[BGII] Let's Play BG2 with dynamic duo!

Czekamy na aktualizację, bo w temacie posucha . W BG I nie grałem, toteż się nie wypowiadam, niemniej w BG II miałem przyjemność, więc z niecierpliwością wypatruję pierwszy wieści dynamicznego duo z Amnu

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Właśnie, czekamy!

(mam nadzieję, że przerwa nie jest spowodowana ulepszonym Illychem i innymi modułami Tacticsa... jeśli tak, to pewnie chłopaki opracowują teraz chytry plan zemsty na mnie, że im doradziłem te utrudniacze, sam nigdy w nie nie grając )
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Kurcze, porfirion, domyśliłeś się wszystkiego jakbyś tu był!

Fakt, utknęliśmy i zastanawiamy się co dalej; stąd spytam - czy są do BG2 jakieś utrudniacze które raczej poprawiają skrypotwanie i np. skalują poziomy do poziomów drużyny, niż raczej dokładają glabreezu i epickie czary?
Dodatkowo, premiera Borderlandsów 2 nam nie pomaga - wręcz przeciwnie.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
No to w takim razie chyba bardziej będzie wam odpowiadać Sword Coast Stratagems II (tutaj macie obfite readme), chyba instalowanie w trakcie rozgrywki nie powinno zbytnio przeszkadzać, ale jednak także uważam, że lepiej zrobić to przed rozpoczęciem części dwójkowej. Z tego, co czytałem (znów: tylko teoretycznie, od razu zaznaczam) ten mod to w zdecydowanej większości skrypty (choć chyba dodaje też trochę innych ulepszeń wrogom) - a co do czarów epickich: to przecież także skrypty nie wiem, czy one też zostały pododawane magom/kapłanom przez SCS II, ale na pewno spodziewajcie się różnych ciekawych warunkowań, sekwencerów i nie tylko.

Aha, no i jeśli nie odpowiada wam Tactics, to z Ascensiona lepiej też zrezygnujcie, bo ulepsza on solidnie chyba każde z Piątki (słyszałem, że ponoć o Sendai zapomnieli) oraz Demogorgona i poważnie zmienia końcową walkę. Bardzo poważnie.
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
CZY GRA KTOS W SIECI ?
Odpowiedz
TAK, GRA .



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
HASSAN', TO NIEŁADNIE TAK PRZEDRZEŹNIAĆ

A na serio - ruszyło coś z tym waszym dynamicznym duo, czy pochłonęły was inne gry (np. Borderlandsy)?
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Wciąż Bordery, ale spokojnie - już drugi playthrough i już dzisiaj z Tajem mówiliśmy nawet o kontynuowaniu przygód duo.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Panowie, fani się niecierpliwią

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Póki co spadło nam ogromnie morale przez ten Tactics i prawdę mówiąc od tamtego czasu, żeśmy BG2 nie ruszyli. Może jednak pewnego dnia znów dojdzie do SĄDÓW.

[Dodano po miesiącu]

DUM DUM DUUUUUUM.

Słyszycie?!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
To znak!

Znak, że nadchodzi

[font="Impact"]CZAS SĄDÓW[/font]



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
No, mnie też. Aż się nie mogę doczekać... sądźcie, sądźcie, sądźcie!!!
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
No i co? Naprawdę zamierzacie grać w BG, czy to była tylko taka okazja, by sobie nabić posty (i jednocześnie grać na uczuciach waszych fanów...)?

@down: uffff... odetchłem z ulgą
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Mamy, mamy. Mnie nie było przez weekend. Powoli się zbieramy, musimy jeszcze znowu mody zainstalować bo miałem format dysku. Cierpliwości, pewne kroki są czynione.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Let's Play BG2 with dynamic duo! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...