Turniej sesji - wybory najlepszych

Najlepszy MG Wielkiego Turnieju to:

Hassan (10 głosów [45.45%])
Iluandar (2 głosy [9.09%])
Ven'Diego (1 głos [4.55%])
Krix (9 głosów [40.91%])

Najlepszy Gracz Wielkiego Turnieju to:

Ashantir (0 głosów [0%])
Ati (7 głosów [31.82%])
Kargothian (0 głosów [0%])
Krix (0 głosów [0%])
Iluandar (5 głosów [22.73%])
Lionel (1 głos [4.55%])
Lissa (0 głosów [0%])
Panoramixomix (0 głosów [0%])
Tarina (0 głosów [0%])
Ty Cruelsufferer (4 głosy [18.18%])
Ven'Diego (1 głos [4.55%])
Withord (2 głosy [9.09%])
zurikata (2 głosy [9.09%])
Ankieta - powyżej. Komentarze - poniżej. Jazda
Odpowiedz
Popraw ankietę, bo tylko Hassana można wybrać i Iluandara
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
Byłem w trakcie poprawiania, właśnie to zrobiłem.
Odpowiedz
Jako gracza zaznaczyłem Iluandara. Trzymał się koncepcji swojej postaci, która jest dosyć specyficzna.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Niema Ciebie (Wiktul), za to Ven'Diego jest dwa razy
Rany Boskie A tyś chciał sam głosy liczyć, czytając komentarze
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
Chciałem cwaniacko zwiększyć szanse Vena.

Ale już, zurikata wrócił tam, gdzie mi go zeżarł enter.

A mnie nie ma, bo ja bawiłem się poza konkursem. Choć możesz dowolnie piać peany na cześć mych wybitnych zdolności, jeśli tylko masz taką potrzebę
Odpowiedz
Tylko chyba zresetowało głosy przez te poprawki.
Odpowiedz
Tia... -_-

Ale przynajmniej nie posty o nich świadczące. Przepraszam za drobne usterki techniczne, Foigan i Ven mogą kliknąć jeszcze raz

I WŁAŚNIE DLATEGO NIE CHCIAŁEM ROBIĆ ANKIETY!!!
Odpowiedz
Ven'Diego – sesja jak i samo jej prowadzenie w całkiem przyjemnej formie, opisy zgrabne i krótkie, ale treściwe. Ciekawe pomysły, prowadzące do poznania fabuły i te kreujące świat. Szkoda tylko, że akcja rozwijała się bardzo powoli, a reakcje niektórych bn-ów były dla mnie niezrozumiałe. Chyba jako jedyny nie stracił, ani jednego gracza.

Krix – świetnie pokazany świat, a właściwie cyber-nukem-neuro-świat. Wyraźnie zarysowane uzależnienie od internetu i technologii. Genialne wstawki RSS, reklamy podczas łączenia i inne. Akcja tutaj zaszła najdalej, a MG dzielnie walczył by wszyscy zainteresowali się fabułą. Chip z oprogramowaniem dziwki, mistrzostwo

Hassan – genialny początek, wielki plus za wstawki, obrazowe pokazanie paneli, dźwięki i wszystko inne. Opisy odpowiednio rozbudowane i mówiące bardzo wiele, klimat niesamowity, dużo podpowiedzi dla graczy w tekście, z których mało kto skorzystał. Tu tylko jedno, ale, urwało się i umarło, nie wydarzyło się zupełnie nic. Czasem tak bywa, że się nie da, nie może to jednak być taryfa ulgowa, co wiem, że Hassan zrozumie, a szkoda, był moim faworytem!

Iluandar – opisy bardzo treściwe, klimatyczne. Mistrz w trakcie gry przyjął krytykę i starał się urozmaicić swoją grę, wprowadził grafikę, muzykę i drzewko faktów, swoją drogą fajny pomysł. Ta próba poprawienia jakości sesji zasługuje na duży plus. Mówili, że teksty za długie, nie, nie są za długie, tylko problemem była umiejętność skupienia uwagi na czytanym tekście, moim zdaniem wynikała z nieco chaotycznej narracji, gdzie opis otoczenia, nagle, bez przyczyny, przechodził w filozoficzne rozważania nad naturą świata. Nie raziły mnie opisy, były klimatyczne, fajne, ale źle usytuowane w tekście, co nie pozwoliło mi jednocześnie wczuć się w grę, oraz zorientować w sytuacji.

