[Turniej] Heroes of Might and Magic 3

No jak, zurikata ksiundzem zagra. Jakże to inaczej. Jeszcze by trzeba Krzyśka z naszej standardowej Heroskowej załogi z Isrą i Nekropolią.

A Lav... Widzę Lav w Ramparcie... Nie, nie grajmy z rampartem. Przecież ja nie zdzierżę dowodzenia elfami.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ponownie postuluję pełny random, a jak to nie przejdzie, to "cytadela" dla wszystkich!

PS dalej nie mogę przeboleć tego, że "Tower" jest w polskiej wersji Fortecą, a "Fortress" Cytadelą
Odpowiedz
Widać wstyd im było (IM, tym IM!) wykorzystać tak fajną nazwę, dla tak "kijowatego" miasta. Stąd "Fortecą" nazwali "Tower"...
Odpowiedz
Kijowy to Ty jesteś. Jak można mówić, że zamek w którym jest MAGIA i EKSPLOZJE jest kijowy? Nie znacie się, mój dobry człowieku.

Dlaczego nikt nie lubi Inferno?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ranger - zapomniałeś o Confluxie. To ssie.
Odpowiedz
Bzdury i bycza kaka, zwana bullshitem Zobaczymy, jak będziecie wyglądać, gdy zawita do Was Rashka lub Moandor przy odpowiednich okolicznościach "przyrody"
Odpowiedz
Bagnisko kijowym miastem nazywają tylko ci, którzy nie potrafią grać, tylko lamić. Ha. Ha. HA!

PS ja kiedyś lubiłem Inferno. Chyba wtedy, gdy pisałem maturę o motywie szatana w literaturze. Ale po tym jak mi nie poszło za dobrze postanowiłem poświęcić się bagnu. Dalej w nim jestem.

PPS Dlatego strzeż się, Rangerze, bo za punkt honoru wyznaczę sobie stłuczenie Cię przy pomocy bagna. I niech nikt mi w tym nie przeszkadza - chcę mieć solo z Rangerem (po angielsku: "bring me Solo"). Potem możecie mnie zniszczyć;p
Odpowiedz

Cytat

Ranger - zapomniałeś o Confluxie. To ssie


Hahaha, ssać to mogą inni Pasisowi co najwyżej ;P

[Dodano po 24 sekundach]

O, i kurak dobrze gada
Odpowiedz
Wiciu spamerem truposzczy? No nie spodziewałem się.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ja też uważam, że cytadela jest całkiem fajnym zamkiem, ale nie lubię jej bo jest przeciwieństwem strongholda, który wymiata i gniecie wszystko i wszystkich. Craaag Haaaack!
Odpowiedz
Stronghold wymiata śmieci z Erathii Dla mnie to najbardziej mierny i nędzny zamek w grze, choć dopuszczam możliwość, że po prostu szczerze go nienawidzę i dlatego nie doceniam
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia niedziela, 20 stycznia 2013, 19:32 napisał

Dlatego strzeż się, Rangerze, bo za punkt honoru wyznaczę sobie stłuczenie Cię przy pomocy bagna.


Nighon zniszczył niejedno złudzenie, twoje też szczeźnie w ogniu. Przyjmuję wyzwanie, bagna zapłoną.

Odpowiedz


Why not Solmyr?



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik zurikata dnia niedziela, 20 stycznia 2013, 19:31 napisał

Ranger - zapomniałeś o Confluxie. To ssie.


To troszkę zboczone miasto, żyją tam ekshibicjoniści:

oraz niektórzy z bohaterów "turbo gej team" - Fantastycznej Czwórki

Odpowiedz
When "Fortress" and Trzeci Kur is ashes, you, Ty, have my permission to die in the fire of Dragons! Ha! ha! ha!

Odpowiedz
← Gry ogólnie

[Turniej] Heroes of Might and Magic 3 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...