NFS: Most Wanted?

Po zobaczeniu screenów z Oblivion myślałem, że przynajmniej w tym roku już nic mnie nie zaskoczy pod względem graficznym. A tu proszę. Pewnego pieknego dnia kolega podsyła mi link i mówi, żebym trzymał się krzesła. Jak zobaczycie najnowasza odsłona prezentuje się miodnie. Grafika jak z Obliviona, wydaje się nawet, że to na tym samym silniku graficznym jest robione. Co kolesie porobili z refleksami na karoserii to szkoda gadać. W porównaniu z UG II będzie to naprawdę ogromny skok. A premiera zaplanowana jest na UWAGA: listopad 2005 :O. Tak więc trzymajcie siękrzesła .

http://www.eagames.com/official/nfs/mostwa...screenshots.jsp

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Taaaa, ja tam żadnych refleksów nie widzę... co najwyzej napis: zmień komputer. Jeśli do tego NFS'a dorzucą athlona 64 3000 i radka x850 to może się zainstresuje.
Odpowiedz
Nie no, a ja myślałem, że mam w miarę dobrego kompa Najpierw AoE3 (koniec 2005), potem HoM&M 5 (wiosna 2006) i teraz to cudeńko ! Ech............................ szkoda gadać
Odpowiedz
Ja już wysiadam...za dużo tych gier hehehe. I coraz poteżniejsze wymagania...Ale screeny są ładne. Możliwe że będzie to małą rewolucja na rynku samochodówek...o ile nie wyjdzie coś jeszcze lepszego.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Sama grafika się tak bardzo nie liczy. Ciekaw jestem co nowego wniesie ta gra do samochodówek, bo U wniósł tunning, ale pewnie nic ciekawego, bo co jeszcze można dopchnąć do samochodu. Jak odwalą duże miasto, bardziej interaktywne i naturalne to może coś z tego będzie. Ale sama grafika na kółkach to nie za dużo.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ciekawe rzeczy opowiadasz Dany. O ile mi wiadomo to poważny tuning był już nawet w Porsche (i high stakes i hot pursuit 2). Tylko że to był tuning a nie zmiana spojlerów... A undergroundy to badziew który jest robiony dla ludzi o mentalnośći dresów. Kiepski model jazdy za to dużo gangsta, joł joł, "tuningu" estetycznego i klimaciku nielegalnosci. Stare dobre NFS'y poszły w odstawke na korzyść produktów dla dresiarzy (nie obrażajcie się, ale ja to tak widze). Obawiam się, ze poza tym co Dany napisał nic nowego MW nie wniesie, Duża mapa, wiecej interakcji, wypasiona grafika, więcej pierdółek do poprzyczepiania do wozu. ech... I tak wszyscy będą szczęśliwi .
Odpowiedz
W takim razie jestem dresem :mrgreen:! Hura!!! I jeszcze większa połowa mojej klasy również. Hura! Wiesz Ekhtelionie. Ja to widze nieco inaczej. Gra ma sporą grywalność, bo teraz każdy chce mieć coś wirtualnie swojego. Inną zbroję w cRPG'u, inną broń FPP'sie i inny spiler w Undergroundzie. Ludzie po prostu chcą być oryginalni. Mogą później pochwalić się "swoim" autkiem (jak ja w galerii ;p). A zresztą tuningowane auta (nie wszystkie, ale większość) o wiele bardziej podobają mi się od oryginałów. I dla mnie to jest nieważne, kto w środku siedzi (przecież i tak ma przyciemniane szyby ). A rap... rap niektórym się podoba (z drugiej strony jesteś dla mnie chyba pierwszą osobą, która narzeka na muzykę z Undergroundów).

Jeśli chodzi o samą grę to mają wrócić panowie policjanci :mrgreen:, a opcja tuningu będzie nieco uproszczona (w porównaniu z poprzednimi 2 wersjami)

Użytkownik Ekhtelion napisał

O ile mi wiadomo to poważny tuning był już nawet w Porsche (i high stakes i hot pursuit 2).

Jaki tam był tuning :O?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Właśnie, zapomniałem o policji i zniszczeniach.
Mogliby z powrotem przywrócić policję, oraz dodać zniszczenia, które by się robiły podczas wyścigów i trzeba by je naprawiać, bo były by później.
A co do tunningu w Porsche, to pewnie chodzi o wybór opon, podwozi, osi itp.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Cytat

A co do tunningu w Porsche, to pewnie chodzi o wybór opon, podwozi, osi itp.


O tym właśnie mówie. I to jest tuning. Ustawianie skrzyni biegów, zawieszenia itp. Tylko, że na tym trzeba się znać i spoooro eksperymentować czyli przeciętny odbiorca NFS sobi z tym nie radził.

Cytat

oraz dodać zniszczenia, które by się robiły podczas wyścigów i trzeba by je naprawiać, bo były by później.


No co ty, trzeba by było zacząć uważać podczas jazdy...

Cytat

A rap... rap niektórym się podoba (z drugiej strony jesteś dla mnie chyba pierwszą osobą, która narzeka na muzykę z Undergroundów).


Ja tam nic w poście nie pisałem o muzyce, ale masz racje, nie trawię jej .

Cytat

Gra ma sporą grywalność, bo teraz każdy chce mieć coś wirtualnie swojego. Inną zbroję w cRPG'u, inną broń FPP'sie i inny spiler w Undergroundzie. Ludzie po prostu chcą być oryginalni.


