[Turniej] Heroes of Might and Magic 3

Zauważyliście, że ostatnio Ranger chodzi wcześniej spać?

Ja myślę, że nie chodzi. Myślę wręcz, że on jeździ po Polsce i metodycznie eliminuje chętnych. Wyeliminował też organizatora, a teraz próbuje zawiercić mnie na śmierć!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Dobra, widzę że zrobił się tutaj niezły burdel podczas mojej nieobecności (Hassan, podpadłeś mi ), więc trzeba wszystko doprowadzić do ładu.

Tutaj daję listę wszystkich, którzy się zgłosili (na różowo zaznaczyłem osoby, które nie podały mi wersji swojego hirołsa)

-Kiyuku
-Wiktul

-Ranger Krzyś
-Plooya
-Trzeci Kur
-zurikata
-Ty Cruelsufferer
-Hassan
-Ati

Jeżeli kogoś pominąłem, proszę się przypomnieć

Informacje na temat samego przebiegu turnieju podam jutro, jednak zapewniam, że do końca tygodnia zaczniemy

[Dodano po 5 minutach]

Szczerze powiedziawszy, fajnie by było, gdyby w turnieju uczestniczyło 10 osób (równe szanse itd.). Postarajcie się jeszcze kogoś namówić do zabawy
Odpowiedz
Nie wiem, który to mój post, ale jestem chętny
Odpowiedz
Jeśli będzie 10 osób, można rozegrać dwie partie po 5 osób każda (na jakiejś L-ce z podziemiami albo XL-ce bez podziemi). Z każdej przechodziłyby po 2 osoby, a finał machnęłoby się też na L-ce.
Odpowiedz
Ja mam wersję, pod którą będziemy grali - nie problem dla mnie grać na 3.2 albo na 4.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Miło, że ktoś troszczy się o organizatora Przy okazji wybaczcie za zwłokę, ale ostatnimi czasy rzadko bywam na kompie.

Dobra, bez zbędnego przedłużania przedstawiam Wam propozycję co do późniejszych gier:

Opcja 1 (dla nołlajfów wielbicieli długich rozgrywek )

SPOILER

Jako że jest Was zbyt wielu do rozegrania jednej gry, można stworzyć 2 grupy, w których gralibyście każdy na każdego. Tak, wiem, trochę by to zajęło, jednak w takim wypadku trzeba narzucić kilka zasad, które zachęciłyby wszystkich do szybszej walki :

- Każda partia rozgrywałaby się na mapie S lub M
- Czas rozgrywki wynosiłby 2 miesiące. Po upłynięciu tego czasu mecz kończy się remisem.
- Zamki można swobodnie wybierać, jednak bohaterów pozostawiamy losowych.
- Za zwycięstwo zdobywa się 3 punkty, za remis 1, a za porażkę 0.
- Do półfinału awansują 2 osoby, które zdobyły największą ilość punktów


Opcja 2 (dla ludzi mających trochę mniej czasu)

SPOILER

Wybierając ten wariant czeka Was również podzielenie na 2 grupy, lecz będziecie musieli rozegrać jeden mecz na mapie L. Wtedy rozgrywka trwałaby do końca, a do półfinału awansowałyby - podobnie jak w pierwszej opcji - 2 osoby. Zasady dotyczące zamków są również takie same.


Okej, teraz proszę, aby każdy zainteresowany wybrał, jak wolałby grać, a jutro poinformuję o mapach na których będziecie grać i podziale na grupy.
Odpowiedz
A nie można po prostu podzielić nas na dwie drużyny i najpierw odpadają 2 najgorsze (po 1 z każdej drużyny), później kolejne 2 itd, w tym czasie ich miejsce zajmowałyby boty, aż zostanie 2 najlepszych graczy i stoczą epicką walkę na śmierć i życie?
Odpowiedz
Z mojej strony pierwsza propozycja i propozycja Ati, bo jest dobra Ale odpadałyby osoby, które zostały pierwsze zniszczone, nie najgorsze.
Odpowiedz
To może bądź częściej przy kompie, skoro organizujesz turniej, nie chcesz oddać organizowania i każesz ludziom czekać? Przedłuża się to już w sposób, który mnie na przykład ostro do uczestnictwa zniechęca.

Opcja 2. Dwie grupy po pięć ludzi, XLka, lejemy się do ostatka i dwójka ocalałych awansuje dalej. I trochę to zajmie i da radość z randomowego napierania się.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
A ja bym wolał moją propozycję, czyli dwie grupy po 5 osób każda, walka na mapie L. Awansowałyby po 2 osoby z każdej grupy i w finale grałyby 4. Też na L-ce. Albo awansowałyby po 3, i wtedy rozgrywka na XL-ce (ale to mogłoby trwać wieki). Jestem za to za ograniczeniem czasowym dla tur (chyba można coś takiego wybrać), żeby to się jakoś strasznie nie wlokło.
Odpowiedz
Ekhm, Bielu mam pytanie:

SPOILER
Kiedy gramy?

Dziękuję. Ach, zapomniałbym - pomysł Haszowo/Kurowy jest ok. Bielowy zaś jest nie ok. Ograniczenie czasowe tur jest ok. Cytadela wciąż jest nie ok.

[Dodano po dobie]

Słuchajcie, luty będę miał zajęty przez pracę/naukę i pewnie jakąś robotę dla gexe. W związku z tym - jeśli nie podacie jakiegokolwiek konkretnego terminu turnieju, to ja najprawdopodobniej nie będę mógł zagrać. Dziękuję.
Odpowiedz
Nie jesteście sami, panowie.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ja nie mam nic przeciwko, coby zagrać poza turniejem. Pewnie zdążymy jakaś XL'kę lub dwie rozegrać przed turniejem
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] Heroes of Might and Magic 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...