GejmExowy Test Osobowości

Przede wszystkim cześć wszystkim ;] (Mój pierwszy post na forum).

A oto i wynik mojego testu ;}:

Magister
Poza niebywałą inteligencją i niezachwianą pogodą ducha typowe dla Ciebie są także skłonności do wchodzenia w konflikt z prawem oraz nieprzeciętne skurwysyństwo. Rzeczy takie, jak konwenanse, etyka czy aprobata społeczna nie mają dla Ciebie żadnego znaczenia. W swych egoistycznych działaniach jesteś bardzo metodyczny i precyzyjny. Bardzo cieszy Cię potwierdzanie wyższości własnego "ja" nad innymi. Być może zaniedbania pegagogiczne z okresu dzieciństwa zaowocowały u Ciebie pogardą dla wszelkich zasad, a także skrywaną niepewnością siebie, przejawiającą się w skłonności do unikania zagrożenia, zwanej popularnie tchórzostwem.
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz
Postanowiłem zrobić po pewnym czasie ten test i oto jego wynik


Aribeth de Tylmarande
Twoje Superego jest bardzo silne. Dodatkowo wspierają je przekonania religijne. Przekłada się ono na wysokie poczucie honoru i odpowiedzialności za innych. Przyjaciół dobierasz sobie starannie, na dobre i złe. Choć mocno wierzysz w swe ideały, popędy tworzone przez Id nie są do końca tłumione. Czasem łączysz zemstę ze swym wysublimowanym poczuciem sprawiedliwości i innymi namiętnościami, jak przystało na prawdziwego sangwinika. Na szczęście swą ogromną siłę i cechy przywódcze zwykle wykorzystujesz dla dobra ogółu, a nie z potrzeby dominacji.


Hmmm co jak co, ale jakoś mi to pasuje .Nie jestem przynajmniej Bastilą Shan ,która jednak bardziej do mnie pasuje

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Już któryś raz robię sobie ten test i za każdym razem mi nie pasuje.
Odpowiedz
SPOILER
Diego

Cytat

Szczerość, prostolinijność, towarzyskość, otwartość - to cechy, które dobrze opisują Twój charakter. Unikasz konfliktów, jeśli to możliwe, a gdy już Cię dosięgają, starasz się rozwiązać je przede wszystkim przy użyciu mózgu, wykorzystując inne mięśnie dopiero w ostateczności. Potrafisz zachować równowagę między powagą a żartem. Choć jesteś ostrożny i czasem nieufny, wykazujesz się prawdziwą wiernością i oddaniem wobec przyjaciół. Pomimo materialistycznego podejścia do życia, nie cechuje Cię hedonizm ani brak zasad moralnych. Zdarza Ci się podejmować drastyczne decyzje, lecz robisz to z zachowaniem obiektywizmu i zimnej krwi.


Cytat

starasz się rozwiązać je przede wszystkim przy użyciu mózgu, wykorzystując inne mięśnie dopiero w ostateczności

Oj, czy ja wiem.... Nie raz mnie poniosło. ;D
Odpowiedz
Ignus
Jesteś bardzo ciekawym przypadkiem maniakalnego psychopaty. Twoja potrzeba dominacji jest patologicznie wysoka, odwrotnie proporcjonalnie do potrzeby afiljacji. Co to znaczy? To znaczy, że jesteś zdrowo walniętym socjopatą. Poza własnymi popędami nie obchodzi Cię nic ani nikt, Twoje Id jest niczym nieskrępowane. Choć trudno powiedzieć jak ma się sprawa z Twym kompleksem Edypa, niewątpliwie piromania to Twe drugie imię. Posiadasz niezwykle wysokie wskaźniki neurotyczności i psychotyczności. Nie znasz słowa "przyjaciel" ani "dobro", a w dodatku spalisz każdy dowcip, co jest najstraszniejsze ze wszystkiego.
Odpowiedz
Już któryś raz robię ten test... hyrm.
Pierwszego wyniku nie pamiętam. Później [nie tak dawno w sumie, jeszcze w tym roku chyba?] wypluwało mi, jeśli dobrze kojarzę, Xardasa [głowy nie dam, prędzej po grafice rozpoznam niż opisach i imionach].
Dziś zaś...