Mój głos w ostatecznym rozrachunku wędruje do Krixa. Gratulacje.

Ashantir – specyficzny sposób prowadzenia w pierwszej osobie, brakowało mi nieco klimatu w opisach, dziwnie moim zdaniem reagował na obcych.

Kargothian – pan widać początkujący, jeszcze trochę musi pograć, by odpowiednio wczuć się w klimat i postać.

Krix – a tu w drugą stronę Lepszy z niego MG. Choć postać prowadził dobrze, to wydawało mi się, że zmieniał jej hmm, jakby to nazwać, odwagę? Niemniej do opisów i interakcji zastrzeżeń nie mam.

Iluandar – okazał się moim zdaniem lepszym graczem, niż mg, opisy bardzo klimatyczne, ciekawy koncept postaci i jak już zauważono uparcie się go trzymał.

Lionel – odgrywanie dobre, szkoda, że nastąpił przestój. Czasem wypowiedzi/posty były nieco niezrozumiałe.

Panoramixomix – tu ponownie narracja w pierwszej postaci, teksty poprawne, choć można by było nad nimi trochę popracować.

Lissa – chyba nie załapała co ją czeka po rm -r /boot, a jak dostała Kernel Panic to poszła na zakupy.

Tarina – tą panią zjadł zapewne jakiś zmutowany pies, o długim … ogonie.

Ven'Diego – równie dobrze gra, co mistrzuje. Opisy są wystarczająco długie by dowiedzieć się co czuje, myśli i robi. Ciekawy sposób narracyjno-interakcyjny

Withlord – w sesjach Iluandara, szło mu chyba najlepiej, całkiem fajnie odgrywał, choć zabrakło mi tu indianina. Więc po co chcesz być indianinem, skoro nie różni się niczym od teksańczyka?

Wiktul – postać ciekawa, przypomniały mi się czasy NWN 1, trzyma się jej koncepcji, opisy dość ciekawe. U Hassana zbyt mało by móc ocenić dodatkowo.

Zurikkata – jak współtowarzysze sesji, całkiem fajnie i poprawnie, szkoda, że nawet ze sobą nie pogadaliście.

Nie trudno się domyśleć, że moje typy to dwójka poniżej. Grali najwytrwalej, co moim zdaniem jest jedną z największych zalet graczy. Do tego oboje świetnie opisują otaczający ich świat, a Ty, chyba jako jedyny uraczył mnie opisem własnej postaci. To że Ati ma awatar królika w cylindrze, załapałem dopiero po którymś poście.

Ati – dodatkowo świetnie odgrywała swoją postać jako netrunnera, genialnie wpasowała się w to co tworzył dla niej Krix, zabrakło mi opisu postaci, o czym już pisałem.

Ty Cruelsufferer – mistrzowsko trzymał się konceptu swojej postaci, do tego stopnia, że obydwoje, wraz z Krixem polegli, jeśli można to tak nazwać, argumentów zabrakło i jednemu i drugiemu, co zapewne zmieni się z nowym rozdziałem. Szkoda, że nie pozwolił MG nieco się za nos pociągnąć.

Ostatecznie ciężko mi. I tak źle i tak, niedobrze. Mógłbym rzucić monetą, ale wtedy też byłbym zadowolony i niezadowolony równocześnie, niezależnie od wyniku.

Mam nadzieję, że nie będę tego żałował.
Oddaję głos na Ati. Gratulacje.

BTW. Tak, przeczytałem wszystkie sesje... Wiem głupi jestem
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
Przepraszam, moje pytanie jest techniczne, nie ma nic wspólnego z offtopem, który prowadzę w kwestii Herosów. Tzn. "wy lamicie, ja nie"; ewentualnie - "cytadela to najbardziej kijowe miasto w całej trójce". Nie, tych spraw tu nie poruszę. Za to mam inne pytanie:

Do kiedy zbieracie odpowiedzi? Kiedy wygasa ankieta, a zaczyna się ogłaszanie wyników? Dziękuję.
Odpowiedz
Dzisiaj o dziwo krótko i treściwie. Już raz oceniłem całokształt rozgrywki, a więc nie zamierzam się powtarzać. Po pierwsze chciałbym pogratulować MG wytrwałości i sumienności w prowadzeniu sesji, a trafiliśmy na dosyć trudny okres (święta, sylwester, sesja studencka) oraz graczom, bo bez nich istnienie jakiegokolwiek MG kończy się na niespełnionych, brutalnych fantazjach.

