Quiz o GameExe

Ten temat to taki oftopowy mini quiz o naszym forum.
Ktoś zadaje jakieś pytanie dotyczące forum, ktoś inny na nie odpowiada i zadaje następne itd.

Ja zacznę:

Wymień co najmniej dwóch userów posiadajacych kucyki w sygnaturze.
Odpowiedz
Ja i Khel.

Wyjaśnij dlaczego SirCaptain jest największym spamerem jakiego matka Ziemia nosiła na swej powierzchni ever.
Odpowiedz
Pytanie jest tendencyjne, nie odpowiem.

Ilu grafików ma GE w chwili obecnej? ; )
Odpowiedz
Żadnego?

Jaki jest stopień frustracji autora poniższego posta?
Odpowiedz
Nieprzekraczający normy. ;p

Kto mi powie kto był najczęściej banowanym użytkownikiem GE? ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nie doprecyzowałeś czy chodzi o fae;) więc ciężko odpowiedzieć bo nie wiem ile osób zbanowaliście na samym GE:P

Kto mnie najbardziej denerwuje? (Rozwiąż zagadkę )
Odpowiedz
Najczęściej banowany był Gartris Grots, którego wszystkie konta obchodzą urodziny tego samego dnia!;p

Najśmieszniejszą sygnaturkę mam JA;p W końcu gdyby nie była najśmieszniejsza, to bym jej nie miał - to jasne;p

Pytanie wymagające zaawansowanych prac archeologicznych - jaka jest data najstarszego posta/tematu na forum GE?;p
Odpowiedz
Mogę podać tylko rok a jest to 2004.

Kto mi wymieni 5 najaktywniejszych użytkowniczek na forum w latach 2004-2008

{Edit}
Chodziło mi o Atis, Angelę ,Selenę de moon, Eni oraz Denuan.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Spoczko. Ile punktów karnych dostał ostatnio Raven za bycie sobą?
Odpowiedz
Zero bo jeżeli zaliczamy ostatni czas to Raven Captain przestał się tu udzielać.

Proszę wymienić mi wszystkich aktywnych dworzan

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Bo zakon banana, joł.

Co to był Zakon Banana?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Nie wiem. To jest gupje j bessensu.

Kto ma poj**aną sygnatuę?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
Eeeej, to zbyt proste. Każdy może spojrzeć trzy posty wyżej
Odpowiedz
Eeeej!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Kto ma na Gexe najbardziej poj**any nick?

Trochę spasuj z tym przeklinaniem. Bluzg w gwiazdkach to wciąż bluzg, a regulamin ich zabrania.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Quiz o GameExe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...