Cytat

Sylvanas Windrunner

Chociaż trauma związana z własną śmiercią zmodyfikowała Twe cele i priorytety, to upór, zdecydowanie i wytrwałość w dążeniu do ich realizacji nie zmieniła się w porównaniu do tej, która charakteryzowała Cię za życia. Wybitne zdolności przywódcze, wyjątkowe umiejętności oraz niezachwiany przez śmierć honor zjednują Ci martwe serca nieumarłych poddanych. Posępność, która zastąpiła charyzmę, doskonale współgra z Twą potrzebą dominacji. Nie brak Ci cierpliwości, ale kiedy tylko nadarza się okazja podejmujesz zdecydowane działania, ani trochę nie licząc się z ich moralnymi konsekwencjami. Moralność i etyka, odkąd Twym środowiskiem stały się nekropolie i podziemne miasta, przestały Cię dotyczyć i obchodzić.

Że hę? Zdolności przywódcze? Nad potrzebą dominacji mogę się zastanowić, cierpliwości wiele raczej nie mam... Cóż, mam mieszane odczucia co do tego wyniku.
Odpowiedz
Pytanie co się dzieje, że trzykrotnie wykonując ten sam test za każdym razem wybierasz inne opcje odpowiedzi
Odpowiedz
Wykonywałam z pewnością więcej, niż 3 razy, bo pamiętam, że opcja środkowa powtarzała się i nijak nie chciała się zmienić ; ) I zastanawiam się, czy sobie znowu tego testu nie powtórzyć, bo albo mam taki parszywy humor, że pozmieniałam to i owo bo tak, albo... sama nie wiem? Jednego jestem pewna: zmiany raczej są tylko w tej drugiej części, bo pierwszą prawdopodobnie cały czas zaznaczam tak samo.
W każdym razie, chyba żaden opis nie pasował w pełni [chyba, bo jak wspomniałam, nie jestem w stanie zweryfikować przypadku nr 1].
Co do dziania się... hyrm, nic się nie dzieje?

Edit: szybka powtórka. Xardas
Odpowiedz
Ignus

Jesteś bardzo ciekawym przypadkiem maniakalnego psychopaty. Twoja potrzeba dominacji jest patologicznie wysoka, odwrotnie proporcjonalnie do potrzeby afiljacji. Co to znaczy? To znaczy, że jesteś zdrowo walniętym socjopatą. Poza własnymi popędami nie obchodzi Cię nic ani nikt, Twoje Id jest niczym nieskrępowane. Choć trudno powiedzieć jak ma się sprawa z Twym kompleksem Edypa, niewątpliwie piromania to Twe drugie imię. Posiadasz niezwykle wysokie wskaźniki neurotyczności i psychotyczności. Nie znasz słowa "przyjaciel" ani "dobro", a w dodatku spalisz każdy dowcip, co jest najstraszniejsze ze wszystkiego.


No nie wierze. Ten test chyba oszukuje.
Odpowiedz
Nie lubię Ignusa a tu mi takie coś wychodzi. Wypełnię chyba go jeszcze raz. Albo po prostu to znak żeby dać szansę Ignusowi bo aktualnie mam zainstalowanego Tormenta.
Odpowiedz
Diego
Szczerość, prostolinijność, towarzyskość, otwartość - to cechy, które dobrze opisują Twój charakter. Unikasz konfliktów, jeśli to możliwe, a gdy już Cię dosięgają, starasz się rozwiązać je przede wszystkim przy użyciu mózgu, wykorzystując inne mięśnie dopiero w ostateczności. Potrafisz zachować równowagę między powagą a żartem. Choć jesteś ostrożny i czasem nieufny, wykazujesz się prawdziwą wiernością i oddaniem wobec przyjaciół. Pomimo materialistycznego podejścia do życia, nie cechuje Cię hedonizm ani brak zasad moralnych. Zdarza Ci się podejmować drastyczne decyzje, lecz robisz to z zachowaniem obiektywizmu i zimnej krwi.




