksualiści

Co sądzicie o legalizacji homoseksualizmu w Polsce?? Temat ten założyłem dlatego że jak wiadomo kilka dni temu przez ulice Warszawy przemaszerowali homoseksualiści wbrew woli premiera. Czy Polsce i polskim dziecią grożą homoseksualni rodzice??

Odpowiedz
Co do legalizacji związków, to raczej jestem mało przychylnie nastawiony, ale ujdzie. Ale co do np. adopcji dzieci przez taką parę, jestem stanowczo przeciwko. Dziecko potrzebuje matki i ojca a nie parodii rodziny.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
a mnie to jest totalnie obojetne :> niemam nic przeciwko takim osobom, legalizacja zwiazkow ? jaka to roznica ? adopcja dziecji ? phi dziecko mimo iz ma matke i ojca moze byc psychopata zlodziejem i morderca wiec to czy ma ojca i matke czy 2 ojcow czy 2 matki ma raczej wielkie G do rzeczy, liczy sie to jak rodzice wychowaja to dziecko i tyle.
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
A co jest takiego zlego w pedalach albo lezbijkach? mi sie tam takie pary bardzo podobaja... a teraz na serio... to jest wielka bzdura by taka para pedalow albo lezbijek (bez obrazy) adoptwala sobie dziecko albo dwojke dzieci... . Ja wspolczulbym takim dzieciom ktore chodza do szkoly i mowia ze maja dwoch ojcow albo dwie matki... tak nie moze byc, to jest nie etyczne Bog poto stworzyl mezczyzne i kobiete by mezczyzna z kobieta razem robili dzieci a nie


Zaprzysiężony Królewskiej Gwardii

Odpowiedz
U tutaj Angela się z tobą niezgodze. Wiesz jaką dziecko musie mieć potem zszarpaną psychike jak wychowuje ja 2 ojców albo 2 matki. Napewno na dziecko inaczej patrzą róweśnicy. Takie dziecko jest często wyszydzane i poniżane i to ma być ta rodzina??. Homoseksualiści nie powinni mieć dzici co do związków to jest mi to obojętne ale dzici nie powinni mieć.

Odpowiedz
Zgadzam sie w 100% z Ashganem! Homosexualisci nie powinni miec dzieci jak chca byc razem to OK ale bez dzieci, bo potem takie dziecko ma przesrane przez cale zycie...


Zaprzysiężony Królewskiej Gwardii

Odpowiedz
niemasz pojecia o czym mowisz ... dziecko wcale nie musi miec rodzicow homo zeby miec "przesrane" i zeby bylo ponizanie i wysmiewane jesli tak uwazasz to cos z toba jest nie tak ...
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Tutaj nam chodziło o konkretny odnośnik do sytuacji gdy twoi rodzice są homoseksuali. A nie o to że ktoś ma przesrane w życiu z innych powodów. Bo wiadomo każdy miał jakieś problemy ale tu mamy konkretny przykład homoseksualistów.

Odpowiedz
jasne lepiej zostawic dzieci z domu dziecka na pastwe losu niech same sie wychowuja ...
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ale zauważ że nawet jeśli rząd by taką ustawę przygotował (w co wątpie) to i tak jeszcze potrzebna jest opinia ludności. A jak wiadomo naród polski może i w statystykach europeiskich jest na 4 miejscu pod względem najbardziej tolerancyjnych krajów, ale taką ustawę poparło by może 20% ludności polski

Odpowiedz
No tak dzieci z domu dziecka jak dzieci z domu dziecka ale nie MUSZA BYC ADOPTOWANE PRZEZ HOMOSEXUALISTOW!! TO JEST BZDRURA! MOGA JE ADOPTOWAC NORMALNI RODZICE CZYLI MAZ I ZONA A NIE PEDAL I PEDAL ALBO LEZBA I LEZBA! Tez tym dziciakom wspolczuje ale jak ty Angela masz rodzicow homoseksualistow (bez obrazy) to Ci serdecznie wspolczuje i mozesz sie trzymac swojego zdania jak Ci jest tak dobrze albo uwazasz ze tak bedzie tym dzieciakom lepiej, albo dobrze w takiej rodzinie.