Najlepszy MG. Punkt wędruje do Krixa. Najbardziej oryginalny sposób, ale zarazem bardzo ciekawy i pełen informacji, przekazanych w zwartej formie prowadzenia sesji. Osobiście bardzo podobała mi się Twoja sesja.

Najlepszy gracz. Punkt wędruje do Withorda. To może jest faworyzacja, ale zawsze tak będzie, że ojcowie stawiają ponad wszystkich swoje pociechy, a MG swoich graczy. Choć sprawia nam przyjemność krzywdzenie ich bohaterów, to jednak to chyba jakiś sentyment, a poza tym najlepiej mogłem ocenić sposób prowadzenia postaci na podstawie jego karty postaci. Posty treściwe i bardzo sensowne, pokazujące człowieka, który chce przeżyć za wszelką cenę. Emocje, które nim kierowały były uzasadnione.
Odpowiedz
Eh, to już koniec co? Szkoda trochę.
Ciężko mi oceniać to wszystko jakoś. Jak na początku było wielkie, ooo turniej RPG, to będzie świetne, tak teraz się zastanawiam. Zabawę miałem przednią, jednak ciężko mi wytypować kogoś najlepszego. Jako uczestnik nie mogłem zaglądać do sesji Vena, więc nawet nie wiem jak on prowadził, a Iluandar i Hassan obaj mieli swoje wady i zalety i obie sesje mi się podobały. Poza tym jestem człowiekiem z zachwianym poczuciem oceny, dałem "Prometeuszowi" 7. Jednak turniej to turniej, trzeba zwycięzców wytypować. Mój głos na MG poszedł do Hassan'a, bo na siebie było głupio głosować. Żart, zasłużył na ten głos tworzeniem klimatu. Mówię tu o wszystkim na raz, muzyka i dźwięki, grafika, klimatyczny tekst i zakończenie godne horrorów s-f. Powinno być jeszcze hasło, "w kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku".
Gracze, eh. Jako MG nie lubię graczy. Biega to to, krzyczy i je klej, jak ich się nie pilnuje. Do tego jakoś zawsze wolałem być graczem, a rzadko kiedy było mi to dane. Dlatego strasznie ich nie lubię. No cóż głos przydałoby się grać. I znowuż jestem w sesji Vena to mi odpada znaczna część graczy. Z tego co zostało to moje perełki i niedobitki reszty. Withlord dostaje mój głos za granie w trudnym systemie i to w pełnym, co wymagało przygotowania karty postaci. Trzymania się myśli o przetrwaniu czyli właściwe podejście do surwiwalu, oraz klimatu w opisach. Nie wiem czy grałeś już Neuro ale wyszło ci to ładnie. Na swoje perełki nie głosuję głównie dla tego, że wieże iż się sami wybronicie i nie chciałbym kogoś faworyzować- a raczej decydować kogo mi się lepiej prowadziło.
To tyle, koniec już. Dobranoc.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Wszelkie głosy i komentarze można dodawać do dzisiaj (poniedziałek), do północy. Wtedy pojawią się ostateczne werdykty.
Odpowiedz
Na podstawie tego co przeczytałem i jako, że nie chciałem głosować na osoby ze swojej sesji moje głosy poszły do Hassana i Zurikaty.
Odpowiedz
Krix i mokra Tajka. Ale wszyscy zasłużyliście na ciasteczko.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Przyznam szczerze ,że prowadzone sesje czytałem od czasu do czasu. Spodobało mi się mistrzowanie Krixa i na niego poszedł mój głos. Osobiście uważam że wymieniony pan jest tak dobry jak Wiktul Opisy były sprawne ,bogate . Najbardziej spodobały mi się reklamy w wątku Lionela Tutaj chylę czoła przed właśnie jegomościem.
Pragnę jeszcze tutaj wyróżnić Hassana za prowadzenie sesji drużynowej ( dawno tu takiej nie było gdzie wszyscy zapisani gracze piszą w jednym temacie. Wilkołak się nie liczy ) oraz Ven'Diego, który wraz z opisami dostarczał także efekty dźwiękowe.