[size=\"2\"]Powiedzmy, że było blisko \"\"
[/size]
Odpowiedz
Leliana

Twą największą siłą jest wiara, którą pokładasz w Opatrzności, swych ideałach i otaczających Cię ludziach. Tak mocna zewnątrzsterowność wywołuje jednak niepewność siebie i niezdecydowanie. Masz problem z oceną własnych możliwości rozwiązania problemów oraz zmiany na lepsze własnego charakteru. Ekstrawersja i romantyzm znajdują upust w układaniu i wykonywaniu pieśni oraz opowiadaniu baśni. Czynności te pozwalają Ci oderwać się od problemów codzienności, takich jak hordy piekielnych kreatur pustoszących świat wokół Ciebie i podobnych kłopotów, które starasz się trzymać i załatwiać na dystans.

o.O
Odpowiedz
;[ Czemu zawsze wychodzi mi jakaś psychiczna postać chcąca władać światem ? Czy to znak że jestem czubem ? Buehehe
Odpowiedz

Cytat

Aarin Gend

Jesteś obserwatorem - cierpliwym, niezwykle opanowanym, systematycznym. Twa ciekawość przeradza się niekiedy we wścibstwo, gdy zaczynasz podsłuchiwać, podglądać czy śledzić różne osoby. Zdobywane informacje służą jednak nie Tobie, lecz innym. Potrafisz świetnie zorganizować ludzi, którzy zbierają dla Ciebie nową wiedzę oraz cieszysz się ich szacunkiem, samemu również szanując zarówno swych przyjaciół i wrogów. Tych pierwszych masz niewielu, dobierasz ich sobie bardzo starannie i są Ci niezwykle oddani. Choć Twa towarzyskość jest niepokojąco niska, wśród tych, którzy Cię znają panuje ogromne uznanie dla Twej wierności wyznawanym przez Ciebie zasadom i zaskakującej otwartości na potrzeby innych.


Nawet się zgadza... xD
Odpowiedz

Cytat

Aarin Gend

Jesteś obserwatorem - cierpliwym, niezwykle opanowanym, systematycznym. Twa ciekawość przeradza się niekiedy we wścibstwo, gdy zaczynasz podsłuchiwać, podglądać czy śledzić różne osoby. Zdobywane informacje służą jednak nie Tobie, lecz innym. Potrafisz świetnie zorganizować ludzi, którzy zbierają dla Ciebie nową wiedzę oraz cieszysz się ich szacunkiem, samemu również szanując zarówno swych przyjaciół i wrogów. Tych pierwszych masz niewielu, dobierasz ich sobie bardzo starannie i są Ci niezwykle oddani. Choć Twa towarzyskość jest niepokojąco niska, wsród tych, którzy Cię znają panuje ogromne uznanie dla Twej wierności wyznawanym przez Ciebie zasadom i zaskakującej otwartości na potrzeby innych.


No ja myślę, że panuje uznanie;]
Odpowiedz
Damn... Zrobiłam go jeszcze dwa razy- tak z ciekawości... Nie żebym nie dawała nieco innych odpowiedzi, ale i tak ten gościu wyszedł mi za każdym razem xD
Odpowiedz
Hmmm, Wiktul ten test szykował, Kurze... Czyżby pod tym nickiem ukrywał się sam arcypremier?!

Bądźcie grzeczni, to wam jeszcze jakąś dotację załatwi
Odpowiedz
← Użytkownicy

GejmExowy Test Osobowości - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...