Zaprzysiężony Królewskiej Gwardii

Odpowiedz
Spokojne ShoT co prawda mogli by je adoptować normalni rodzice ale mało jest małżeństw w Polsce które adoptują dzieci. A w tej kwesti domu dziecka to się zgodzę z Angelą ponieważ każde dziecko zasługuje na kochającą rodzinę choćby homoseksualną no ale z drugiej strony. Ale najważniejsze jest to że dziecko jest kochane. Oczywiście jeżeli 2 lesbijki wychowują dziecko to napewno lepiej bo posiadają umiejętność wychowania tego dziecka w prawdziwej miłości. Nio ale w sprawie gaji jest trochę gorzej.

Odpowiedz
Z góry mi też to lata jak z maryśką ;p Byle mnie oni nie macali, bo jak to zrobią to niech wiedzą, że mam w domu łopatę...................

Z małżeństwami. Hmmm....................... jw.

A co do adopcji jestem neutralny.Z jednej strony taki dzieciak ma przejeb*** życie szkolne po prostu. Koledzy wyśmiewają, żadna laska go nie zechce Potem to działa na psychę niestety. Lecz z drugiej strony jak jest taki rodzic jak wczoraj w "pod napięciem", to kto wie taka "nie konwencjonalna" rodzina może być o wiele lepsza.

Cytat

Tez tym dziciakom wspolczuje ale jak ty Angela masz rodzicow homoseksualistow (bez obrazy) to Ci serdecznie wspolczuje i mozesz sie trzymac swojego zdania jak Ci jest tak dobrze albo uwazasz ze tak bedzie tym dzieciakom lepiej, albo dobrze w takiej rodzinie.


Shot wyluzuj bo dostaniesz bana..................................

Cytat

wbrew woli premiera.


Nie no tu się uśmiałem. Kaczyński premierem..... Boże chroń naszą ojczyzne przed czymś takim.

PS. Wiecie co ? Dzięki wam zaczołem inaczej patrzyć na homosexsualistów. Kiedyś to jak bym takiego zobaczył........ A teraz jest mi to całkowicie obojętne. Bo pedały i lesby to w gruncie rzeczy też ludzie
PS2. Na plakacie LPR hasło:"Zakaz pedałowania w Polsce", a na nim koleś który jedzie na rowerze. Ten LPR to jest dziwny No ale jak się 24h radia Maryja słucha , to wiecie, nie wińcie ich
Odpowiedz
nie no wezcie bez przesady... blagam... zeby dwie lezby lub dwa geje... wychodzywali dziecko lub je adoptowali... to wspolczuje tym dzieciakom seryjnie... ale wychowywanie dziecka przez homosexualistow to nie ETYCZNE!
to dziecko predzej by wolalo siedziec w domu dziecka niz miec takich rodzicow... NIECH NORMALNE MALZENSTWA ADOPTUJA DZIECI I NIECH ROBIA TO Z GUMKAMI! BEZ GUMEK TO LIPA!

P.S. spoko to jest tylko dyskusja i ja nikogo nie obrazilem...


Zaprzysiężony Królewskiej Gwardii

Odpowiedz
Ja ostrzegam. Angela bywa bardzo porywcza
Odpowiedz
obraziles ludzi o odmiennej orientacji sexualnej ... polska to zacofany intelektualnie kraj z ograniczonymi ludzmi ale trudno ... shot jesli myslisz ze lepiej bedzie dzieciom w domu dziecka bez JAKICHKOLWIEK rodzicow to sie cholernie mylisz, i co ty mi tu z etyka wyjezdzasz ? czy polityk ktory bierze w lape kieruje sie etyka ? i nie radze ci mnie prowokowac bo jakim prawem tu cos o mnie piszesz ? i sugerujesz ? radze ci dobrze pomyslec zanim napiszesz znowu cos glupiego ...
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
ja sie nie kieruje jakimis tam bezsensownymi stopniami Moderatora czy tez Admina - kto to wogole wymyslil? Ja kazdego trakruje na rowni z wszystkimi i mam to gdzies ze ktos jest Adminem albo Moderatorem... Pewnie kazdy noob mysli ze admin to gooru a moderator to jego uczen. A co to do domu dziecka i dzieciach to mowcie i myslcie co chcecie... moje zdanie jest takie ze homosy nie powinni adoptowac takich dzieci bo CHOLERNIE im psuja psychike jesli Angela uwazasz inaczej to jest to twoj problem nie moj. Koniec kazania AMEN.