Jeżeli chodzi o graczy to miałem kilka typów. Bardziej stawiałem na Lionela i Lissę ( która na SSRPG tworzy psychiczne postacie ) ,ale jakoś moją uwagę zwrócili na siebie Ati i Ty . Tutaj miałem dylemat ,ale zdecydowałem wybrać Ati jako najlepszą pani gracz.

Żałuję że nie wziąłem udziału jako MG czy Gracz ,ale przy takich dobrych mistrzach jak Krix, Ven'Diego, Witkul i Hassan ja się po prostu chowam ze wstydu. Może kiedyś ruszę z jakąś sesją. Oczywiście gdy się na to odważę

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ludzie, sprawiliście mi ogromną przyjemność tym, co to powyżej wypisujecie. Bardzo fajnie czyta się wasze opinie.

Foigan! Przeczytałeś wszystkie sesje... achievment completed Twoje odczucia co do sesji Iluandara są podobne do moich. Zwłaszcza fakt przechodzenia z opisów świata do filozoficznych rozważań podczas prowadzenia dość mnie irytował. Miałem wrażenie, że kiedy mało się działo to Iluandar wręcz zachęcał mnie do przejęcia narracji ( żeby nie było: podszedłem do kosza, by wyciągnąć worek na śmieci - chcę go zabrać ze sobą, tylko: podszedłem do kosza i zabieram ze sobą worek na śmieci ), czego nie robiłem, w obawie że w rzeczonym worku na śmieci może się kryć jakiś mały potwór.

Krix! Mam podobne odczucia co do zabawy, choć inaczej głosowałem. Uśmiałem się, jak napisałeś, czemu nie lubisz graczy. Ja właśnie z wymienionych przez Ciebie powodów nie brałem udziału w turnieju jako MG Bardzo dobrze że jesteś pogromcą Sithów. Wystrzegaj się nienawiści i niech moc będzie z Tobą

W ankiecie zagłosowałem na Hassana - jedna z dwóch sesja oprócz własnej, do których zaglądałem ( jak nie Hassan, głos dostałby Ven'Diego - za prowadzenie w świecie fantasy. Sentyment. I ciekawi gracze. ) bo Hassan jako jedyny prowadził sesję w jednym temacie. Dla wszystkich graczy. Zwróciło to moją uwagę, i uważam to za właściwe, bo najbliższe domowym eRPGom ( wiem że nie po to mamy internet, żeby próbować bawić się tak jak w domu, zresztą w którymś temacie dyskutowaliśmy, ale jednak ).

A także na Iluandara. Gdy w innych sesjach mignęły mi postaci graczy, tylko jego na dłużej przyciągnęła moją uwagę każąc się zastanawiać, w jakiegoż to szaleńca się wcielił.


Nie usuwacie głosów danych przez osoby, które nie przeczytały wszystkich sesji, prawda
Odpowiedz
Najlepszym mistrzem jest imo Krix. Hassan przegrał u mnie o włos, ale przegrał.
Najlepszym graczem jest zaś Ati.

Przepraszam, że bez uzasadnienia, ale padam na twarz ze zmęczenia.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Wiktul dnia niedziela, 20 stycznia 2013, 20:27 napisał

Choć możesz dowolnie piać peany na cześć mych wybitnych zdolności, jeśli tylko masz taką potrzebę

Wiktul lamił walczył przez półtorej strony z trollem. Więc nie jest wcale taki "wybitny"

Gołymi RĘKAMI, nędzna kreaturo. Spróbuj to przebić
Odpowiedz
Okej, drodzy państwo, jako się rzekło - koniec głosowania, Wiktul podlicza. Oraz dodaje od siebie parę rzeczy, których nie koniecznie widać w powyższych wynikach
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Turniej sesji - wybory najlepszych - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...