[Turniej] Heroes of Might and Magic 3

Nie wiem skąd takie oburzenie. Rozgrywka na S-ce dla 8 graczy jest fajną sprawą, a ja nigdzie nie powiedziałem, że mamy zagrać tylko w to. Taki sprincik traktuję jako dodatek do normalnej rozgrywki. Niech będzie mapa XL, ale powiadam wam - do dyspozycji mam tylko jedno życie:P

@Ranger - dostałeś napadu polaczkowego panikarskiego przesadnictwa?
Odpowiedz
@Kur: dostałem. Powiedz, że tak naprawdę obawiasz się, że na wielkiej mapie ktoś może mnie wykończyć przed tobą, a nie cwaniakuj. Powiem Ci jeszcze jedno, to co pisałem już zresztą wcześniej: bagna zapłoną.
Odpowiedz
Kurze, ale nikt nie broni Ci robić czegoś w tle! Gameranger jest takim spryciarzem, że wetrze Ci w twarz fakt o Twojej turze

ps. Pewnie wszyscy tak skonamy Myślę, że mapa XL będzie w sam raz jak na 8 kompetentnych graczy.
Odpowiedz
Hmmm, coś w tym Kurze jest. Może mapa o rozmiar mniejsza - Lka - nadałaby się do naszej zabawy, co?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik zurikata dnia wtorek, 22 stycznia 2013, 08:43 napisał

Myślę, że mapa XL będzie w sam raz jak na 8 kompetentnych graczy.


Ha ha ha! Dobre, bardzo dobre masz zdanie o swoich konkurentach jak widzę. Niestety, obawiam się o moje kompetencje, niemniej do zniszczenia "cytadeli" powinny wystarczyć. Ale to się jeszcze okaże. Jedna rzecz mnie za to frapuje, dlaczego nikt nie gra Infernem?
Odpowiedz
Ja jestem za XLką z podziemiami i za randomowym rollem na zamki - ostateczny showdown ulubionymi castlami możemy sobie urządzić we własnym zakresie moi drodzy.

A jeszcze bardziej jestem za jakąś turniejową mapą, która zapewni wszystkim równy start i pozwoli best man win. Niekoniecznie 1000 wysp, ale coś w sieci albo w samej grze do turniejów na pewno siedzi.

Ewentualne spory proponuję rozsądzać w Chivalry. Młot w głowę jest naprawdę przekonującym argumentem.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ranger - zawsze szanuję swoich przeciwników, a przynajmniej staram się jak mogę ;P

Istnieją jakieś turniejowe mapy tak w ogóle?
Odpowiedz
W sam weekend mogę mieć problemy jeśli chodzi o grę w turnieju. Tam gdzie będę router blokuje grę przez GameRangera. Może coś uda mi się wymyślić.
Odpowiedz
No wszystko zależy od naszego organizatora - Bie-lu?

Poza tym, ciekawi mnie ilość rund, czy jakieś eliminacje, cokolwiek, czy po prostu siadamy, napieramy i potem zostaje only one, jak Lambert w Nieśmiertelnym.

[Dodano po 3 dniach]

Dobra, siłą rzeczy (i zniknięciem Biela) zostałem organizatorem turnieju. Nie do końca wiem kto się zgłosił, ale ilość rund i czegokolwiek ustalę dopiero jak dowiem się ile osób się pisze.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Trzeba Ci PM pisać ze zgłoszenie, czy wystarczy zwykłe "ja"?

Jak nie PM, to ja się piszę.
Odpowiedz
Chyba wystarczy zwykły post. Kim bym był, gdybym miał Wam odmówić możliwości nabicia sobie posta?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz


Cytat

To jest mój okrągły 942 post!


Odpowiedz
Serio? Tylko tylu? Wszyscy boją się przegrać?
Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] Heroes of Might and Magic 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...