Zaprzysiężony Królewskiej Gwardii

Odpowiedz
Uważam, że każdy z was ma odrobinę racji. ale raczej skłaniam się do zdania Shota. Uważam, że dzieci powinny mieć normalną rodzinę, czyli matkę i ojca. Może nie tylko chodzi o przypał w szkole, ale takie dziecko bedzie inaczej wychowane, nie zazna ojcowskiej/matczynej prawdziwej miłości, będzie zupełnie inne i nie bedzie się mogło odnaleść w świecie.
Oczywiście powinno być jak najmniej dzieci w domach dziecka, ale adoptowanie ich przez pary homoseksualne jest według mnie złe. Niepotrafię nic na to zaradzić, takie jest moje zdanie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Oj Ashgan ale ci się tematy wymyślają. Co będzie dalej? Emancypacja kobiet czy eutanazja?

Ja to sobie myśle tak. Niech ci ludzie (homo) robią co chcą ale niech nie wymagają ode mnie przyklasku. Jeśli chcą zawierać małżeństwa to ok. Rozumiem ich bo wbrew pozorom taki swistek z urzędu cywilnego wiele pomaga. Uważam, ze utrudnianie im tego albo skazywanie na jakiś kokubinat nie ma celu. Ale już domaganie się ślubu kościelnego to dla mnie komedi mimo iż jestem zatwardziałym ateistą...

A co do adopcji to mam mieszane uczucia. Wydaje mi się, ze w polskich warunkach zwłaszcza małych miast i wsi coś takiego jest niewyobrażalne. Takie dziecko spotkało by się z tak olbrzymią wrogością, że pewnie musiało by się leczyć u psychiatrów. Wydaje mi się, że nasz "mała" Polska (wsie i miasteczka) jest jeszcze bardzo daleko do akceptacji takich związków.

Niby liczy się dobro dziecka ale nie jestem przekonany czy to jest dobre. Za cienki jestem na podejmowanie takich decyzji. To kwestia dla psychologów i innych mądrych głów.

Cytat

obraziles ludzi o odmiennej orientacji sexualnej ... polska to zacofany intelektualnie kraj z ograniczonymi ludzmi ale trudno ... shot jesli myslisz ze lepiej bedzie dzieciom w domu dziecka bez JAKICHKOLWIEK rodzicow to sie cholernie mylisz, i co ty mi tu z etyka wyjezdzasz ? czy polityk ktory bierze w lape kieruje sie etyka ?


Po pierwsze to takie podejmowanie decyzji jest kuriozalne lekko. Nie można popadać w takie skrajności. Dla domów dziecka istnieją bądź co bąź alternatywy. Nie wydaja mi się Angela, żebyś była w stanie przewidzieć co jest dla takiego dziecka lepsze...

Cytat

Spokojne ShoT co prawda mogli by je adoptować normalni rodzice ale mało jest małżeństw w Polsce które adoptują dzieci. A w tej kwesti domu dziecka to się zgodzę


Znasz jakieś statystyki czy tak tylko gadasz? Obawiam sie, że to troche zbyt amibitny temat dla nas...

Jesteśmy krajem zacofanym bo wszystkim wszystko tu wisi i nie widzimy nic poza właśnym nosem. Nic nas nei obchodzi i nie chcemy nic zmieniać...
Odpowiedz
No! nareszcie ktos napisal jakis jeden sensowny temat. Wkurza mnie jak ktos popiera homosow pod przykrywka domu dziecka i jesli wiecie procentowo ile rodzin adoptuje takie dzieci to je zamieszczajecie a nie gadacie tak ot. Troche z sensem.


Zaprzysiężony Królewskiej Gwardii

Odpowiedz
← Karczma

Homoseksualiści - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...