WIELKI TURNIEJ SESJI FORUMOWYCH

Gdzie znalazłeś informacje o naszym Turnieju?

Enklawa Network.pl (0 głosów [0%])
GameExe.pl (12 głosów [63.16%])
Gidlia.pl (0 głosów [0%])
Imperium Diablo (0 głosów [0%])
Insimilion (0 głosów [0%])
Paradoks (0 głosów [0%])
Pod Grzechoczącymi Kośćmi (0 głosów [0%])
Strefa Sesji RPG (3 głosy [15.79%])
13 Schron (0 głosów [0%])
Z innego miejsca (napisz w poście) (4 głosy [21.05%])
Oi, czemu ja mam pięciu graczy, a reszta po czterech? To nie fair, to jest dyskryminacja i to tylko dlatego, że jestem czarny!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Haha! Nareszcie! Teraz Ty będzie zbierał bawełnę i jadł arbuza z kurczakiem!
Odpowiedz
Oh lawdy lawdy!




Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ponieważ już kilkukrotnie zgłaszano mi tę prośbę, a obecnie sesje z różnych względów zwolniły, wszyscy dostają jeszcze tydzień na rozwinięcie swoich wątków i pomysłów. W następną niedzielę, 20. I, ogłosimy ostateczne wyniki.
Odpowiedz
W Paryżu na uroczystej gali. Zaproszenie jeszcze nie doszło?

Najpewniej w tym temacie, w newsie na GE i jeszcze gdzieś, ale kto wie.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Wyniki ogłoszone będą w zbiorczym newsie na stronie głównej. Tymczasem WSZYSCY mają czas jeszcze do północy na ostatnie zbiorcze oceny i komentarze, które mogą zapewnić im nagrodę za... najlepsze oceny i komentarze
Odpowiedz
← Strefa Sesji

WIELKI TURNIEJ SESJI FORUMOWYCH - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...