Jak dla mnie po prostu takie przyszły czasy. Szpanerstwo sie szerzy Mnie nie kręci składanie samochodziku i upiekszanie go. Swoja drogą to co to za samochód który by na zwykłej polskiej drodze (czyli dziurawej) po 5km nadawał się do gruntownego remonu .
Odpowiedz
Tunning jest to dobra zabawa. Dzięki temu każde auto jest inne. Sami je tuningujemy i wybieramy co się nam podoba. Nie musimy mieć tego co dali nam twórcy. To wpływa pozytywnie na grywalość i aż chce się grać aaby nasze autko wyglądało..."cacy". A co do powrotu do zniszczeń to dobry krok. Potem trzea by bylo płacić jakiemus serwisowi za naprawy. Chociaż jak auto jest zdewastowany to trzeba będzie je na złom wywalić....Jako iż będzie luźna jazda po mieście (tak myślę) a nie wybór trasy jazda i nastepna i nie ważne było że rozwaliłes auto w mak a na następnej trasie mam całe i zdrowie auto. NFS to nie np. Colin więc dobre by to było, ale nie wiem jak z realizacją tego założenia. Policja mile widziana...:]

A teraz pozwól Ekhtelionie że skomentuję to co napisałeś bo nie widziałem tego wcześniej:]

Tuning wewnętrzy jest z pewnośćią bardziej wymagający i znajomość mechaniki jest tutaj zapewne niezbędna. W NFS: U2 też mogłęś się bawić w środku auta ale ja tam wolałem się nie tykać...

Jak pisałem, NFS to nie Colin i jazda 50-80km/h jakoś by mnie nie cieszyła bo trzeba uważać na auto...

Muza jest fajna:] Kilka kawałków wyłaczyłem ale ogólnie jest miodzio (rap wyłaczyłem...)

Sznapersto to jest to hehehe:]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Taa racja grafika, muza w tej grze są naprawdę fajne, ale jak dla mnie to kolejna kopia NFS:Underground pod zmienioną nazwą . Ale ogólnie fajnie się grało
Odpowiedz
Ja sie pożyczyłem od kumpla ale mi nie szła:(( Mi sie w niej podobają pościgi z policją i ładniuśka grafika. i fajnie że trwają prace nad nowym NfS o podtytule jakoś zaczynajoncym sie na C. Wiem że ten podtytuł będzie związany bardziej z tuningowaniem ałtka technicznie niż wyglądem!
Odpowiedz
Jakoś na C... hmm... może to NfS:Ciągnik, albo NfS:Czinkłoczento, a może NfS:Ciągły Tuning Techniczny Ałtka (LOL)...? Nie! Przypomniałem sobie, to NfS:Carbon.

Podtytuł (Carbon) związany z tuningowaniem technicznie auta? O.o. A co ma Carbon do "podkręcenia" auta? O ile wiem Carbon to takie lekkie tworzywo z czego wykonuje się np. maski, ale to raczej nie poprawia w jakiś specjalny sposób osiągów samochodu... więc moim zdaniem sugerując się tytułem bardziej gra będzie postawiona na tuningowanie wyglądu auta.

OMFG
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Czyli z dobrej ścigałki gra zamienia się w gre dla dresów i dzieciaków z zachodu (dla których wiadomo co tylko się liczy), uwielbiających wieśniacki tuning i film z przekazem, czyli "Szybcy i Wściekli". No, ale jak wiadomo to jest teraz "na czasie"... porąbany ten dzisiejszy świat :~/

To ja może sobie podaruję jak ostatnią część.
Odpowiedz

Cytat

Jakoś na C... hmm... może to NfS:Ciągnik, albo NfS:Czinkłoczento, a może NfS:Ciągły Tuning Techniczny Ałtka (LOL)...? Nie! Przypomniałem sobie, to NfS:Carbon.

Podtytuł (Carbon) związany z tuningowaniem technicznie auta? O.o. A co ma Carbon do "podkręcenia" auta? O ile wiem Carbon to takie lekkie tworzywo z czego wykonuje się np. maski, ale to raczej nie poprawia w jakiś specjalny sposób osiągów samochodu... więc moim zdaniem sugerując się tytułem bardziej gra będzie postawiona na tuningowanie wyglądu auta.


Jeżeli chodzi o nazwę tej gry to jej podtytuł(Carbon) nie jest związany z tworzywem używanym do tuningu samochodów, ale jest to nazwa kanionu, w którym będą rozgrywane najważniejsze wyścigi.

Cytat

To co rozpocznie się w mieście, zakończy się w kanionach. Need for Speed Carbon przeniesie graczy do świata najbardziej niebezpiecznych wyścigów samochodowych. Wraz ze swoją ekipą przystąpisz do zaciętej rywalizacji, by przejąć kontrolę nad całym miastem. Stawiając wszystko na jedną kartę, będziesz zdobywać kolejne dzielnice opanowane przez konkurencyjne gangi. W momencie, gdy atmosferę rywalizacji podgrzeje obecność policji, bitwa przeniesie się do Carbon Canyon. W tym niebezpiecznym kanionie, reputację oraz przejęte wcześniej terytoria można utracić dosłownie na każdym zakręcie...

Z http://nfs.com.pl oficjalnej polskiej strony serii nfs

Ta każdy może tak powiedzieć, że ja podaruje sobie tę część. Pewnine nawet nie widziałeś screenów z gry itd. Zapraszam cię na oficjalną stronkę(patrz wyżej)
Odpowiedz
A ja Carbona przeszedłem 2 razy. Tuners and exotics rulez!!! Porsche GT... Jeeeezuuuuu! Co to za maszyna!!! Zaraz se chyba zagram...
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
W Most Wanted jedynie pościgi policji mi się podobały :s Jeśli chodzi o całą resztę to wolę pograć w Undergrounda 1
Odpowiedz
← Gry ogólnie

NFS: Most Wanted? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...